محرک بررسی 2: چقدر پول می دوم پرداخت به ارمغان بیاورد ؟ - CNET

اولین محرک چک برای به 1200 دلار بیشتر رفته است. در حال حاضر دولت در نظر دارد یک دوم پرداخت تا ما را از طریق co

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
money-bills-wallet-coins-dollars-1009

اولین محرک چک برای به 1200 دلار بیشتر رفته است. در حال حاضر دولت در نظر دارد یک دوم پرداخت تا ما را از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

کنگره با تصویب مراقبت عمل می کنند با این امید که محرک چک تا 1200 $در هر فرد خواهد بود به اندازه کافی برای کمک به آمریکایی ها آن را از طریق بدترین coronavirus بحران اقتصادی است. اما سه ماه بعد با بیکاری همچنان بالا و اقتصاد ایالات متحده هنوز هم در سنگ واشنگتن در حال حاضر بحث که آیا اقتصاد آمریکا نیاز به یک دوم دور از محرک چک -- یا نه.

یکی طرفدار شده است به خصوص صریح در مورد یکی دیگر از مالی افزایش: رئیس فدرال رزرو جروم پاول.

"این حمایت مستقیم می تواند یک تفاوت مهم نه فقط در کمک به خانواده ها و کسب و کار در یک زمان نیاز بلکه در محدود کردن طولانی مدت آسیب به اقتصاد ما" پاول گفت: در سخنان قبل از کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه.

مشکل این است که کاخ سفید و دو مجلس کنگره را قبول ندارند در چه دور دیگری از محرک چک خواهد بود. خانه دموکرات ها جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر کدام خاص-و در زمان رقابت -- اهداف برای چه یک دوم بسته امداد باید انجام رساندن. و هر یک قرار داده است متفاوت دلار رقم در پیشنهاد خود را اعم از $1 تریلیون دلار به 3 تریلیون دلار برای نجات بسته است که همچنین می تواند شامل مزایا برای افرادی که بیکار هستند و صاحبان کسب و کار کوچک در علاوه بر این به یک چک برای شما.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد هر یک از پیشنهاد امروز و چقدر پول محرک شما ممکن است انتظار برای دریافت. این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید و در نظر گرفته شده است برای ارائه یک نمای کلی از وضعیت. اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک بررسی در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

چقدر پول می توانم از یک دوم محرک بررسی کنید ؟

تا کنون چند عدد پرتاب شده است در اطراف. 1200 $در هر واجد شرایط دریافت کننده. $6,000 حداکثر در هر خانواده است. 2000 $در هر فرد در هر ماه تا ژانویه 2021 -- و یا شاید 2000 $در هر ماه تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

کسانی که برخی از پیشنهادات از برجسته دموکرات. سنا و کاخ سفید هنوز به صدای سنج ایجاد کردن با تنظیمات خود را و پیش بینی, اما ما در حال نگه داشتن ما گوش و چشم و پوست کنده برای تذکرات.

به یاد داشته باشید که چقدر شما در نهایت خواهد شد بستگی دارد که شما هستند. برای مثال حتی اگر این لایحه می گذرد وجود دارد قطعا واجد شرایط محدودیت بر اساس معیارهای مانند چقدر پول شما را سالانه به سن شما و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت به نام چند مدارک و کاربردی برای اولین محرک را بررسی کنید.

چگونه می تواند یک دوم محرک بررسی کمک به اقتصاد ؟

هدف دوم محرک بررسی خواهد بود که همان اول: برای کمک به افراد و کسب و کار متاثر از شیوع کروناویروس. که شامل افرادی است که نمی تواند کار کند چرا که آنها بیمار بودند furloughed یا برش پاره وقت یا شغل خود را از دست زمانی که کسب و کار بسته به سرعت گسترش COVID-19.

با توجه به بانک جهانی ما را در عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی در دهه. آمریکایی ها همچنان به نشان می دهد نگرانی در مورد وضعیت اقتصادی از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به تاریخ 5 ژوئن نظرسنجی با بار مالی بیش از یک سوم گفت: در حال حاضر یک رکود جهانی است که بزرگترین تهدید برای اقتصاد ما است.

تحت افت نرخ بیکاری بالا و یک برنامه به طور بالقوه طولانی رکود اقتصادی پیش رو برخی از تعجب در صورتی که برای اولین بار چک را به اندازه کافی برای افراد و خانواده ها و کسب و کار و کسانی که در خارج از محل کار. سوال از آینده محرک چک استوار در بخشی به توزیع کمک های اضافی.

026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

آیا این دور از محرک چک آیا کافی است ؟

سارا تو/CNET

در ماه ژوئن وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که 1.9 میلیون آمریکایی واصل جدید بیمه بیکاری ادعا می کند برای هفته آخر مارس با 21.5 میلیون دریافت مزایای بیکاری با هفته مه 23. که در واقع یک قطره که بیشتر مردم رفت و برگشت به محل کار با نرخ بیکاری در کشور کاهش از 14.7 درصد در ماه آوریل به 13.3 درصد در ماه مه به عنوان متحده اجازه کسب و کار به بازگشایی و استخدام و یا rehire کارکنان.

کاخ سفید چشم انداز برای دومین محرک چک کنید

کاخ سفید طرح هنوز در حال شکل گرفتن با توجه به وال استریت ژورنال با تهمت و مشاوران اقتصادی به دنبال تقویت اقتصاد ایالات متحده با انگیزه کارگران برای پیدا کردن شغلی جدید و یا بازگشت به خود موجود, مشاغل, غذا خوردن در رستوران ها و تعطیلات ،

رئیس جمهور در حال حاضر حمایت برای دور دوم چک. "ما درخواست می شود برای محرک پول او گفت:" در اوایل این ماه. "زیرا هنگامی که ما دریافت این رفتن آن خواهید بود به مراتب بزرگتر و به مراتب بهتر از ما تا کنون دیده ام در این کشور-که شامل از سه یا چهار ماه پیش زمانی که همه فکر می کردند آن بود و عالی بود."

گسترش رئيس جمهور در سخنان اواخر هفته گذشته در کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو توییتی که رئیس جمهور است که به دنبال حداقل 2 تریلیون دلار برای بعد از بسته محرک اقتصادی "با یک حجم است که با تمرکز بر آوردن خانه ما پایه تولید" ناوارو گفت. مشخص نیست چقدر از آن را به محرک چک برای افراد و خانواده ها.

با توجه به وال استریت ژورنال کاخ سفید آغاز خواهد شد طراحی خود را به پیشنهاد برای دومین بسته محرک این ماه است. مشاوران ریاست جمهوری انتظار می رود به تمرکز بر روی طرح های است که می تواند کمک به اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند از جمله مشوق هایی برای کارگران به پیدا کردن شغل و مردم را به صرف پول خود را در شهر.

کاخ سفید نیز با توجه به کاهش بیکاری پرداخت به 250 یا 300 دلار در هفته در طول نیمه دوم سال که خواهان این باور را القاء افرادی که شغل خود را از دست برای پیدا کردن کار. در حال حاضر پرداخت 600 دلار در هفته به عنوان بخشی از مراقبت با تصویب قانون در ماه مارس است. افزایش مزایای منقضی ژوئیه 31.

رئیس جمهور همچنان به فشار برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد یک ایده او به ارمغان آورد تا در ماه مارس است. "ما خواهد بود برای رفتن به یک مالیات حقوق و دستمزد, برش," او گفت: در اوایل این ماه "خواهد شد که باور نکردنی در شرایط از آنچه که ما انجام می دهند چرا که ما در حال رفتن به بزرگتر و بهتر از ما تا کنون بوده است."

کاخ سفید نیز به دنبال معافیت های مالیاتی برای کسانی که تعطیلات در ایالات متحده در این سال به تشویق هزینه های مجله گزارش شده است. ژاپن گرفته شده از یک روش مشابه برای تشویق به مسافرت داخلی. ریاست جمهوری و مشاوران و پیش بینی شرایط آن بسته نمی تواند تکمیل شود تا ماه جولای به مجله.

چه عمل قهرمانان پیشنهاد ؟

مجلس نمایندگان که از حزب دموکرات اکثریت تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال طیف وسیعی از مزایا را برای خانواده ها و مستاجرها و افرادی که در زندگی ما هستند و شهروندان با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). به دلیل آن را در حال حاضر به تصویب مجلس جزئیات این محرک پیشنهاد بهترین شناخته شده است.

اما هیچ تضمینی وجود ندارد آن را به تصویب مجلس سنا. در واقع مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه عنوان شده است کاخ سفید گفت: این خانه بسته است "بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک لیست علاقه مندیهای."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: COVID-19 الهام گرفته شده است داده های جدید های

15:21

در اینجا آن تشریح.

افراد: یک فرد واجد شرایط دریافت تا $1,200 اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص یا AGI از خود 2019 فدرال تشکیل پرونده مالیاتی و یا 2018 تشکیل پرونده (اگر شما در میانهی شب مالیات واصل نشده) کمتر از 75000 دلار و کاهش تدریجی به عنوان AGI بالا می رود.

فرزندان و وابستگان: هر وابسته خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 پرداخت بر خلاف اولین محرک لایحه که دربسته تا سه فرزند از 500 دلار در هر کدام. این امر به درخواست دانشجویان, کودکان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.

خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام. مقدار شما می تواند واجد شرایط برای دریافت کاهش خواهد خود را بالاتر AGI است.

افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

مزایای بیکاری: این لایحه را در طول زمان افزایش بیکاری 600 $در هر هفته (در بالای متحده معمولی بیکاری پرداخت) به ژانویه 2021.

stimulus-mailboxes-coronaviris-2581

یک پلان را پست کردن دور دیگری پرداخت.

آنجلا Lang/CNET

آیا رهبران جمهوری خواه ارائه شده است ؟

حمله داعش به رهبری رهبر اکثریت میچ مک کانل را ترسیم دستورالعمل آنها می خواهند به دنبال برای دور دوم از جمله یک کلاه به اندازه بیل و یک شرط آن را نهایی خواهد بود بسته محرک مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مک کانل گفت: سنا ممکن است شروع به کار بر روی این بسته پس از آن برنامه ریزی جولای زنگ تفریح بلومبرگ گزارش داد که برنامه ریزی شده است برای اجرا از جولای 3 تا ژوئیه 17.

مک کانل گفت: یک دوم لایحه خواهد بود دقت متمرکز و نه بیش از $1 تریلیون Axios گزارش در اواخر ماه مه. در مقایسه مراقبت عمل است 2 تریلیون دلار بسته همان مقدار جمهور هدف قرار دادند. قهرمانان قانون پیشنهاد به صرف 3 تریلیون دلار.

  • سنا بسته بندی می تواند شامل مقررات مربوط به کاهش مسئولیت برای پزشکان و کسب و کار از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی, مجله گزارش شده است.
  • این می تواند شامل کمک به کسب و کارهای کوچک و مراقبت های بهداشتی.
  • اگر بسته مورد تایید است مک کانل گفت: این امر می تواند آخرین coronavirus بسته محرک کنگره می گذرد.

دوم محرک بررسی: چه می آید بعدی ؟

در حالی که کاخ سفید و رهبران کنگره ممکن است صرف چند هفته آینده کار بر روی خطوط طرح های پیشنهادی خود را, آن را تا پایان ماه ژوئیه است که واشنگتن انتظار می رود برای شروع چکش جزئیات دومین بسته محرک اقتصادی از جمله اگر آن را شامل دور دوم پرداخت برای افراد و خانواده ها و, چقدر, اگر چیزی را, آنها ممکن است انتظار می رود در چک.

در حالی که چشم انداز برای یک ثانیه بسته به نظر می رسد امیدوار کننده -- "شانس یک فاز چهار معامله بسیار بالا" کاخ سفید مشاور کوین Hassett گفته وال استریت ژورنال این ماه -- تا زمانی که کنگره در واقع عبور از این لایحه و رئیس جمهور نشانه های آن را به قانون ما باید به ایستاده.

در حالی که ما صبر کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوم پیشنهاد در اینجا اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن