5 چیزهایی که زمانی که نوجوان خود را می سازد هیچ حس

دانستن اینکه چگونه به پدر و مادر خوب به یک چالش برانگیز است. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که نوجوان خود را می س

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 فروردین 1399

دانستن اینکه چگونه به پدر و مادر خوب به یک چالش برانگیز است. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که نوجوان خود را می سازد هیچ حس ؟ آن را اغلب به نظر می رسد مانند من و نوجوانان وجود دارد یک جایگزین دولت از واقعیت است. برای مثال شما به احتمال زیاد آگاه Infinite یک بازی فوق العاده محبوب شبکه های رسانه های اجتماعی است که به کاربران امکان می دهد فیلم ها تا 15 ثانیه طول. بچه ها من به طور مداوم در Infinite و ارجاع Infinite مشهور آنها می پرستمش. در ضمن فقط گوش دادن به آنها را توصیف آن را به من می دهد یک سردرد است.

البته Infinite فقط یک مثال از بسیاری جهات ما کشف زندگی است که احساس خارجی به ما. وسوسه این است که به انتقاد از آنچه که ما را درک نمی کنند. "جای تعجب نیست که شما بچه ها را چنین دهانه توجه کوتاه!" نه تنها که وضعیت میگیرد بچه های خود را, اما آن را تضمین می کند که شما از دست دادن منافع بالقوه از درگیر شدن در زندگی خود را. در اینجا 5 چیزهایی که به غیر از انتقاد از زمانی که نوجوان خود را می سازد هیچ حس.

1. سوال بپرسید.

برای همه شما می دانید که چیزی است که باعث می شود هیچ حس به شما یک ابزار شگفت آور برای شبکه و یا یک راه بسیار عالی برای او برای پیدا کردن دوستان. یا شاید آن را فقط یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. اما شما نمی خواهد می دانم مگر اینکه شما در انجام برخی کاوش. چرا خود را بپرسید و نوجوانان? این شما قرار می دهد در موقعیت یادگیرنده می دهد و خود را به نوجوانان این فرصت را به شما یاد می دهد. این تقویت این ایده که شما در واقع علاقه مند در آنها و آنچه آنها لذت ببرید. آن را نیز کمک می کند تا قدرت پویا آنجا را دوست دارم را به عقب براند ، در نظر گرفتن وضعیت یادگیری زمانی که نوجوان خود را می سازد هیچ حس به شما می دهد یک فرصت برای تعامل با آنها را از محل آسیب پذیری و نیاز مهم است که در رابطه با ساختمان.

2. مشارکت با آنها.

این که آیا آن را مشاهده Infinite ویدئوها گوش دادن به یک آهنگ آنها را دوست دارم و یا رفتن با آنها را به فروشگاه های مورد علاقه خود شرکت با کودک خود در انجام چیزی که شما را درک نمی کنند و شما را قادر می سازد برای به دست آوردن یک نگاه چگونه نوجوانان در واقع تعامل و تجربه آن است. با توجه به آنچه که آنها در مورد این مکان و یا این افراد است. سعی کنید برای دیدن از طریق چشمان خود را.

3. انجام برخی تحقیقات.

نه فقط فرض کنید که شما می دانید که انجام برخی تحقیقات. یک جستجو ساده وب را به شما دسترسی به اطلاعات بیشتر از شما می توانید رسیدگی. آن را چک کنید برای خودتان قبل از اینکه انتقاد از نوجوان خود را مورد علاقه. صحبت کردن با والدین دیگر یا افرادی که در کار با نوجوانان مانند یک معلم و مربی و یا کشیش جوانان. شاید مشکل این نیست که نوجوان خود را می سازد هیچ حس. شاید آن است که شما نادان و شما نیاز به یاد بگیرند.

4. ارتباط اعتماد.

اگر شما مانند من هستید شما ممکن است مبارزه با این یکی. بدیهی است که بچه ها اشتباه خواهد شد. گاهی اوقات خنگ هستند. اعتماد به بچه های خود را می توانید مانند افشای آنها را به خطر است. و آن است. تنش در زندگی ما به طور مداوم ارزیابی خطر در مقابل پاداش از هر فرصت. این واقعا دشوار بخشی است که شما اشتباهات شما را بیش از حد. اما من فکر نمی کنم که هیچ گرفتن در اطراف آن است. آن را هنوز هم مهم است که بچه های ما احساس اعتماد حتی به عنوان ما همه ما می توانیم برای اطمینان از آنها بی خطر هستند.

5. سعی نکنید به سرد است.

من این انجام شده است به مراتب بیش از حد بسیاری از بار. در تلاش من برای خنک پدر من نادیده گرفته و مسئولیت من برای بیان نیاز حکمت جهت و حتی نظم و انضباط. بچه های خود را نمی, شما نیاز به سرد است. آنها رو دوستان است. آنها شما نیاز به درک همدلانه و با محبت. آنها شما نیاز به روشن و استوار که آن را می آید به مرزهای آن است که شما تصمیم می گیرید که آنها نیاز به شکوفا. برخی از نوجوانان خود منافع خود را به نظر می رسد احمقانه به شما دلیل این که شما نادان هستند. چیزهای دیگر در واقع ممکن است ناسالم و یا حتی خطرناک. را بی اساس مفروضات اما آیا موضع هنگامی که شما نیاز به. نمی تواند نادان اما فراموش بود بابا.

صدا کردن: در تجربه خود را آنچه شما آموخته شده در مورد چگونه به یک پدر و مادر خوب به یک نوجوان?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب