ناسا پشتکار rover: چگونه به تماشای ماموریت مریخ راه اندازی زندگی می کنند - CNET

پشتکار رور کاوش مریخ در این هنرمند را ارائه. NASA/JPL-Caltech این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدیدما سری کاوش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 مرداد 1399

پشتکار رور کاوش مریخ در این هنرمند را ارائه.

NASA/JPL-Caltech
این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدیدما سری کاوش در سیاره سرخ.

راه اندازی روز است که تقریبا در اینجا است. ناسا پشتکار رور است که همه دور بسته بندی شده و آماده به سر مریخ در چهار شنبه 30 جولای. ناسا خواهد livestream این رویداد به عنوان ماشین-اندازه رور طول می کشد خاموش از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا در ایالات متحده راه اندازی داد (ULA) Atlas V موشک. Prelaunch پوشش شروع می شود در 4 p. m. PT و دو-ساعت پنجره باز می شود در 4:50 صبح

ناسا اعلام کرد در تاریخ 22 ژوئیه که ماموریت خود را سپری کرده پرواز آمادگی نقد و بررسی که شامل یک preparedeness ارزیابی از فضاپیما, موشک, روش ها و پرسنل. "مریخ سختی است و ما نمی هر چیزی را مسلم گفت:" پشتکار ماموریت معاون مدیر پروژه Matt Wallace.

راه اندازی خواهد شد بستگی به آب و هوا و عوامل فنی. این بود که قبلا با تاخیر از پیش از آن در ماه به دلیل مسائل فنی است.

این تقریبا نه سال پس از ناسا ارسال قبلی خود مریخ نورد کنجکاوی به مریخ است. پشتکار پیشرفته ترین ربات ناسا ارسال کرده است به سطح مریخ است. پس از آن مجموعه را در Jezero دهانه -- یک منطقه با سابقه آب -- این مریخ نورد را لگد کردن یک ماموریت به دنبال نشانه هایی از باستان زندگی میکروبی.

این مریخ نورد قرار نیست به تنهایی. آن را نیز حمل تجربی هلیکوپتر به نام نبوغ خود را زیر شکم خود.

ناسا ماموریت یکی از چندین راه اندازی به مریخ در یک محدود پنجره فرصت در این سال هنگامی که سیاره سرخ است که در یک موقعیت مطلوب نسبت به زمین است. از دست رفته است که پنجره به معنی انتظار تا سال 2022 برای فرصت بعدی. پشتکار به طور بالقوه می تواند راه اندازی به عنوان اواخر به عنوان اواسط ماه اوت در صورت لزوم.

امارات متحده عربی با موفقیت ارسال آن امید کاوشگر در جولای 19و چین خود را راه اندازی مدارگرد و مریخ نورد در ژوئیه 22. هر سه ماموریت برنامه ریزی شده برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن