امنیت سایبر مبانی مهم تر از همیشه در حالت عادی کار از راه دور می گوید Salesforce رئیس اعتماد افسر

در این کار از هر نقطه محیط زیست است که ما همه در به لطف COVID-19 pandemic, امنیت و اعتماد و حفاظت از داده ه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 تیر 1399

در این کار از هر نقطه محیط زیست است که ما همه در به لطف COVID-19 pandemic, امنیت و اعتماد و حفاظت از داده های مشتری است مهم تر از همیشه. در رابطه با Salesforce TrailheaDX 2020 برگزار شد تقریبا به طور کامل در این سال من تا به حال فرصتی برای صحبت با جیم Alkove رئیس اعتماد افسر با Salesforce در مورد بسیاری از داده ها مسائل امنیتی Salesforce مشتریان روبرو هستند در این دنیای جدید. در زیر متن مصاحبه ویرایش شده برای خوانایی.

لایحه Detwiler: پس بیایید آمار زمین در حال اجرا است. آنچه از شما شنیدن از مشتریان Salesforce در مورد چالش هایی که با آنها روبرو هستیم این طبیعی که در آن هر کس در حال کار از خانه که در آن مردم با دستگاه های شرکت های بزرگ که در آن کار می افتد بر روی صفحه اصلی شبکه? آنچه از شما شنیدن از مشتریان در مورد نگرانی های خود را?

Jim Alkove Chief Trust Officer Salesforce

جیم Alkove رئیس اعتماد افسر Salesforce

اعتبار: Salesforce

جیم Alkove: ما شاهد بزرگترین نیروی کار انتقال و تحول در تاریخ به عنوان هر کس رفت و از راه دور تقریبا یک شب در ماه مارس است. و به عنوان رئیس اعتماد افسر در Salesforce این کار من برای کار با تیم های سراسر شرکت به اطمینان حاصل شود که ما در حال ادامه برای یکپارچه ارائه خدمات ما به مشتریان ما به عنوان انطباق با این محیط جدید اما همچنین که ما امنیت جهانی تیم همچنان به محافظت از داده ها در سراسر ساعت. آنچه که ما در حال شنیدن از مشتریان واقعا سوال در مورد چگونه ما در حال تطبیق با محیط به طوری که ما می تواند کمک به آنها را با بهترین شیوه به عنوان آنها در حال تطبیق با این محیط زیست است. و درست به بسیاری از چیزهایی که Salesforce اصلی ما, ارزش, مشتری, موفقیت, چگونه ما کمک به مشتریان موفقیت در این تحول برای کسب و کار خود را?

امنیت سایبر بهترین شیوه: تمرکز بر روی اصول اولیه

لایحه Detwiler: برخی از کسانی که بهترین شیوه? ما همه نوع شناخته شده برخی از cybersecurity بهترین شیوه است که همه ما باید به زیر اما من فکر می کنم در لحظاتی مانند این که آنها واقعا به سطح افزایش یابد. مردم متوجه "اوه ما انجام شده است باید این همه همراه است."

جیم Alkove: آره من فکر می کنم این بهترین چیزی است که هر کسب و کار می توانید در تامین امنیت خود به خصوص به عنوان تطبیق با این محیط جدید این کار از هر نقطه از محیط زیست است که به ناخن اصول. وجود دارد تعداد کمی واقعا مهم, امنیت, بهداشت اقدامات بنابراین فکر می کنم در مورد آن در جریان آب و هوا به شستن دست های خود را از یک, امنیت, چشم انداز, که کسب و کار می توانید انجام دهید که واقعا از بین بردن خطر در ارتباط با بسیاری از مشترک امنیت سایبری تهدیدات. بنابراین برخی از نمونه هایی از این امکان قوی احراز هویت چند عاملی و یا حصول اطمینان از اینکه شما به سرعت در حال وصله تمام دستگاه های خود را به آن را برای تلقیح آنها را در برابر آسیب پذیری های شناخته شده برای جلوگیری از چیزهایی مانند ransomware. و سپس در نهایت درمان cybersecurity مانند یک تیم ورزشی ساختمان فرهنگ آگاهی در شرکت خود را به طوری که همه کارکنان در شرکت شما عمل می کنند مانند امنیت trailblazers.

لایحه Detwiler: و اجازه دهید بحث در مورد آن مفهوم trailblazers. چگونه Salesforce کار با آن جامعه از توسعه دهندگان مدیران محصول و مدیران برای کمک به آنها را قرار داده و امنیت در کار است که آنها در حال انجام در شرکت های خود را?

جیم Alkove: خوب, من فکر می کنم که ما ارائه تعداد زیادی از ابزار برای مشتریان ما را به کمک به آنها را امن داده های خود را. در Salesforce هنگامی که ما فکر می کنم در مورد امنیت اطلاعات در Salesforce ما در مورد آن فکر می کنم به عنوان یک مسئولیت مشترک بین ما و مشتریان ما. این کار ما برای ارائه امنیت به طور پیش فرض از جعبه ابزار و منابع آموزشی برای مشتریان به امن اطلاعات خود را و پس از آن ما با تکیه بر مشتریان و همکاری با آنها را برای کمک به آنها را به نوبه خود در آن قابلیت های امنیتی به طوری که آنها می تواند اطمینان حاصل شود که اطلاعات خود را حداکثر محافظت می شود. بنابراین برخی از نمونه های است که می تواند چیزهایی مانند نظارت بر رفتار کاربر با ورود به سیستم تجزیه و تحلیل اطلاعات و اتخاذ صنعت انطباق با الزامات خود را در صنعت داده می شود.

اخلاق و صداقت به عنوان مهم به عنوان امنیت داده ها

لایحه Detwiler: یکی از مفاهیمی است که من فکر می کنم گاهی اوقات از دست رفته در این امنیت مکالمات مفهوم اخلاق و چگونه داده ها استفاده می شود و من می دانم که این همپوشانی بسیار کمی. چه نقشی در کار با افرادی که به دنبال اخلاقی استفاده از داده ؟ بنابراین شما شاید چیزی شبیه به حداقل ممتاز مورد نیاز یک مفهوم و گفت: "هی نگاه برای اهداف امنیتی تنها تعداد معینی از صنایع و یا با نقش های خاص نیاز به دسترسی به این اطلاعات." اما که همچنین کمک می کند تا با ملاحظات اخلاقی در اطراف شاید این افراد نیازی به این داده ها به دلیل آن می تواند اجازه می دهد آنها را به ناخودآگاه تعصب خزش به تصمیم گیری است که آنها را از این اطلاعات. بحث کمی در مورد آن فقط در شرایط ادغام امنیتی و اخلاقی استفاده از داده ها.

جیم Alkove: پس من با شما موافقم. من فکر می کنم وجود یک مشارکت قوی بین امنیت و اخلاقی استفاده و در Salesforce ما یکی از شرکت های است که برای اولین بار به یک کار انسانی و اخلاقی استفاده از فن آوری و سازمان و دفتر انسانی و اخلاقی استفاده از تکنولوژی و همکاری با یکدیگر برای کمک به کسانی که تصمیم گیری در مورد چگونه Salesforce در حال رفتن به شرکت و حفاظت از اطلاعات برای کاربران, اما همچنین اطمینان حاصل کرد که کسانی که با استفاده از داده های اخلاقی ما. من فکر می کنم از اعتماد و شفافیت با هم رفتن اما همچنین صداقت و اخلاق و البته اعتماد به عنوان به خوبی.

امنیت بیشتر: Virus هشدار: در حال حاضر حملات سرقت اطلاعات و همچنین رمزنگاری آن | حفاظت از سرقت هویت سیاست (TechRepublic حق بیمه) | روسی هکرها با هدف قرار دادن coronavirus دانشمندان با فیشینگ و حملات مخرب | اینترنت از چیزهایی که دستگاه: چوب این قوانین امنیتی و یا شما می توانید در صورت ممنوعیت | توییتر می گوید هکرها دریافت داده ها از هشت کاربران در چهارشنبه هک

لایحه Detwiler: و اجازه دهید کمی در مورد صحبت که مفهوم اعتماد بیش از حد. بنابراین شما رئیس اعتماد افسر به عنوان مخالف به یک عنوان مانند CISO یا چیزی شبیه به آن. پس از آن است به رسمیت شناختن است که به دلیل Salesforce و هر کس در حال حاضر اساسا نوع a data-driven شرکت است که مردم نیاز به اعتماد نه تنها در این سیستم و یکپارچگی این سیستم نیز قرار داده است که آنها با استفاده از به آن تصمیم گیری کنید ؟

جیم Alkove: آره. بنابراین من فکر می کنم این اذعان که اعتماد یک موقعیت بالا در شرکت مدرن. در Salesforce اعتماد شماره یک ما است و ارزش و ما صحبت های زیادی در مورد اعتماد و ما نیاز به قرار دادن اعتماد و احساس کنیم اعتماد نیاز به یک مدافع است. در راه همان, ما یک رئیس برابری مامور به حمایت از برابری در Salesforce ما یک رئیس اعتماد افسر برای حمایت از ما شماره یک ارزش است که اعتماد.

توانمند سازی کارکنان به امنیت trailblazers

لایحه Detwiler: اگر یک یا دو چیز است که به شما توصیه می کنم مراحل که به شما توصیه می کنم شرکت در حال حاضر با این توزیع نیروی کار و ما صحبت کردیم در مورد چند و شما ذکر دو عامل احراز هویت برخی از این بهترین شیوه اما اگر وجود دارد یک یا دو چیز است که شما واقعا فکر می کنم شرکت باید و شاید فکر کردن در مورد آینده پنج ماه و شش ماه به عنوان ما حل و فصل به ترکیبی از این محیط کاری که در آن برخی از مردم از رفتن به دفتر برخی از مردم به ماندن در خانه یا ما را از طریق دوره از زمان که در آن مردم می توانند در محل کار یا افرادی که در خانه بمانند و چه کسانی که یک یا دو شاید چیزهایی بود ؟

جیم Alkove: بنابراین من فکر می کنم ما باید به یاد داشته باشید که ما همیشه باید برای ادامه به ناخن اصول اولیه که به معنی وصله سیستم های خود را. که باید یکی از اولویت های خود را اگر نه خود را در اولویت قرار داده و چند عاملی احراز هویت چیزی است که ما بسیار جدی در Salesforce. ما با ارائه یک بومی احراز هویت چند عاملی قابلیت در پلت فرم. ما را قادر می سازد قوی احراز هویت چند عاملی با استفاده از Salesforce Authenticator در مقابل می گویند یک پیام متنی و یا ایمیل و من فکر می کنم که استخوانی اصول آن فوق العاده مهم است در این زمان. اما من فکر می کنم که این کار از هر نقطه در جهان نیز آورده به بالا چیزهایی که در حال حاضر مبانی اما ممکن است به طور سنتی ناخن اصول دسته برای CISOs در گذشته است. و یک مثال از آن است که نمایی افزایش استفاده از جلسات مجازی.

از ویژگی های خاص

Cyberwar and the Future of Cybersecurity

جنگ سایبری و آینده امنیت سایبر

امروز تهدیدات امنیتی باید در محدوده گسترش یافته و جدیت است. وجود دارد در حال حاضر می تواند میلیون ها -- و یا حتی میلیاردها -- دلار در معرض خطر زمانی که اطلاعات امنیتی نیست و به درستی به کار گرفته.

ادامه مطلب

و بنابراین خود را در وب سایت کنفرانس با استفاده از پلت فرم در یک زمان همه بالا و من فکر می کنم که در حالی که ممکن است یک اولویت برای بسیاری از CISOs قبل از همه گیر آن نیاز به در حال حاضر. پس از حصول اطمینان از که شما یک نگاهی به این سیستم عامل است که شما با استفاده از ویدئو کنفرانس حصول اطمینان از که شما به درستی بهره گیری از قابلیت های امنیتی است که کسانی که سیستم عامل ارائه برای جلوگیری از gatecrashers در جلسات مطمئن شوید که شما در حال ایجاد دسترسی جدید کد و لینک برای هر یک از این جلسات من فکر می کنم تبدیل شده است فوق العاده مهم برای سازمان های جامعه مدنی امروز است. و سپس آخرین چیزی که من می خواهم بگویم این است که تامین امنیت اتصال شما. بسیاری از مردم مشغول به کار بودند در دفاتر و آنها متکی بودن بر روی شبکه و در حالی که همه ما تا به حال VPN برای بار که ما را به خانه آن چیزی نبود که مردم تا به حال ایجاد شده در حافظه برای استفاده و من فکر می کنم که کاربران نیاز به ساخت یک حافظه عضلانی است که در هر کجا که شما هستند شما باید اتصال به VPN. حتی اگر آن را نمی راهگاهی شما دسترسی به شرکت های بزرگ از منابع است که شما دنبال آن هستید را فراهم می کند افزایش سطح امنیت است.

لایحه Detwiler: چقدر از تامین امنیت داده های ما تامین اتصالات, تامین امنیت سیستم های ما واقعا متکی به کاربر نهایی. ما همیشه صحبت در مورد حداقل من شده اند صحبت کردن در مورد این 20 برخی از عجیب و غریب سال در حال حاضر که مردم اغلب ضعیف ترین حلقه هنگامی که آن را به امنیت می آید. پس چگونه شرکت های کمک به نشانی که در حال حاضر شاید زمانی که آن را مهم تر از همیشه ؟ چون مثل شما گفت: شما لازم نیست که در محیط امنیتی که همیشه کمی نوع ضعیف. اما در حال حاضر که مردم خارج از آن شبکه های شرکت های بزرگ مثل شما گفت: آنها نمی دانند ممکن است به استفاده از VPN و یا پهنای باند سقفی در VPN ممکن است سیستم عامل و یا خدمات مانند ویدئو کنفرانس دشوار است به استفاده از با توجه به آنچه شرکت ها با استفاده از. بنابراین چه نقشی فقط کاربر نهایی آموزش و پرورش و کاهش آن کاربر نهایی خطرات بازی در حال حاضر شاید بیشتر از در گذشته است ؟

جیم Alkove: آره. من فکر می کنم که من در آن نگاه کنید بسیار متفاوت است. من در آن نگاه کنید به عنوان ما مردم ما شماره یک دارایی در برنامه های امنیتی و این کار ما را به عنوان یک اعتماد و یا امنیت سازمان برای توانمند سازی آنها را به امنیت trailblazers. و راه ما که در Salesforce از طریق طیف گسترده ای از آموزش و پرورش و توانایی برای آنها و ما همه از این طریق Trailhead ما رایگان پلت فرم آموزش آنلاین. و چیز زیادی در مورد این آموزش ها این است که اکثریت قریب به اتفاق آن را در دسترس ساخته شده است به صورت رایگان در Trailhead به مشتریان ما را به عنوان به خوبی برای آنها به اهرم سرمایه گذاری است که Salesforce ساخته شده است در حفاظت از کارکنان ما برای حفاظت از کارکنان خود را. گرفته ایم این یک گام بیشتر با همکاری با مجمع جهانی اقتصاد در امنیت سایبر آموزش مجازی ایرانیان در Trailhead به مردم اجازه می دهد برای تبدیل شدن به امنیت سایبر حرفه ای به آموزش آنها نیاز به در واقع مسیر شروع یک حرفه ای در امنیت سایبر از طریق Trailhead به عنوان به خوبی.

امنیت سایبر می تواند به عنوان یک راننده برای تنوع در آن

لایحه Detwiler: این است که هنوز هم یک منطقه رشد? منظورم این است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد که برای سال های سال است که امنیت سایبر به عنوان یک بخش از آن است که منطقه ای که ما لازم نیست به اندازه کافی حرفه ای است که ما باید بیشتر در. به نظر می رسد مانند آن را ممکن است حتی بیشتر مهم است که ما باید بیشتر گسترش های متنوع جغرافیایی نیروی کار است که باعث می شود سطح حمله بزرگتر و همچنین, بنابراین آن را می دهد مردم بیشتر مکان ها به حمله با بسیاری از مردم در حال کار از بسیاری از نقاط.

جیم Alkove: بله کاملا. من فکر می کنم آن را یک فرصت باور نکردنی. من فکر می کنم که بسته به نوع که تحقیقات شما به عنوان خوانده شده ما کوتاه چندین میلیون cybersecurity حرفه ای در سراسر جهان که فاصله است که احتمالا تنها به رشد به عنوان شما اشاره کرد که ما در این تحول به این همه دیجیتال کار از هر نقطه از محیط زیست است. من همچنین فکر می کنم که ما در یک نقطه اوج به عنوان یک جامعه جهانی است که ما نیاز به همه تکیه به ارائه فرصت بیشتری برای همه در عدالت و برابری است و من فکر می کنم که هنگامی که شما یک فرصت برای ماهر بالا پرداخت مشاغل مانند امنیت سایبر است که ما باید یک تعهد برای اطمینان حاصل شود که ما با استفاده از هر ابزار در دسترس ما برای ایجاد این نوع از فرصت ها برای همه است.

لایحه Detwiler: خوب جیم من واقعا قدردانی شما در نظر گرفتن زمان و من بهترین من انجام خواهد داد برای تبدیل شدن به یک, خوش, به عنوان مخالف به یک بدبین وقتی که می آید به کاربران نهایی و قهرمان سایبر. بنابراین با تشکر از شما برای آن نقطه است. من حدس می زنم در پایان من فقط دوست دارم به گوش افکار خود را بر روی آنچه ما نیاز داریم در امنیت سایبر رفتن به جلو. برای مدت زمان طولانی من شنیده ام مردم صحبت کردن در مورد داشتن یک استراتژی ملی برای امنیت داشتن شرکت های خصوصی گذاشته و منجر داشتن یک مشارکت عمومی-خصوصی هنگامی که آن را به امنیت می آید و به دنبال استفاده از تکنولوژی برای حل برخی از مشکلات امنیت سایبر. یکی از چیزهایی که ما نیاز داریم که شما فکر می کنم رفتن به جلو به بهبود استقرار امنیت سایبر نه فقط در ایالات متحده به عنوان به شما می گویند ما تبدیل شدن به طور فزاینده ای جهانی نیروی کار در سراسر جهان ؟

جیم Alkove: آره. من فکر می کنم اولین چیزی که می توانم بگویم این است که همه ما نیاز به ادامه به یاد داشته باشید به ناخن اصول. هرگز فراموش نکنید که به ناخن اصول. اما شما در چیزی است که من فکر می کنم نیز فوق العاده مهم است. آن است که واقعا انگیزه اساسی برای همکاری ما. ما یک شریک موسس در مجمع جهانی اقتصاد مرکز امنیت سایبر و رانندگی انگیزه پشت آن است که ما بر این باوریم که مشارکت و همکاری است که چگونه ما در نهایت امنیت سایبر بهتر برای همه است. و این بدان معنی است که ما به عنوان شرکت های بزرگ نیاز به یادگیری برای به اشتراک گذاری به اشتراک گذاری بهترین شیوه های به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد تهدیدات, اما ما همچنین نیاز به همکاری بین بخش دولتی و بخش خصوصی و شریک در سطح جهان است. و دوباره ما در حال زندگی در یک زمان که در آن این نوع از مشارکت بسیار تیره و تار است و من فکر می کنم امنیت سایبر نتایج بدتر زمانی که ما نمی همکار در سطح جهان است. وجود دارد هیچ مرزهای جغرافیایی در فضای مجازی و این واقعا برای ما مهم است به یاد داشته باشید که ما برای دفاع از همه کاربران اینترنت که ما همه کار دسته جمعی با هم شرکت های خصوصی و بخش عمومی در سراسر جهان است.

ZDNET را صبح روز دوشنبه بازکن

صبح روز دوشنبه بازکن ما باز salvo برای این هفته در تکنولوژی. پس ما برای اجرای یک سایت جهانی این سرمقاله منتشر شده در پنج شنبه 8:00am می باشد AEST در سیدنی استرالیا است که در 6:00بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه در ایالات متحده است. آن نوشته شده است توسط یک عضو از ZDNet جهانی هیئت تحریریه است که متشکل از سرب ما ویراستاران در سراسر آسیا و استرالیا و اروپا و شمال امریکا است.

قبلا در صبح روز دوشنبه بازکن:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب