گوگل انتشار اندروید 11 preview for Android TV

گوگل روز پنج شنبه منتشر آندروید 11 توسعه دهنده Preview for Android TV نسخه از سیستم عامل طراحی شده برای تلوی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399

گوگل روز پنج شنبه منتشر آندروید 11 توسعه دهنده Preview for Android TV نسخه از سیستم عامل طراحی شده برای تلویزیون های هوشمند و آنلاين دستگاه. پیش نمایش ارائه می دهد به روز رسانی مربوط به حفظ حریم خصوصی و عملکرد دسترسی و ویژگی های اتصال. آن را تنها در دسترس برای توسعه دهندگان و آن را تنها در دسترس در ADT-3 توسعه دهنده دستگاه های.

گوگل وعده داده شده به ارائه منابع بیشتر برای آندروید نرم افزار TV توسعه دهندگان در ماه اوت زمانی که آن را به نگه داشتن یک "اندیشه فراتر از گوشی های" سری مجازی حوادث.

گوگل در وبلاگ پست اشاره به رشد نقش اندروید است که تلویزیون می تواند به عنوان غول تکنولوژی به دنبال ساخت یک هوشمند, محیط, محاسبات اکوسیستم: "با افزایش محتوای با کیفیت است که نگه داشتن ما چسب به صفحه نمایش بزرگ آن را هیچ جای تعجب دیده بان زمان در تلویزیون همچنان به رشد" گوگل توسعه دهنده مدافع Xiaodao وو نوشت.

Android TV راه اندازی شد در سال 2014 یک سال پس از گوگل راه اندازی دستگاه Chromecast (یک دانگل که به کاربران امکان می دهد جریان محتوا از دستگاه های تلفن همراه خود را بر روی تلویزیون خود را). گوگل تحویل تلویزیون اندروید پلت فرم به کاربران از طریق مشارکت با تلویزیون های هوشمند تولید کنندگان مانند سونی و Htc, جریان, سازندگان دستگاه مانند Nvidia و Xiaomi و با تلویزیون ارائه دهندگان خدمات مانند AT&T.

همچنین: بهترین جریان دستگاه در سال 2020: تلویزیون اپل Roku فوق العاده آتش تلویزیون استیک و بیشتر

در ضمن Roku آمده است برای تسلط بر بازار برای پخش تلویزیون, سیستم عامل, حسابداری برای بیش از 30 درصد از تمام تلویزیون متصل خرید و فروش دستگاه در ایالات متحده با توجه به 2019 داده است. آمازون آتش تلویزیون Roku بزرگترین رقیب.

هنوز تلویزیون اندروید است که به طور پیوسته حملاتی. در اوایل این ماه, TCL اعلام کرد که فروش تلویزیون های آندروید تلویزیون در کنار تلویزیون با Roku. "مصرف کنندگان تمایل گزینه ها و ماموریت ما این است که به آنها خدمت می کنند با ما آخرین multi-OS استراتژی" کریس لارسون معاون ارشد رئیس جمهور برای TCL, شمال امریکا در بیانیه ای گفت.

مصرف کنندگان ارائه گزینه های بیشتر می تواند یک حرکت هوشمند اگر سیستم عامل مانند Roku و آمازون در ادامه به تقل بیش قرارداد با جریان خدمات مانند HBO حداکثر.

گوگل با توجه به گزارش ها همچنین ممکن است به زودی اولین بازی خود را در تلویزیون اندروید-صفحه پخش آنلاين دستگاه.

قبل و پوشش مرتبط:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب