فریس بولر روز خاموش می شود و بازیگران مراسم با Matthew Broderick - CNET

بازیگران فریس بولر روز خاموش است. Josh Gad/YouTube چه خواهد Ferris Bueller را از مستند? ما می توانیم حدس و گم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399
screen-shot-2020-06-29-at-8-16-29-am.png

بازیگران فریس بولر روز خاموش است.

Josh Gad/YouTube

چه خواهد Ferris Bueller را از مستند? ما می توانیم حدس و گمان با بازیگران فریس بولر روز که زمان به یاد بیش از این جان هیوز کلاسیک. خود را زوم بازیگران مراسم از آخرین Josh Gad را دلتنگ یوتیوب سریال پیوست از هم جدا.

Matthew Broderick به عقب نگاه کرد و در بازی Bueller بیش از 30 سال پیش و گفتگو با بازیگران-آمپول Alan Ruck (کامرون), Mia Sara (اسلون), Jennifer Grey (Jeanie) سیندی Pickett (کتی), لیمان بخش (تام) و چند مهمان ویژه.

نگاه کردن به بن استین, مردی که شروع کار خود را به عنوان یک نویسنده بیان برای ما رئیس جمهور ریچارد نیکسون و جرالد فورد قبل از مصرف در نقش معروف خود را به عنوان بولر اقتصاد ،

بازیگران, بحث نمادین خطوط و عبارات و همچنین استین معروف تکرار بولر نام. او همچنین می گوید داستان از او چگونه آگهی libbed خطوط خود را به صورت خسته کننده ترین سخنرانی تا کنون شنیده ام در فیلم است.

Jake Gyllenhaal پیوست در به حدس و گمان در مورد چگونه او می تواند بازی بولر در فرضی عاقبت و Kenny Ortega مورد بحث خود را تجربه choreographing یاد شیکاگو رژه صحنه قبل از او و بعد در ادامه به چگونگی رقص کثیف.

پیوست جدا آورده با هم ریختگی ارباب حلقهاصلی Ghostbustersتام هنکس چلپ چلوپ کردن و بیشتر. سری fundraises برای سازمان های مختلف است که حمایت از کسانی که تحت تاثیر COVID-19.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن