تمام راه های جدید آی فون خود را به محافظت از حریم خصوصی شما در سیستم عامل iOS 14 - CNET

نرم افزار کتابخانه سازماندهی تمام app آی فون خود را به یک فضای. پاتریک هلند/CNET اپل همچنان به ضرب و شتم درام

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399
iOS 14

نرم افزار کتابخانه سازماندهی تمام app آی فون خود را به یک فضای.

پاتریک هلند/CNET

اپل همچنان به ضرب و شتم درام در حریم خصوصی کاربر برای آی فون و آی پد صاحبان اضافه کردن ویژگی های جدید برای iOS 14 مانند مکان بهتر کنترل و محدود کردن که عکس یک برنامه دسترسی به. وجود دارد نیز جدید ردیابی, کنترل, که نیاز به یک برنامه به شفاف تر در مورد داده های جمع آوری شده بر شما -- و اجازه شما مورد نیاز است.

من تست برای اولین بار در iOS 14 توسعه دهنده بتا و جدید خود را با ویژگی های حفظ حریم خصوصی برای حدود یک هفته در حال حاضر و تا به حال شانس واقعا حفاری به ابزارهای جدید است. در اینجا چگونه آنها کمک به حفظ اطلاعات شخصی خود را امن و چگونه شما استفاده از آنها را زمانی که iOS 14 بعد از راه اندازی این سال است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان'...

12:13

شما دیگر باید به برنامه های خود را در محل دقیق

تا iOS 14 هنگامی که شما تایید یک برنامه درخواست محل شما اجازه می دهد آن را به دیدن دقیقا همان جایی که شما بودند. اما اکثر برنامه ها کار خواهد کرد فقط خوب خود را با به طور کلی محل.

محل درخواست از وب سایت ها در سافاری مثال نخست. معمولا آن را نوعی از کسب و کار خرده فروشی است که باعث می شود این درخواست پس از آن می توانید پیدا کردن فروشگاه در نزدیکی شما. به جای دادن سایت خود را به آدرس ارائه آن را با تقریبی محل هنوز هم آن را ممکن است برای پیدا کردن فروشگاه نزدیک اما شما از دست دادن اطلاعات خصوصی.

ios-14-location-privacy

فراموش دادن برنامه های تصادفی آدرس خانه خود را.

Jason Cipriani/CNET

من دیده نمی تقریبی درخواست پاپ آپ هنوز رتبهدهی نشده است -- من فرض نرم افزار را به روز رسانی برای iOS 14 و نشان می دهد که چه نوع از درخواست آنها می خواهند را اما حتی اگر یک برنامه می خواهد بیشتر موقعیت خاص شما می توانید بگویید iOS 14 تا تنها خود را تعمیم محل.

در آی فون خود را برنامه تنظیمات را باز کنید و به حریم خصوصی > خدمات محل سکونت برای مشاهده لیست از برنامه های است که باید به درخواست دسترسی به محل اقامت شما. شیر بر روی هر برنامه و شما پیدا کردن یک ضامن برای محل دقیق; اسلاید آن را به خاموش کردن موقعیت به برنامه مکان تقریبی شما.

ios-14-photos-privacy

هر برنامه می شود و خود سرپرستی آلبوم عکس در حال حاضر.

Jason Cipriani/CNET

شما می توانید انتخاب کنید که عکس یک برنامه دسترسی به

این است که تا کنون مورد علاقه من حریم خصوصی ویژگی در iOS 14. به جای یا اعطای یک برنامه دسترسی به تمام شما عکس کتابخانه و یا هیچ چیز در همه, شما در حال حاضر می های خاص را انتخاب کنید عکس ها و فیلم هایی که این نرم افزار را به اینترنت دسترسی دارند. در اصل شما باید این گزینه برای ایجاد یک دستچین عکس کتابخانه برای برنامه های خاص.

اگر شما می خواهم شما می توانید کمک مالی برنامه دسترسی کامل به کتابخانه عکس خود را مانند همیشه بود.

اولین بار یک برنامه تلاش می کند برای دسترسی به کتابخانه عکس خود را بر روی iOS 14 شما ببینید یک موقع پرسیدن اگر شما می خواهید برای دسترسی به عکسها را انتخاب کنید و یا اجازه می دهد تا دسترسی به تمام عکس ها.

اگر شما را انتخاب کنید را انتخاب کنید عکس شما خواسته می شود برای انتخاب عکس در کتابخانه خود را. دفعه بعد که همان برنامه می خواهد برای دسترسی به عکس های خود را از شما خواسته می شود اگر شما می خواهید برای اضافه کردن بیشتر به خاص خود را دارد کتابخانه و یا آن را به تنهایی ترک.

این یک بیت اضافی کار می کنند اما برای کسانی که مراقب باشید که در مورد برنامه های دسترسی به عکس ها و فیلم های آن را فوق العاده بهبود در همه-یا-هیچ چیز رویکرد است.

در هر زمان شما می توانید با رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی > عکس ها به نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات خود را برای برنامه های فردی است.

ios-14-mic-alert

که نارنجی نقطه بالای میله سیگنال? این بدان معناست که میکروفون استفاده شده است.

Jason Cipriani/CNET

می دانم زمانی که شما میکروفون و یا دوربین در حال استفاده است

ما همه حدس و گمان است که برنامه هایی مانند Facebook یا Instagram دسترسی به تلفن ما را میکروفن برای گوش دادن به مکالمات ما و سپس به ما نشان می دهد تبلیغات مبتنی بر آنچه آنها را بشنود. CNET تست پیدا نکردم که به اتفاق می افتداما این نظریه هنوز هم در خارج وجود دارد.

با ویژگی های جدید در iOS 14, شما می دانید که هر زمان که یک برنامه دسترسی به میکروفون و یا دوربین. یک شاخص است که نشان داده شده در بالای آی فون سیگنال متر است. نقطه های نارنجی به شما می گوید هنگامی که یک برنامه در حال حاضر دسترسی به میکروفون خود را در حالی که یک نقطه سبز نشان می دهد یک برنامه است که دسترسی به دوربین خود را.

در تست من تا کنون من تنها دیده می شود یا نقطه زمانی که من انتظار می رود به آن را ببینید -- نارنجی که با استفاده از یادداشت برنامه و سبز هنگامی که دوربین در حال استفاده است. اگر هیچ چیز دیگری, آن را فراهم می کند و صلح از ذهن است که مکالمات خود را نمی مخفیانه به گوش.

ویژگی های حفظ حریم خصوصی نیست تنها چیزی که اپل اضافه شده به iOS 14: ویدجت بر روی صفحه نمایش در حال حاضر چیزیوجود دارد پیشرفت های به iMessage مکالمات گروهی و تصویر-در-تصویر باعث می شود آی فون خود را اولین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب