'ما خواهید بود زندگی با ماسک ها برای سال': COVID-19 از طریق چشم از یک بیماری همه گیر متخصص - CNET

گتی ایماژ برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 16 تیر 1399
gettyimages-1226216281
گتی ایماژ
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اریک تونر شده است برنامه ریزی برای یک بیماری همه گیر ، او در جریان رهبران جهان در شیوع و چگونه به بهترین آماده سازی کل سازمان ملل برای انبوه رسیده است. او شبیه سازی شده شیوع در زمان واقعی و مطالعه جهان در پاسخ به عمده جهانی بهداشت در شرایط اضطراری مانند سارس و 1918 همه گیر آنفلوآنزا.

اما هیچ چیز می تواند آماده کرده ایم او برای چه به COVID-19 همه گیر می بازی.

تونر ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت یک رهبر جهانی در آمادگی همه گیر. تهدید یک رمان کروناویروس جدید است به او. در واقع در ماه اکتبر 2019 تونر و این تیم در دانشگاه جانز هاپکینز فرار یک بیماری همه گیر کوروناویروس شبیه سازی در نیویورک ماه قبل از COVID-19 شروع به گسترش در سراسر جهان است. به عنوان بخشی از نیم روز رومیز ورزش تونر ملاقات با دیگر متخصصان سلامت به راه رفتن را از طریق یک نظری coronavirus شیوع و بررسی چگونه دولت ها و شرکت های خصوصی واکنش نشان خواهد داد.

این داستان بخشی از نرم آخرالزمان, CNET این مجموعه مستند در تکنولوژی صرفه جویی در مصرف ما از پایان جهان است.

رابرت رودریگز/CNET

دانشگاه جانز هاپکینز است اجرای این شبیه سازی برای سال هالیوود-صدایی نام کد تاریک مانند زمستان (آبله) و کلاد X ("بیولوژیکی-مهندسی عمدا منتشر هوابرد پاتوژن" که باعث شد صدها میلیون فرضی مرگ و میر). هدف از این شبیه سازی به کمک کارشناسان بهداشت عمومی و سیاستگذاران بهتر آماده شدن برای نهایی بعد یک بیماری همه گیر می رسد.

اکنون آن روز فرا رسیده است.

اما شبیه سازی یک بیماری همه گیر است که گریه به دور از تماشای جهان رسیدگی واقعی همه گیر آشکار در زمان واقعی است. در این تونر می گوید: برخی از کشورهای در حال شکست آزمایش است.

"ما پاسخ شده است فوق العاده ناامید کننده و wrongheaded" او به من گفت از طریق زوم در پایان ماه ژوئن. "هر زمان که شده است وجود دارد یک فرصت برای انجام کار درست به نظر می رسد که انجام چیزی اشتباه. آمریکا از به رسمیت شناختن آن است که رقابت برای موقعیت اول یا دوم از بدترین آسیب دیده کشور در جهان است."

گرفتار کردن گارد

این اولین بار نیست که صحبت کردم به تونر در مورد بیماری های همه گیر.

ما برای اولین بار ملاقات در ماه جولای سال 2019 زمانی که من سفر به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در بالتیمور برای مصاحبه با او در مورد چگونه جهان را آماده شدن برای یک بیماری همه گیر. مصاحبه این بود که برای "نرم آخرالزمان"- CNET جدید مجموعه مستند به دنبال راه حل های فن آوری است که می تواند ما را نجات دهد از حوادث روز قیامت. به طور طبیعی یک سری در مورد وحشتناک جهانی بلایای طبیعی تا به حال شامل یک قسمت در بیماری های همه گیر اما برای من (و بقیه تیم کار بر روی سری) این همه احساس و نظری. یک نوع آزمایش فکری است که ممکن است در سر خود را در حالی که شما تماشای سرایت در تلویزیون.

اما پس از آن آمد 2020. جهان شروع به وارد کردن مستند و کلماتی مانند "همه گیر" اجتماعی "فاصله" و "قرنطینه" شروع تعبیه خود را در بومی روزانه. ما کل مجموعه مستند نیاز به بازنویسی و recut. ناگهان هیچ یک از این نظری بود. و به عنوان من rewatched اصلی من در مصاحبه با تونر (انجام شده در یک اتاق کوچک! بدون ماسک!) من نگه داشته کلاف همان قسمت به بازی و بیش از بیش.

اریک تونر در دفتر خود در بالتیمور.

جان کیم/CNET

"وجود دارد یک فرصت است که ما می تواند گرفتار کردن گارد توسط برخی از مرتب کردن بر اساس وحشتناک جهش بت آنفلوآنزا؟" من از او خواسته بود تا در آن روز و پنج ماه قبل از موارد از رمان coronavirus شد برای اولین بار گزارش شده است.

"بله" تونر پاسخ داد. "و ما احتمالا خواهد بود."

من صحبت کردم به تونر چند بار پس از آن. در ماه آوریل خود را ارزیابی شد گریم.

"من فکر می کنم یکی را باید clueless نمی شود می ترسم در حال حاضر" او به من گفت: بیش از یک زوم تماس از دفتر خانه خود را. "در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر از بسیاری است که ما پیش بینی کرده اند در گذشته ... این در حال رفتن برای پایان دادن به اینکه واقعا در طول تاریخ رویداد بد."

در حال حاضر که جهان وارد نیمه دوم یک سال تمام تحت سلطه گیر این وضعیت هنوز هم فقط به عنوان جدی است.

با توجه به ژوئیه 1 به روز رسانی از دانشگاه جانز هاپکینز (که شده است ردیابی بیماری همه گیر آمار و ارائه منظم گزارش وضعیت) این بیماری همه گیر است آمار تقریبا در هر کشور در سراسر جهان با بیش از 10 میلیون موارد گزارش شده و بیش از نیم میلیون مرگ و میر. از بیش از 200 کشور و منطقه گزارش موارد 86 گزارش جامعه انتقال -- اساسا شیوع بیماری است که می توان به سفر اخیر دیگر مورد شناخته شده و یا شناخته شده خوشه از این بیماری است.

زمانی که من صحبت می کنند به تونر در پایان ماه ژوئن خلق و خوی ما منتقل شده است. این دیگر یک تهدید در حال ظهور. و بر خلاف صحبت های قبلی ما من انتظار او را به من بگویید در مورد تعمیر سریع است که پایان دادن به این بحران است.

روشن است ما دیگر در یک با حداکثر سرعت دویدن. ما در یک مسابقه دو ماراتون.

وجود خواهد داشت هیچ آرامش'

بسیاری از کشورها شاهد موفقیت در مبارزه با کروناویروس قفل زود به سرعت در حال حرکت به اتخاذ سازمان بهداشت جهانی توصیه ramping تا تست تشخیصی برای شناسایی و جداسازی موضعی شیوع بیماری به عنوان آنها ظاهر.

اما به عنوان نیمکره شمالی وارد تابستان امید مسطح منحنی در آمریکا به زودی زد تا در برابر گزارش از موارد در ادامه به افزایش به عنوان متحده بازگشایی شد. تونر است سریع به صحبت کردن هر گونه اشاره ای به "موج دوم."

"هنگامی که شما در زیر آب, آن را واقعا سخت به بگویید که چگونه بسیاری از امواج در حال عبور بر شما" تونر می گوید. "من نمی دانم که آیا آن را یک موج یا موج دوم. من فکر نمی کنم آن را می سازد هیچ تفاوت. وجود دارد تجدید حیات از مواردی است که در برخی از ایالت ها به نظر می رسد فقط در ادامه از شیوع بیماری خود را. در کشورهای دیگر آن را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک موج دوم.

"من فکر می کنم آنچه مهم است این است که وجود دارد رفتن به فصل تابستان ارامش با یک موج بزرگ در پاییز. روشن است که ما با داشتن قابل توجهی تجدید حیات از موارد در تابستان و آنها را بزرگتر. و آن را از رفتن نگه دارید تا زمانی که ما قفل همه چیز را دوباره."

بر خلاف ویروس آنفلوانزا که در پشت 1918 همه گیر است که به عنوان بسیاری از 50 میلیون به 100 میلیون نفر در سراسر جهان تونر می گوید هیچ شواهد خوبی از فصلی با COVID-19. تا زمانی که ما یک واکسن هر گونه افزایش یا کاهش در موارد خواهد بود بر اساس عوامل اجتماعی: جوامع قفل کردن و خانواده پناه در محل. و به عنوان مورد در سال 1918 افراد با پوشیدن ماسک.

اطلاعیه خدمات عمومی از اکتبر سال 1918 در اوج این بیماری همه گیر را ارائه می دهد برخی از همان مشاوره بهداشت حرفه ای در سال 2020 است.

این Mütter موزه در کالج پزشکان فیلادلفیا

وجود دارد برخی از خبر خوب برای بیرون آمدن از شش ماه از این بیماری همه گیر. بیمارستان ها در حال گرفتن بهتر در مدیریت علائم و مداخله قبل از موارد رسیدن به یک نقطه بدون بازگشت در کمک به کاهش مرگ و میر. او با اشاره به روش های درمانی مانند remdesivir که نشان داده اثرات مثبت در آزمایشات و مجاز شده است برای بستری COVID بیماران و نقاهت پلاسما درمانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک راه برای انتقال یک سطح ایمنی برای بیماران مبتلا به بیمار.

اما هیچ گلوله نقره ای. کارشناسان معتقدند که از آن خواهد شد حداقل یک سال از در حال حاضر قبل از اینکه ما یک واکسن است که در دسترس اکثر مردم است. توده ایمن سازی به احتمال زیاد نمی خواهد آمد تا 2022 و حتی پس از آن تونر می گوید واکسیناسیون ممکن است نیاز به دو دوز موثر باشد.

و تا آن زمان ؟

"من فکر می کنم که پوشیدن ماسک و برخی از درجه اجتماعی فاصله ما خواهد بود با زندگی -- امیدوارم زندگی با خوشحالی -- برای چندین سال," او می گوید.

برای بسیاری از ما این جدول زمانی می تواند منجر به احساس ناامیدی. اما تونر می گوید یک راه وجود دارد برای کنترل آینده ما و نه همه آن است که متفاوت از او مشاوره داده شده در شبیه سازی مشاوره است که قدمت بیش از یک قرن است.

"این در واقع بسیار ساده است. اگر ما پوشش چهره ما و شما و هر کسی که شما در حال برقراری ارتباط با پوشیدن یک ماسک خطر انتقال راه پایین می رود. بودن در خارج, داشتن فاصله بین شما و افراد دیگر باعث کاهش خطر انتقال به طور چشمگیری.

"وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید و حفظ آن شرایط. اگر شما از گسترش اگر شما در حفظ فاصله اگر شما از مکان های شلوغ شما می تواند به شما رفتن به کوه شما می توانید رفتن به یک دریاچه شما می توانید انجام کارهای خارج بدون مشکل است."

همانطور که برای کسانی که حاضر به پوشیدن ماسک تونر نمی کند گوشت چرخ کرده و کلمات خود را.

"آنها خواهد شد بیش از آن دریافت کنید," او می گوید. "این فقط یک سوال از چگونه بسیاری از مردم بیمار و مرگ قبل از آنها بیش از آن دریافت کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب