شما نمی خواهد باور چه بلا حدید گرفتار شد انجام در طول قرنطینه

اگر چه بسیاری از افراد مشهور گرفته اند به یک استراحت از رسانه های اجتماعی در طول قرنطینه بلا حدید شده است فقط

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 فروردین 1399

اگر چه بسیاری از افراد مشهور گرفته اند به یک استراحت از رسانه های اجتماعی در طول قرنطینه بلا حدید شده است فقط به عنوان فعال–اگر نه بیشتر. سوپر استفاده کرده است هم به بازگشت به خانواده اش در مزرعه ای در پنسیلوانیا است.

در حالی که وجود دارد این 23 سال به اشتراک گذاشته است چندین آشکار عکس نشان دادن منحنی های شگفت انگیز و باور نکردنی ، در یک سری از جرقه بزند, سوپر بود بی بالا تنه, پوشیدن تنها یک yellow jacket.

Bella Hadid

چلپ چلوپ

این مدل قطعا با استفاده از این زمان برای تمرین نما خود باور نکردنی به نظر می رسد و کشف بیش Instagram. به علاوه همه از قرنطینه فعالیت شده اند به ما عمده حسادت است.

Bella and Gigi Hadid

شاتر

در حالی که سوپر است quarantining با خواهر بزرگتر جی جی و مادر Yolanda در پنسیلوانیا او شده است به روز رسانی پیروان خود به طور منظم در قرنطینه فعالیت است.

Bella and Yolanda Hadid

شاتر

از تمرین او Infinite رقص حرکت می کند به نما برای Vogue Italia بیش از facetime بلا قطعا مشغول نگه داشتن در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

Bella and Gigi Hadid

شاتر

23 سال است صحبت کردن در مورد اهمیت اجتماعی فاصله در رسانه های اجتماعی نوشته "نوع احترام داشته باشید...به عنوان جوان سالم, مردم, اجتماعی فاصله نیست در مورد شما شخصا...آن زمان که نه خودخواه اما به متفکر و آگاه از کسانی که با سیستم ایمنی بدن که بیشتر در معرض ابتلا به انقباض است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب