گرفتن 25 درصد Parallels Desktop 15 برای مک

خوانندگان به طور منظم می دانید که من از طرفداران بزرگ از Parallels Desktop. این بهترین راه برای اجرای ویندوز ی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 تیر 1399

خوانندگان به طور منظم می دانید که من از طرفداران بزرگ از Parallels Desktop.

این بهترین راه برای اجرای ویندوز یا لینوکس (و یا یک کپی دوم از MacOS) در مک. و این آخرین نسخه به ارمغان می آورد با آن قایق از ویژگی های جدید از جمله پشتیبانی از DirectX 11 را به اهرم MacOS کاتالینا نوآوری های اضافی مک ادغام نقاط جدید مجازی, سخت افزار و همچنین به عنوان مهم عملکرد را افزایش می دهد.

و در حال حاضر شما می توانید 25 درصد یک اشتراک جدید یا ارتقا تا 1 جولای سال 2020 در 11:59 pm PST.

باید به عنوان خوانده شده: WWDC 2020: اپل سیلیکون - آنچه شما باید بدانید

"امروز بیش از همیشه کاربران مک ممکن است به طور غیر منتظره نیاز به اجرای برنامه های کاربردی ویندوز در مکینتاش قادر به کار از راه دور و یا همکاری با دیگران" گفت: نیک Dobrovolskiy Parallels ارشد معاون مهندسی و پشتیبانی. "مهندسان ما اختصاص داده شده بیش از 14 سال کار برای ایجاد ویژگی های نوآورانه و ادغام آنها را به Parallels Desktop که سبب بیش از هفت میلیون مشتریان -- کسب و کارهای دانش کارگران و خانواده ها و دانش آموزان -- به یکپارچه اجرا ویندوز در مکینتاش بدون راه اندازی مجدد سیستم به طوری که آنها می توانید همه چیز را که آنها نیاز به در یک کامپیوتر است."

v

Parallels Desktop 15 برای مک نیز ادغام MacOS و ویندوز حتی بهتر با ویژگی های از جمله توانایی برای صرفه جویی در ویندوز کلمه عبور در MacOS در keychain, کشیدن و رها کردن پشتیبانی برای فایل های از سیاحت اکتشافی در افریقا, پیش نمایش ریز عکسها به ایمیل یک فایل در ایمیل و تعداد زیادی بیشتر.

macOS کاتالینا یکپارچگی شامل بهبود درشکه چهار چرخه حمایت با پردازش اپل مداد شیب و دو شیر و همچنین به عنوان پشتیبانی برای اپل ثبت نام در.

Parallels Desktop اشتراک شامل تعریف همزمان یک سال اشتراک به نحوهی جعبه ابزار و نحوهی دسترسی به آن نیز به طور جداگانه در دسترس به تمام PC و Mac کاربران به محصولات رایج, با آزمایش و اشتراک در parallels.com/toolbox و parallels.com/access.

نمایش در حال حاضر در پلسک

Parallels Desktop 15 برای مک


ارتقا از هر نسخه برای یک مجوز دائمی

US$37.49

اشتراک جدید

US$59.99 برای سال اول

جدید مجوز دائمی

US$74.99

Parallels Desktop for Mac Pro Edition


ارتقا از هر نسخه

US$37.49 برای سال اول

اشتراک جدید

US$74.99 برای سال اول

Parallels Desktop برای مک Business Edition

US$74.99 برای سال اول

اگر یک چیز وجود دارد شما می توانید می گویند در مورد تشابه این است که یک شرکت است که هنوز هم ایستاده بود بیش از 14 سال است.

نوآوری برجسته از 14 سال از Parallels Desktop برای مک

 • ژوئن 15, 2006: نحوهی دسکتاپ راه اندازی می شود و برای اولین بار در جهان مجازی سازی نرم افزار برای Mac. کاربران مک در حال حاضر قادر به اجرا ویندوز و سیستم عامل Mac OS X به طور همزمان بدون نیاز به راه اندازی مجدد از طریق بوت کمپ و می توانید کپی و یا برش و چسباندن بین سیستم عامل (سیستم عاملها).
 • فوریه 27, 2007: انسجام حالت معرفی مشتریان به گزینه های در حال اجرا ویندوز نامرئی در پس زمینه و با استفاده از ویندوز برنامه های خود را در macOS محیط زیست با بومی مک حرکات.
 • نوامبر 4, 2009: پشتیبانی کامل از ویندوز 7 و OS X پلنگ برفی. پشتیبانی برای اپل حرکات لای شیار و صفحه کلید اعمال (مانند کشیدن و رها کردن و کپی و چسباندن) اضافه شده است تا به راحتی بین سیستم ها.
 • سپتامبر 14, 2010: سیستم عامل Mac OS X ویژه جستجو یکپارچه با ویندوز پیشبرد یک تجربه بدون درز برای Parallels Desktop مشتریان.
 • ژوئن 2011: Parallels Desktop برای مک کسب و کار راه اندازی نسخه با ویژگی های است که متحد کردن حجم کلید مجوز. آن را نیز معرفی مجوز پورتال منابع برای مدیران IT.
 • سپتامبر 4, 2012: پشتیبانی از DirectX 10 و دستگاه های بلوتوث اضافه شده در هر دو ویندوز و macOS.
 • اوت 28, 2013: نحوهی دسترسی برای iOS راه اندازی شد. مشتریان هم اکنون می توانید با استفاده از iPad و دستگاه های آیفون (به عنوان به خوبی به عنوان هر مرورگر HTML5) با بومی حرکات لمسی برای دسترسی و اجرای برنامه ها و کار با فایل های خود را از راه دور مک و ویندوز ماشین های مجازی (VMs) و همچنین به عنوان کنترل از راه دور کامپیوتر ویندوز در هر زمان از هر نقطه.
 • سپتامبر 5, 2013: ادغام بدون درز با Dropbox به آیکلاد و SkyDrive cloud خدمات اضافه شده است به علاوه ماشین مجازی عملکرد بهبود یافته است 40 درصد است.
 • اوت 19, 2015: Parallels Desktop 11 و Parallels Desktop for Mac Pro Edition با راه اندازی OS X El Capitan عکس و ویندوز 10 پشتیبانی می کند. بهترین ویژگی این سال ؟ برای اولین بار در جهان صدای دستیار شخصی در مک: ویندوز 10 کورتانا با این نسخهها کار با هر دو macOS و ویندوز! سیری به نظر نمی رسد در مک تا بعد.
 • آگوست 18, 2016: نحوهی Toolbox for Mac -- یک محصول مستقل شامل 25 تک منظوره ابزار است که ساده و رایج مک وظایف تنها با یک کلیک با ابزار جدید اضافه شده به طور منظم -- وارد بازار شد.
 • 29 ژوئن 2017: نحوهی جعبه ابزار برای ویندوز راه اندازی ساده رایج ویندوز وظایف محاسبات را فقط با یک کلیک.
 • مارس 2019: Parallels Desktop برنده DEVIE جایزه برای بهترین در سیستم عامل توسعه است.
 • 13 اوت سال 2019: Parallels Desktop 15 برای مک معرفی پشتیبانی از DirectX 11 و 10 و 9 در اپل فلز مشتریان را قادر به اجرای بسیاری خواستار برنامه های ویندوز و PC بازی که اجرا نشد در نسخه های قبل.

به یاد داشته باشید پیشنهاد به پایان می رسد ژوئیه 1 سال 2020 در 11:59 pm PST پس گرفتن این پیشنهاد در حالی که شما می توانید.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن