این بدترین اشتباه شما می توانید در هنگام سفارش در Grubhub به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

سفارش در از مورد علاقه خود را در رستوران های محلی است که یک راه خوب برای حمایت از کسب و کار مستقل و نگاهی به ی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 اردیبهشت 1399

سفارش در از مورد علاقه خود را در رستوران های محلی است که یک راه خوب برای حمایت از کسب و کار مستقل و نگاهی به یک استراحت از پخت و پز در طول قرنطینه. به علاوه شرکت هایی مانند Grubhub را انجام می دهند که فقط راحت تر از همیشه.

اما این مهم است که به نگه داشتن برخی از چیزهایی که در ذهن داشته باشیم هنگامی که سفارش تحویل–به طور خاص دانستن آنچه شما باید انجام دهید.

grubhub

شاتر

فراموشی به را انتخاب کنید تماس با ما-تحویل رایگان

با توجه به CDC دو اصلی وجود دارد اقدامات پیشگیرانه شما باید هر زمان که شما می توانید مواد غذایی را تحویل داده است. یکی از آنها این است که اجتناب از فرد تماس تا آنجا که ممکن است. وقتی که می آید به مواد غذایی و تحویل این به این معنی پرداخت آنلاین (و یا از طریق نرم افزار); خوشبختانه Grubhub در حال حاضر است که پوشش داده شده است.

یک گام مهم دیگر? اجتناب از تماس در هنگام زایمان است. وب سایت خود را توضیح میدهد: "قبول تحویل بدون در شخص تماس در هر زمان ممکن است. درخواست برای تحویل به چپ در یک نقطه امن در خارج از خانه خود را (مانند خود ایوان جلو و یا لابی) با هیچ فرد-به-فرد در تعامل است. در غیر این صورت اقامت حداقل 6 فوت دور از تحویل فرد است."

grubhub

شاتر

برای محافظت از خودتان و تحویل کارگران این مهم است را انتخاب کنید تماس با ما-تحویل رایگان که Grubhub ارائه می دهد. بیانیه خود می گوید: "با استفاده از تماس با ما-تحویل رایگان در پرداخت شما با خیال راحت می توانید در ادامه به حمایت های مورد علاقه خود را در رستوران های محلی. برای ایمنی شما و ما رانندگان, رانندگان خواهد تماس/متن زمانی که آنها می رسند و رها کردن سفارش خود را در آستان در لابی و یا دیگر منطقه تعیین شده توسط شما. این گزینه در حال حاضر در دسترس بر روی وب سایت و آخرین نسخه از این برنامه است."

مطمئن شوید که برنامه شما به روز شده است و سپس این گزینه را انتخاب کنید در هر زمان به شما تحویل سفارش به تحویل مواد غذایی بسیار امن تر است.

grubhub

شاتر

هنگامی که شما در دریافت مواد غذایی خود را مبادله و تحویل ظروف برای خود صفحات. سپس دستهای خود را حداقل به مدت 20 ثانیه.

در حالی که صحبت کردن به امروز دکتر Gabriela اندوجر وازکوئز یک پزشک که متخصص در بیماری های عفونی در مرکز پزشکی تافتز می گوید "شما باید شیر یا خط بسته بندی مواد غذایی خود را می آید به خصوص اگر آن را با پلاستیک."

grubhub

شاتر

نگه داشتن این اقدامات احتیاطی در ذهن در هنگام سفارش غذا برای تحویل یک راه خوب برای نگه داشتن خود را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن