Facebook می گوید: 5,000 توسعه دهندگان نرم افزار رو اطلاعات کاربر پس از تاریخ قطع

تصویر: کن Karampelas رسانه های اجتماعی غول Facebook فاش روز چهارشنبه یک کاربر جدید حریم حادثه است. این شرکت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 تیر 1399
Facebook website
تصویر: کن Karampelas

رسانه های اجتماعی غول Facebook فاش روز چهارشنبه یک کاربر جدید حریم حادثه است. این شرکت اعلام کرد که آن را ادامه داده های داده های کاربر را با حدود 5000 توسعه دهندگان و حتی پس از درخواست خود دسترسی منقضی شده است.

این حادثه مربوط به یک کنترل امنیتی که Facebook اضافه شده به سیستم های خود پس از کمبریج Analytica رسوایی از اوایل سال 2018 است.

در پاسخ به انتقاد که آن را اجازه توسعه دهندگان نرم افزار بیش از حد دسترسی به اطلاعات کاربر Facebook اضافه شده در زمان یک مکانیزم جدید به API آن است که مانع از برنامه های دسترسی به اطلاعات کاربر در صورتی که کاربر نمی استفاده از این برنامه برای بیش از 90 روز است.

اما Facebook گفت که آن را به تازگی کشف کرده اند که در برخی موارد این مکانیزم ایمنی موفق به فعال کردن و اجازه برخی از برنامه ها برای ادامه دسترسی به اطلاعات کاربر حتی گذشته 90 روز قطع تاریخ.

کانستنتینز Papamiltiadis VP پلت فرم مشارکت در Facebook گفت: مهندسین ثابت موضوع در همان روز آنها را در بر داشت.

از Facebook اجرایی گفت: این شرکت همچنین تجزیه و تحلیل داخلی سیاهههای مربوط به تعیین محدوده نقض.

"از چند ماه گذشته از اطلاعات ما در دسترس ما در حال حاضر در حال برآورد این موضوع فعال حدود 5000 توسعه دهندگان برای دریافت ادامه [کاربر] اطلاعات" Papamiltiadis گفت.

شرکت نمی کند روشن کند که چگونه بسیاری از کاربران نهفته بودند و تا به حال اطلاعات خود را در دسترس ساخته شده برای توسعه دهندگان نرم افزار حتی پس از آنها متوقف شد با استفاده از این برنامه است.

Facebook گفت: خبر خوب این است که سیستم های آن نمی نشت بیشتر کاربر داده ها از آنچه کاربران در ابتدا اجازه برنامه برای دسترسی به, که بدان معنی است که مگر اینکه کاربران تغییر مشخصات برنامه های در حال حاضر که اطلاعات در مورد کاربران بر روی فایل.

اما علاوه بر افشای جدید حفظ حریم خصوصی, نقض, Facebook همچنین اعلام کرد شرایط جدید و سیاست های خود را برای توسعه پلت فرم.

Papamiltiadis گفت: شرایط جدید محدود کردن اطلاعات توسعه دهندگان می توانند به اشتراک گذاری با اشخاص ثالث بدون دریافت رضایت صریح و روشن از Facebook کاربران و همچنین اطمینان از توسعه دهندگان به وضوح درک می کنم که آنها باید مسئولیت برای حفاظت از اطلاعات کاربر اگر آنها ضربه بزنید به Facebook پلت فرم و userbase به ساخت کسب و کار خود را.

در ماه های اخیر Facebook ثبت پرونده های حقوقی متعددی در برابر توسعه دهندگان نرم افزار است که مورد آزار قرار گرفته پلت فرم آن و شرایط توسعه و سیاست خواهد شد یک سلاح جدید در شرکت حقوقی آرسنال در برابر توسعه دهندگان که شکستن آن قوانین است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب