من رفتم به یک فروشگاه مایکروسافت و من تو را دیدم سیب خنده

بی کس. Chris Matyszczyk/ZDNet اولین چیزی که من دیدم این کلمات: "ساخت برند شخصی شما." این چیزی است که مایکروسا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 15 تیر 1399
img-0846.jpg

بی کس.

Chris Matyszczyk/ZDNet

اولین چیزی که من دیدم این کلمات: "ساخت برند شخصی شما."

این چیزی است که مایکروسافت کاملا درک کمی بیش از حد طولانی است. نام تجاری آن نیست شخصی است. آن را بزرگ و سرد چیزی که اپل در زمان استفاده کامل.

در نهایت مایکروسافت اشاره کردم که بشریت ممکن است یک چیز خوب است. جای تعجب و حتی آن را شروع به باز کردن فروشگاه های بسیاری در مکان های نزدیک فروشگاه های اپل. همه همزمان با شکوه است که ویندوز 7.

در حال حاضر هر چند مایکروسافت در حال بسته شدن تقریبا تمام فروشگاه های عجیب و غریب پذیرش از چه دقیقا ؟ که این شرکت به شدت مورد نیاز به صرفه جویی در $450 میلیون -- مقدار آن را رسما نوشتن? که فیزیکی خرده فروشی مرده است ؟ که coronavirus را برای سال گذشته? که مایکروسافت فقط نمی تواند انجام آنچه که اپل می تواند انجام دهد ؟

تا کنون پس از اعلام من فکر چه دولت مایکروسافت را ترک کرده است فروشگاه خود را در. آنها در حال حاضر شده است برچیده? و یا آنها فقط ایستاده وجود دارد بی کس?

بنابراین من سرگردان تا به یک منطقه خلیج فروشگاه و peeked داخل را ببینید. وجود دارد در واقع این بود که فوری نیایش به منظور ارتقاء نام تجاری شخصی خود را آپلود خود را headshot به مایکروسافت متعلق به LinkedIn. آن ایستاده بود مثل یک غم نوعی حیوان گورکن در یک بیابان ناامیدی.

یک نشانه در پنجره گفت: فروشگاه بسته شد با توجه به COVID-19. هیچ کلمه ای که آن را نمی خواهد دوباره باز کردن. تا کنون.

جداول بودند عاری از محصولات هر چند برخی از قفسه ها هنوز هم به نظر می رسید به خانه جعبه و لوازم جانبی. یا شاید لوازم جانبی جعبه با هیچ چیز در داخل.

ایکس باکس بازی عبور نمایش ویژه دو تنها کنترل کننده و چند سیم.

img-0844.jpg

ایجاد نام تجاری آسان نیست.

Chris Matyszczyk/ZDNet

که در آن وجود دارد استفاده می شود سطح کتاب وجود دارد در حال حاضر دو مدفوع روبترقی, bookends به زمان که گذشت. تلفن همراه جدول, بود, همان, یک یادگاری از Samsungs هرگز به فروش می رسد و مکالمات است که گاهی اوقات سرگرم کننده است.

حداقل این چیزی است که من اغلب در بر داشت که من به بازدید از یکی از این فروشگاه ها. کارکنان بیشتر از درگیر شدن. و با توجه به اینکه این فروشگاه ها به ندرت کامل آنها تا به حال زمان برای صحبت و به شما بگویم در مورد خود و زندگی خود را در فلسفه و دیگر مشاغل.

چرا تنها در سال گذشته یک فروشگاه مایکروسافت فروشنده به من داد بسیار هوشمندانه دلیل به سوئیچ از آیفون به سامسونگ. آن همه چیز در مورد داشتن یک رشد طرز فکر او گفت:. این چیزی است که اکنون مایکروسافت این مورد را شامل نمی شود این فروشگاه.

آن را آسان به فکر می کنم این یک ارام تصمیم گیری است. با داشتن فروشگاه اجازه می دهد تا مردم به دیدن و لمس و احساس و بازی خود را با محصولات. همچنین ایجاد یک حضور فیزیکی است که به مردم می گوید شما مهم تجاری -- و جذاب بیش از حد.

مایکروسافت ادعا می کند بستن این فروشگاه نوید "یک رویکرد جدید برای خرده فروشی." چرا که هیچ کس تا به حال فکر ارائه پشتیبانی از مشتری آنلاین. این شرکت اصرار داشت که اکثریت آن را محصولات دیجیتال به هر حال.

در عین حال ردموند صرف صدها میلیون دلار مطمئن شوید ورزشی گوینده در نهایت متوجه سطح نیست اپل. آن را تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن با دو صفحه نمایش گوشی یا تبلت و یا هر آنچه که آنها هستند.

و در حال حاضر آن معتقد است حضور فیزیکی نیست ارزش آن را? شاید مایکروسافت خواهد بود اثبات حق به عنوان COVID-19 ویران فیزیکی خرده فروشی به مراتب طولانی تر از برخی از پیش بینی است. در واقع اپل به تازگی اعلام کرد آن را دوباره بسته 30 از فروشگاه های آن به دلیل تداوم -- و رشد -- ویروس.

شاید اگر مایکروسافت فقط خسته شدم از فروشگاه های آن هرگز داشتن مهر -- و یا حداقل قابل لمس buzz-از فروشگاه های اپل.

باید آن را سخت برای کارکنان در یک نسبتا آرام فروشگاه و قادر به دیدن رفتن مردم با حمل کیسه های اپل و حتی به شنیدن سر و صدا از نزدیکی فروشگاه اپل.

همانطور که من راه می رفت دور از این غم ژولیده گورستان من تعجب که چرا از آن است که اپل بسیار بهتر در آمدن دیر به بازار است و هنوز هم مدیریت آن را تعریف می کنید. چیزی که در این مورد مایکروسافت فقط نمی تواند انجام دهد.

چند هفته پیش من رفت و به نزدیکی فروشگاه اپل برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد.

سپس آن را آرام بود. در این زمان من می توانم کسب و کار برداشت کرده بود. بر خلاف دو هفته پیش بود وجود دارد یک افسر پلیس نشسته با احتیاط روی صندلی روبروی فروشگاه. در داخل وجود دارد به مراتب بیشتر از افراد از من می خواهم قبل از دیده می شود. خارج کاملا چند نفر که مایل به در.

در مقابل فروشگاه اپل کارمند بود و دید گسترده با نادر تعیین. اپل است که در اینجا به ماندن مناسب است ؟

من تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد به امریکا-و جهان-اگر اپل تصمیم آن را فقط به ارزش داشتن فروشگاه های دیگر. خواهد بود وجود دارد هر چیزی در سمت چپ از مراکز و بالا خیابان ؟

یا که مایکروسافت به طور ناگهانی نگاه کردن و تصمیم این بود که زمان مناسب برای آمدن به نجات ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب