Elon Musk کتاب رنگ آمیزی اجازه می دهد تا شما را به هنر از مدیر عامل عجیب ترین عکسها - CNET

یک سطح جدید از Elon Musk عشق. سالینا گومز/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET ایلان خوراک توییتر است که به ندرت کسل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399
elon-musk-coloring-book

یک سطح جدید از Elon Musk عشق.

سالینا گومز/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

ایلان خوراک توییتر است که به ندرت کسل کننده است. باید منصفانه SpaceX مدیر عامل شرکت هشدار داد آمریکا از مدتها پیش از او "همیشه دیوانه در توییتر." پیروان را خراش سر خود را بیش توییتهایی اعم از "لولا" به فلسفی ponderings که زندگی یک بازی ویدئویی با طولانی آموزش. و هیچ یک از ما می تواند فراموش مشک را الگوی رفتاری نبرد با موزه فارسی زندگی روستایی.

برای طرفداران مشک را سوراخ خرگوش توییتهایی هنرمند سالینا گومز, همچنین شناخته شده به عنوان بیمار جوهر ایجاد 52-صفحه رنگ آمیزی کتاب: روشن توییتهایی از Elon Musk. این کتاب در 9 اینچ 11 اینچ است پر از گومز نقاشی از مشک توييتها از جولای 2016 طریق ممکن است سال 2020 ترجمه شده به تصاویر.

شما می توانید یک کپی از روشن توییتهایی از Elon Musk برای $30 در گومز در صفحه کیکاستارتر. گومز نیز به فروش می رساند دیگر مشک آثار هنری مانند یک پوستر با الهام از "اوه حالا من ساخت یک سایبورگ اژدها" صدای جیر جیر و یک hoodie با الهام از "SpaceX نیروی محرکه فقط زمانی اولین شلیک از رپتور سیارات حمل و نقل موتور" صدای جیر جیر.

elon-musk-coloring-book-2

یک صفحه از گومز آمیزی کتاب.

سالینا گومز/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

"مشک خوراک توییتر هنگامی که من در بر داشت آن را به من به ارمغان آورد بسیاری از شادی" گومز نوشت: در صفحه کیکاستارتر. "من تصمیم به گرفتن در نقش یک gonzo سرمقاله کاریکاتوریست خواندن مشک توییتر عناوین ذهنی تفسیر آنها را در یک غریب شیوه ای مثبت در حالی که همه غرق خودم را در Twitterverse تجربه است."

برخی از مشک توييتها فرود آمد و او را در مشکل قانونی. در یک سال 2018 صدای جیر جیر به نام او به انگلیسی, cave diver ورنون Unsworth یک "pedo مرد" که منجر به یک افترا کت و شلوار در برابر مشک. (یک هیئت منصفه در بر داشت او نمی بدنام Unsworth.) و یک سال 2018 صدای جیر جیر که در آن مشک mused که ممکن است او را تسلا خصوصی منجر به ثانیه پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر او. (آن را بعد از حل و فصل, و او به پرداخت 20 میلیون دلار است.)

اما گومز تصمیم به تمرکز عجیب و غریب و حواس پرت توییتهایی نه از نظر قانونی سوال برانگیز هستند. "وجود چند خنده دار توییتهایی من تصمیم به قرعه کشی در طول مسیر بیش از حد" گومز نوشت. "من می خواستم برای نگه داشتن کتاب نور دل است. وجود دارد یک صفحه اختصاص داده شده به یک "مشتری بزرگ" صدای جیر جیر است که به معنای واقعی کلمه فقط یک نقاشی از مشتری است."

صفحه Kickstarter می گوید: کتاب رنگ آمیزی است که جنسیت خنثی است و مناسب برای وسط کلاس بچه ها و بزرگسالان است. مثل همیشه لطفا توجه داشته باشید که CNET به گزارش کمپین crowdfunding است نه حمایت از این پروژه و یا سازندگان آن است. قبل از کمک به هر کمپین خواندن سایت crowdfunding سیاست های -- در این مورد Kickstarter -- برای پیدا کردن حقوق خود را (و بازپرداخت سیاست و یا فقدان آن) قبل و بعد از مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن