2021 لکسوس آشکار است: تماشای اولین بازی در اینجا - Roadshow

پس از هفت سال از لکسوس است و گرفتن برخی از عشق از خود ساز. ژاپن با نام تجاری لوکس قصد دارد به فاش کردن 2021 اس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

پس از هفت سال از لکسوس است و گرفتن برخی از عشق از خود ساز. ژاپن با نام تجاری لوکس قصد دارد به فاش کردن 2021 است سدان دیجیتالی شنبه شب است و شما می توانید لحن به صورت حق در اینجا.

میزبانی مختلف در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و لکسوس قصد دارد برای نشان دادن آنچه در آن است در فروشگاه برای است. به عنوان ذکر شده, آن را کاملا در حالی که از سدان برخی از توجه است. تا کنون ما فقط دیده می شود فوق العاده تاریک تیزر است که نشان می دهد خاموش کردن چراغهای عقب و سپس یک دوم کمتر سایه تیزر زیر اعلام موکول اولین تاریخ.

لکسوس در اصل برنامه ریزی شده برای اولین 2021 است در ژوئن 9, اما با نام تجاری را انتخاب تاریخ جدید از احترام به جورج فلوید و بسیاری از تظاهرات که باقی می ماند مداوم در پی مرگ او.

ما نمی دانیم بسیار دیگری در مورد آنچه انتظار می رود از سدان یا چگونه گسترده به روز رسانی خواهد شد. امیدوارم ماشین با یک جراحی کشیدن صورت کامل از آن شده است ، سپس دوباره خودروی سواری نیست دقیقا کسب و کار آنها بودند که جریان عرضه در سال 2013.

ما می توانیم همه حدس زدن به استراحت در 4 p. m. PT (7 p. m. ET) امروز وقتی این ویدئو را تبدیل به یک livestreamed نشان می دهد. اطراف چوب.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2021 LC لکسوس 500 خوانده شده: کمتر از سقف بیشتر زرق و برق دار

1:54tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب