اگر شما از دست دادن آی فون خود را, شما هنوز هم می توانید با استفاده از خود اپل کارت. در اینجا چگونه - CNET

آی فون خود را و اپل کارت هستند مانند کره بادام زمینی و ژله. و یا حداقل آنها بودند. Jason Cipriani/CNET آیا شم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399
apple-card-support

آی فون خود را و اپل کارت هستند مانند کره بادام زمینی و ژله. و یا حداقل آنها بودند.

Jason Cipriani/CNET

آیا شما تا کنون از دست داده آی فون خود را? آن را یک تجربه وحشتناک. و هنگامی که اپل برای اولین بار راه اندازی اپل کارتهای خود شرکت کارت اعتباری که ذخیره می شود و بسته به آی فون خود را از دست دادن گوشی خود را تبدیل شد و حتی بیشتر استرس زا باشد. و یا آن را تا اوایل ماه جولای زمانی که اپل راه اندازی اپل کارت سایت برای مدیریت کارت اعتباری خود را. قبلا شما تنها می تواند مدیریت کارت خود را با استفاده از کیف پول برنامه بر روی آی فون یا آی پد و یا با تماس با اپل مراقبت از مشتری شماره (که ما نیز به لیست زیر).

در حالی که از دست دادن آی فون خود را قطعا پیچیده مسائل اصلا استرس بیش از حد در مورد خود اپل کارت اگر شما انجام دهد. با استفاده از سایت جدید شما هنوز هم قادر به پرداخت صورتحساب خود را و شما می توانید خرید خود را با کارت فیزیکی. شما حتی ممکن است پیدا کردن آن را راحت تر از استفاده از تلفن خود را, به خصوص اگر شما بر روی لپ تاپ یا دسکتاپ در تمام طول روز طولانی است.

در اینجا نحوه استفاده از کارت اپل سایت اگر شما از دست دادن آی فون خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل کارت: Unboxing و راه اندازی

6:03

1. برای اولین بار قفل گوشی خود را

اولین چیزی که شما باید انجام دهید پس از از دست دادن آی فون خود را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه شما یک اپل کارت است که با استفاده از Find My برنامه و فعال کردن حالت از دست. انجام این کار خواهد شد نمایش یک پیام بر روی آی فون خود را قفل صفحه نمایش خود را قفل اپل پرداخت کارت و تلفن خود را (به عنوان طولانی به عنوان آن را در صفحه).

apple-card-on-ipad

چه اپل کارت بخش به نظر می رسد بر روی آی پد.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

2. مدیریت کارت خود را از یکی دیگر از iOS یا دستگاه iPadOS

اگر شما چندین دستگاه های iOS می گویند یک آیفون یک آی پاد لمسی یا آی پد ($270 در پشت بازار)شما هنوز هم دسترسی به اپل خود را حساب کارت کنترل.

باز کردن تنظیمات برنامه را انتخاب کنید و کیف پول اپل پرداخت از لیست. اگر شما اپل کارت نیست ذکر شده را انتخاب کنید اضافه کردن کارت به آن اضافه کنید.

دسترسی به اپل خود را حساب کارت در یکی دیگر از دستگاه iOS شما اجازه می دهد برای مشاهده و معاملات و پرداخت قبض خود را از پشتیبانی خود را قفل فیزیکی کارت و نمایش اطلاعات کارت های دیجیتال خود را.

apple-card-credit9633

شما هنوز هم می تواند استفاده از جسمی خود اپل کارت حتی اگر شما از دست دادن تلفن خود را.

جیمز مارتین/CNET

3. با استفاده از اپل کارت سایت

این آسان آدرس وب سایت به یاد داشته باشید: card.apple.com. بازدید آن صفحه ورود به سیستم با ID اپل که مربوط به خود اپل کارت و پس از آن شما قادر خواهید بود به پرداخت را مشاهده تعادل خود, دانلود, اظهارات, مدیریت, مرتبط, حساب های بانکی و پشتیبانی از مشتری تماس بگیرید.

اگر روزی شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به خندق آی فون خود را, اما نگه داشتن خود اپل کارت شما می توانید با استفاده از این سایت برای مدیریت هر جنبه ای از آن به جز تخفیف نقدی خود را پاداش.

4. پشتیبانی از مشتری تماس بگیرید

در نهایت اگر شما می خواهم به جای صحبت کردن با یک فرد از استفاده از یک نرم افزار و یا وب سایت هست یا علاوه بر آن روش -- شما می توانید پشتیبانی از مشتری تماس بگیرید برای مدیریت حساب خود را.

شماره 1-800-من-اپل (1-800-692-7753).

مراقبت از مشتری می تواند کمک به شما پرداخت قبض خود را به حالت تعلیق کارت خود را چک در معاملات و انجام تمام حساب مدیریت مسائل شما به طور معمول استفاده از آی فون خود را به کامل.

هنگامی که شما آی فون برای استفاده, شما قادر خواهید بود تا به راحتی اضافه کردن اپل در پشت کارت را به گوشی خود را -- شما نمی خواهد نیاز به انصراف از حساب کاربری خود و دریافت یک جدید.

اگر شما هنوز هم در حصار در مورد اپل کارت شاید به این دلیل که شما می خواهید به سوئیچ به یک تلفن آندروید و یا نمی خواهید به خواندن اعتبار کارت چاپ خوبو یا شاید شما فقط یک دسته از سوالات-ما باید خود را به عقب. در اینجا ما سیب کارت مبین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن