COVID اجاره امداد در حال پایان یافتن است. خواهد جولای 25 را یک "سونامی اخراج'? - CNET

بسیاری از coronavirus حمایت می رویم دور در پایان ماه ژوئیه. ما به شما بگویم آنچه شما نیاز به دانستن در مورد پر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 مرداد 1399
money fanned out on table

بسیاری از coronavirus حمایت می رویم دور در پایان ماه ژوئیه. ما به شما بگویم آنچه شما نیاز به دانستن در مورد پرداخت اجاره بها و تخلیه.

آنجلا Lang/CNET

وجود خواهد داشت یک اخراج و توقف پس از فدرال مراقبت در عمل اجرا می شود در جولای 25? اگر شما یکی از نزدیک به 12 میلیون ما بزرگسالان زندگی در یک خانواده که اجاره این ماه شما ممکن است به خودتان را کنترل کنید برای این "سونامی اخراج" که نزدیک به دولت ملی و اجاره حمایت مجموعه به پایان می رسد در روزهای آینده. فدرال اخراج حفاظت می رسد جولای 25 و فدرال افزایش بیکاری می افزاید که یک اضافی 600 دلار در هفته منقضی روز بعد.

سنای آمریکا در حال حاضر به طور فعال به بحث در مورد یک دوم محرک بررسی به عنوان بخشی از یک بزرگتر نجات بیل اما در حال حاضر هیچ قانون تنظیم به تعویض و یا تمدید این و دیگر اقدامات امداد. در ضمن ایالت اخراج ممنوعیت عمدتا یا در حال حاضر به پایان رسید و یا انجام خواهد شد تا به زودی بسیاری با هیچ جایگزینی در چشم. میشیگان, برای مثال, اجازه دهید آن اخراج مهلت قانونی گذشت که چند کشورهای دیگر. یک تعداد انگشت شماری از کشورهای هرگز لغو اخراج برای شروع با.

کجا این همه شما را ترک ؟ اوت اجاره هنوز هم به دلیل در اولین و یا شما هنوز می توانید یک فرمت ؟ می تواند خود را مالک اخراج شما اگر خود را پرداخت دیر است ؟ چه قوانین (در صورت وجود) می تواند به شما کمک کند نگه داشتن خانه خود را به عنوان شما آب و هوا coronavirus رکود? وجود خواهد داشت یکی دیگر از محرک بررسي و نجات بسته است که ممکن است کمک کند ؟

در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در حال حاضر و آنچه تحلیلگران پیش بینی می کنند ممکن است اتفاق می افتد به عنوان مجلس سنا مذاکرات دریافت در جریان است. توجه داشته باشید که این داستان به روز رسانی خواهد شد اغلب به عنوان وضعیت توسعه. آن در نظر گرفته شده برای ارائه یک نمای کلی نه به عنوان مشاوره مالی.

جدید اخراج و تعلیق از دولت ؟

در حال حاضر که مجلس سنا در جلسه رهبران در واشنگتن در حال بررسی جزئیات بعدی بیل و اگر آن را شامل هر گونه اجاره حمایت اخراج باقی می ماند و یا بازگشت از افزایش مزایای بیکاری همه که گزارش شده برای کمک به مردم "درست در لبه."

jessica-dolcourt-troll-ihate-promo-crop-center

نگران ساخت اجاره ؟ شما به تنهایی نیست.

جاش میلر/CNET

شده است وجود دارد واکنش در میان برخی از جمهوری خواهان که تمرکز بر بازگشت مردم به کار به جای دیگر اقدامات هر چند کاخ سفید نیز اشاره کرد و تمایل به گسترش برخی از مزایای بیکاری در باریک اساس. اما آینده اخراج حمایت هنوز ناشناخته است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشان داده است که عبور از یک دوم محرک لایحه زمانی بین جولای 20 و 31 خواهد بود یک اولویت است. اگر کنگره به تصویب هر چیزی قبل از پایان تابستان آن را تنها تا زمانی Aug. 7 به کار آن را تمام کردن. پس از آن هر دو مجلس زنگ تفریح این بار برای تمام ماه.

مذاکرات انتظار می رود به محول به چه CNN به نام "قطار خراب همه را می بیند, در آینده, اما کاملا مطمئن شوید که چگونه به توقف" به عنوان خواهان و دموکرات ها باقی می ماند تقسیم بر تعدادی از مسائل کلیدی از جمله گسترش فدرال بیکاری افزایش بازگشایی مدارس و اینکه آیا به اعطای مصونیت از پرونده های حقوقی برای کسب و کار است که کارکنان قرارداد COVID-19 بعد از اینکه به بازگشت به کار دوم و کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

money-cash-dollar-economy-recession-2924

آن را هنوز هم معلوم نیست چقدر پول نقد کنگره برنامه ای برای قرار دادن در جیب دوم محرک لایحه تنها که دور دیگری از پرداخت های مستقیم است که به احتمال زیاد شامل می شود.

آنجلا Lang/CNET

چگونه متحده در برخورد با کروناویروس اخراج و اجاره

در اوایل این بیماری همه گیر بسیاری از دولت های ایالتی تصویب برخی از مرتب کردن بر اساس از اخراج ban اما بسیاری از کسانی که در حال حاضر منقضی شده و یا به زودی انجام خواهد شد. برخی از کشورهای توسعه یافته اجاره حمایت به عنوان کالیفرنیا بود در پایان ماه مه. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو امضا لایحه ممنوعیت اخراج سراسر کشور برای عدم پرداخت اجاره بها با توجه به کروناویروس و فلوریدا یافته اخراج مهلت قانونی نیز هست. چند کشورهای دیگر مانند تگزاس اجازه چنین حمایت از گذشت اما ترک مستاجرها به دفع کردن برای خود.

برای پیدا کردن وضعیت اخراج حفاظت در دولت خود را خدمات حقوقی سایت Nolo.com حفظ یک لیست به روز شده از دولت اخراج و مقررات. در نهایت, شما ممکن است بخواهید به مشورت یک وکیل برای درک بهتر قوانین در منطقه خود را اعمال می شود به وضعیت خود را و یا پیدا کردن نزدیکترین دفتر کمک های حقوقی با استفاده از این ابزار جستجو. کمک های حقوقی را فراهم می کند وکلای رایگان به مشتریان واجد شرایط که نیاز به کمک در امور مدنی مانند اخراج.

چه اتفاقی می افتد پس از اخراج حمایت از پایان ؟

فدرال مراقبت تصویب قانون در ماه مارس فراهم می کند گسترده ترین و قوی ترین حمایت برای مستاجرها. آن را به طور موقت ممنوعیت اخراج و هزینه های اواخر و تا جولای 25. آن را نیز نیاز به 30 روز متوجه به تخلیه قبل از شما می تواند اخراج شود. اگر شما زندگی می کنند در یک ملک تحت پوشش مراقبت عمل soonest خود را صاحبخانه می تواند شما بخواهید به ترک است, جولای 25 و soonest آنها می توانید فایل اخراج را به شما را مجبور به ترک است, Aug. 24. همچنین آنها نمی توانند به شما اتهام هزینه های اواخر و تا بعد از جولای 25.

اینکه آیا یا نه آن مهلت دریافت, تمدید, اما نمی خواهد شناخته شود تا پس از سنا تصمیم می گیرد در یک لایحه است.

این بخش بسیار مهم است. حمایت املای در مراقبت عمل تنها اعمال می شود به خواص است که دریافت بودجه فدرال و/یا مالی تحت برنامه فدرال مانند فانی می و فردی مک. این جایی است که همه چیز روی حیله و تزویر: اگر صاحبخانه خود صاحب ساختمان خود را آشکار و یا تامین مالی املاک بدون رفتن را از طریق یک تعداد انگشت شماری از برنامه های فدرال است که تضمین بسیاری از وام های مسکن و دریافت نمی کند هر گونه کمک دولت مانند بخش 8 پول اهمیت می دهد عمل نمی شود به وضعیت خود ،

ellis-act-eviction-protest-sf-3458.jpg

تظاهرکنندگان در اعتراض به اخراج در سان فرانسیسکو.

جیمز مارتین/CNET

برای مستاجران خانه های تک خانواری و یا آپارتمان ها در ساختمان های چهار یا کمتر واحد آن را می تواند دشوار برای پیدا کردن که آیا این قانون در مورد شما صدق. اما اگر شما زندگی می کنند در یک ملک داشتن با پنج یا بیشتر واحد وجود دارد یک ابزار منتشر شده توسط ملی مسکن اقشار کم درآمد انجمن که طراحی شده تا به شما بگویم اگر ملک که در آن شما زندگی می کنند است تحت مراقبت عمل می کنند. فقط وارد کنید و کد پستی خود را از طریق لیستی از خواص به دنبال شماست. (جستجو در این صفحه کار نمی کند برای ما خیلی پیمایش آن است.)

وجود دارد یکی دیگر از چین و چروک, با این حال. فقط به خاطر اینکه ساختمان شما در فهرست نیست لزوما به این معنا نیست آن را پوشیده نیست -- این ابزار تنها آهنگ های خواص با پنج یا بیشتر واحد است و ممکن است حتی پوشش تمام کسانی که. بنابراین اگر شما اجاره یک خانواده در خانه و یا یک آپارتمان در یک ساختمان با چهار یا کمتر واحد آن ممکن است ذکر شده حتی اگر ملک می افتد تحت مراقبت عمل می کنند.

ابزارهای آنلاین است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن منابع

donotpay

DoNotPay ارائه انواع خدمات حقوقی از جمله کمک مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصویر توسط دیل اسمیت/CNET

غیر انتفاعی و وب سایت 211.org متصل کسانی که نیاز به کمک ضروری جامعه خدمات در منطقه خود است. آن را نیز به تازگی راه اندازی یک پورتال برای همه گیر کمک. اگر شما با داشتن مشکل با بودجه مواد غذایی خود را و یا مسکن خود را پرداخت صورتحساب شما می توانید با استفاده از 211.org'آنلاین ابزار جستجو و یا با شماره 211 در گوشی خود را به صحبت با کسی که می توانید سعی کنید برای کمک به.

یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی JustShelter.org قرار می دهد مستاجران رو اخراج در تماس با سازمان های محلی است که می تواند کمک به آنها را به ماندن در خانه های خود و یا در بدترین سناریو مورد پیدا کردن مسکن اضطراری.

آنلاین خدمات حقوقی chatbot در DoNotPay.com به تازگی اضافه شده coronavirus کمک مالی ابزار است که این شرکت می گوید شناسایی خواهد کرد که کدام یک از قوانین و احکام و اقدامات پوشش اجاره و تخلیه به درخواست شما بر اساس مکان خود را.

DoNotPay است یک سرویس است که پیش نویس و ارسال نامه ای به صاحب خانه خود را از طرف شما درخواست برای هر دو پرداخت معوق یا به صرف هزینه های اواخر. در اینجا چگونه به راه اندازی یک حساب کاربری و استفاده از DoNotPay chatbot.

درخواست خود را صاحبخانه برای کاهش و یا فرمت

تقریبا در همه موارد آن را احتمالا بهترین برای کار کردن آرایش خود را با مالک یا اجاره آژانس اگر در همه ممکن است. اگر چه برخی از صاحبخانه ها را در واکنش به همه گیر توسط گزارش قرار دادن و حتی بیشتر فشار بر مستاجران به پرداخت تا دیگران افزایش یافته است به مناسبت برخی از رفتن تا آنجا که برای جلوگیری از جمع آوری اجاره پرداخت برای چند ماه آینده.

dollars-money-bills-currency-wallet-1

اگر شما پول کافی برای پوشش اجاره, اول ببینید چه حمایت های موجود در منطقه خود را در نظر بگیرید و سپس تلاش برای کار کردن ترتیب پرداخت خود را با صاحبخانه.

سارا تو/CNET

این ممکن است به ارزش نزدیک شدن به صاحب خانه خود را به دیدن اگر آنها می تواند به کاهش اجاره بها در ماه های آینده و یا به شما اجازه گسترش پرداخت برای چند ماه اجاره در سال آینده. به عنوان مستاجرها در سراسر کشور سازماندهی اجاره اعتصابات و بیشتر رهبران جامعه فشار برای اجاره انجماد خود را مالک ممکن است ترجیح می دهند این ترتیب بیش از دریافت هر گونه اجاره در همه.

فقط با احتیاط از صاحبخانه را که خواسته های بیش از حد. برای مثال بعضی از آنها خواسته مستاجران به نوبه خود بیش از 1200 دلار محرک چک و یا هر گونه پول دریافت شده از موسسه خیریه به عنوان یک شرط برای پر کردن اخراج سفارش. موافق نیستم به دلیل شرایط یا شرایط شما نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به خصوص اگر خود را در شهرستان و یا دولت به تصویب حفاظت در برابر چنین ترتیبات.

اگر شما نگران در مورد وضعیت مالی خود را این روزها در نظر گرفتن این 28 راه هایی برای صرفه جویی در پول در طول همه گیر و رایگان مشاوره مالی از این شش سازمان. در اینجا برخی از پول مبانی است که ممکن است قادر به کمک به شما از طریق یک زمان دشوار است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب