Coronavirus موارد خونتان در 45 ایالت آمریکا است. آنچه که به معنی برای موج دوم – CNET


 019-asheville-nc-reopening-phase-2-small-businesses-tourist-town-coronavirus

اکثر ایالات آمریکا و کشورهای در حال بازگشایی به برخی از درجه است. کارشناسان هشدار می دهند که coronavirus عفونت می تواند شروع به افزایش به عنوان یک نتیجه.

سارا تو/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

به عنوان تایید coronavirus موارد بالا 10.5 میلیون نفر در سطح جهان و به عنوان بسیاری از 45 ایالت آمریکا شاهد افزایش در تعداد مورد سوال می شود حتی بیشتر تند و تلخ: این موج دوم کارشناسان بهداشت هشدار داد پس از همه گیر شروع شد ؟

با توجه به بالا ما بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, هیچ, این است که موج دوم. این ویروس در واقع هنوز هم بسیار در اولین گذر خود را. پس جریان چیست ؟

در ایالات متحده coronavirus را منحنی حتی شده کاملا پهن و در عین حال زمانی که یک موج از موارد جدید شروع به ساخت شتاب در پایان ماه ژوئن. در حال حاضر Fauci پیش بینی ما می تواند به عنوان بسیاری از 100,000 موارد جدید در هر روز و در هفته های آینده. به چه دلیل ؟ سست مستند محدودیت و گسترده از موازین اجتماعی فاصله و ماسک صورت دستورالعمل, او گفت:.

ما به بررسی آنچه که کارشناسان می گویند موج دوم coronavirus ممکن است مانند زمانی که آن اتفاق می افتد می تواند تفاوت بین یک “موج” و “اسپایک” و بیشتر. لطفا توجه داشته باشید این داستان را فراهم می کند یک مرور کلی از بحث فعلی و به روز رسانی اغلب در نور جدید و تغییر در اطلاعات ارائه شده توسط مقامات بهداشت جهانی رهبران و جامعه علمی است. آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک مرجع پزشکی.

موج دوم coronavirus موارد ؟ آخرین اخبار

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ماسک دستمال مرطوب و فیلتر هوا: پرواز در سن coronavirus


22:33

چرا وجود دارد بیشتر تایید coronavirus موارد در حال حاضر ؟

وجود دارد چند توضیح برای اینکه چرا coronavirus موارد در حال افزایش است در حال حاضر. بخش بیشتری از جمعیت است که در حال آزمایش برای مثال خیلی بیشتر وجود دارد مثبت نتایج آزمون در مجموع. اما یک تجزیه و تحلیل توسط ProPublica در اواخر ماه ژوئن نشان می دهد که میزان نتایج مثبت پیشی گرفته است میزان گسترش, تست معنای آزمایش به تنهایی نمی تواند راه را برای افزایش های اخیر. نیاز به بیشتر تخت بیمارستان در تحت تاثیر ایالات مانند کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس نیز نشان می دهد که به طور کلی caseload در حال افزایش است در علاوه بر این به تعداد بیشتری از نتایج مثبت است.

سست مستند محدودیت ها و گردهمایی های اجتماعی که در آن مردم در حال نزدیک تر از توصیه می شود شش فوت نیز می تواند منجر به موارد جدید. و این ویروس در حال حاضر در گردش خون در جمعیت جدید به عنوان مثال 20 تا 30 ساله. کارشناسان بر این باورند این همه منجر به افزایش تعداد.

می تواند وجود داشته باشد یکی دیگر از مستند?

آن را در حال حاضر شروع به اتفاق می افتد. تا کنون حداقل 19 ایالت آمریکا یا متوقف و یا معکوس بازگشایی مجدد برنامه در پاسخ به های اخیر موج در coronavirus موارد است. برای مثال تگزاس و فلوریدا — دو از ایالات متحده برای اولین بار به بلند مستند محدودیت — به تازگی رفت و برگشت بازگشایی رستوران ها و کافه ها که در حال حاضر مجبور به بستن درهای خود را برای بار دوم.

002-asheville-nc-reopening-phase-2-small-businesses-tourist-town-coronavirus

کسب و کار از رستوران ها به خرده فروشی در حال افتتاح است که به ارمغان می آورد مردم را به تماس نزدیک.

سارا تو/CNET

در دیگر نقاط جهان آن را تجربه کرده اند یک موج از coronavirus عفونت پس از بلند کردن اجسام مستند محدودیت های بسیاری از جمله اقدامات بوده است دوباره. در ماه ژوئن آلمان تمدید آن مستند در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع با یک هفته و بریتانیا تحمیل محلی مستند در شهر لستر هم با توجه به افزایش coronavirus موارد است.

تا زمانی که وجود دارد یک واکسن موثراین امکان وجود دارد که بخش های مختلف از ما و جهان را ببینید نوسان درجه مستند به عنوان دولت تنظیم پاسخ خود را در ادامه مبارزه با کروناویروس.

چه اثرات بازگشایی اقتصاد در coronavirus موارد ؟

برای پزشکی و بهداشت عمومی و کارشناسان همبستگی بالا به نظر می رسد حتی “کاملا قابل پیش بینی است.” دیگران فرض است که در علاوه بر این به افرادی که به نزدیکی این ویروس ممکن است “ابتلا” به جمعیت که قبلا مثلا.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که آن را بیش از حد به زودی برای بازگشایی کسب و کار و رزومه فعالیت های اجتماعی مانند رفتن به دریاچه یا ساحل و بازدید از پارک های تفریحیو حتی با ظرفیت محدود. دیگران استدلال کرده اند که در شهرستانها باید بازگشایی به اقتصاد شناور نگه می, و, که محافظ سلامت اقدامات را جلوگیری از coronavirus انتقال در رستوران ها و مدارس و مراکز و در هواپیما.

Closed Parks due to Coronavirus

می تواند زندگی تعطیل دوباره ؟ آن را در حال حاضر اتفاق می افتد به برخی از درجه است.

جسیکا Dolcourt/CNET

از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز منتشر شد دستورالعمل برای کمک به دولت های محلی شناسایی فازهای برای بازگشایی مجدد و موقت پیشنهادات برای رستوران ها و مدارس و صنعت.

بخشی از مشکل این است که تا چه حد کامل از کوتاه مدت و دراز مدت اثرات coronavirus و COVID-19 بیماری علت آن هنوز ناشناخته از جمله چه مدت شما ممکن است سیستم ایمنی بدن شما پس از بهبود و اگر آن را ممکن است برای تبدیل شدن به reinfected. اکثر کارشناسان معتقدند که تا زمانی که ما یک موثر coronavirus واکسنتنها راه برای کند کردن روند گسترش این ویروس است که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند اجتماعی فاصله, پوشیدن ماسک و شستن دستها به درستی و اغلب.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اندازه گیری coronavirus در فاضلاب می تواند کمک به پیش بینی…


3:54

آیا ما هنوز هم انتظار یک دوم coronavirus موج این سقوط ؟

اکثر کارشناسان بهداشت عمومی-از جمله Fauci و مدیر CDC دکتر رابرت Redfield — گفت: پیش بینی در یک چشم انداز مثبت به اتفاق می افتد در این پاییز یا زمستان. کاخ سفید اذعان کرده و آن را آماده برای امکان. مدل جدید همچنین نشان می دهد افزایش در coronavirus-مرگ و میر ناشی از این سپتامبر, سی ان ان گزارش شده است.

اما بخشی از این پیش بینی دور این ویروس در کاهش طول تابستان که به نظر می رسد نمی تواند اتفاق می افتد.

بسیار از توجه به هدف سقوط است در حال حاضر معطوف به نگرانی بیش از این امکان از دو برنامه به طور بالقوه کشنده ویروس در گردش خون در همان زمان. Redfield به مجله تایم در ماه ژوئن “خطر واقعی این است که ما در حال رفتن به گردش تنفسی پاتوژن در همان زمان” با اشاره به کروناویروس و آنفولانزای فصلی.

world-map-apple-iphone-0306

نقاط مختلف کشور در حال بلند کردن اجسام مستند سفارشات در سرعت خود را از جمله تصمیم گیری زمانی که برای باز کردن غیر ضروری کسب و کار.

آنجلا Lang/CNET

آنچه یک “موج دوم’ به هر حال ؟ می تواند وجود داشته باشد ؟

به طور کلی یک “موج” در یک بیماری همه گیر است که یک دوره افزایش انتقال بيماري پس از کلی کاهش است. در ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان پس از رسیدن به اوج در آوریل موارد جدید کاهش یافته و به میزان متوسطی سپس plateaued از طریق بسیاری از ممکن است قبل از شروع به سنبله دوباره در اواخر ماه ژوئن. اگر و هنگامی که نرخ ابتلا به عفونت را کاهش قابل ملاحظه ای در سراسر هیئت مدیره زمانی که آنها شروع به صعود دوباره است که نشان می دهد آینده و یا “موج دوم.” دیگر همه گیر در می رود, امواج به احتمال زیاد به رخ می دهد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم…


6:02

یک موج ساخته شده ممکن است کوچکتر یا امواج ‘قله’

این بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت تاثیر قرار نشده تمام قسمت های ما در همان راه و یا در همان زمان. شهرها و ایالات متحده رفت و به مستند و قرنطینه در زمان های مختلف و همچنین چگونه این کشور شروع به خارج شدن از آن با مناطق مختلف تسهیلات در مراحل و سرعت خود را.

برخی از کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که عدم وجود یک واحد بازگشایی طرح ممکن است کمک به گسترش coronavirus و در واقع می تواند سوخت یک موج دوم به عنوان نفر سفر از سخت ترین مناطق ضربه را به مراتب کمتری از عفونت. علی خان سابق CDC گفت: موج دوم ممکن است شامل بسیاری از به طور همزمان کوچکتر شیوع بیماری که با هم به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک منحصر به فرد موج.

خوشه در coronavirus موارد در حال حاضر مستند شده در مناطق در حال ظهور از مستند. ویسکانسین برای مثال تجربه بزرگترین واحد-روز افزایش عفونت های جدید و مرگ و میر دقیقا دو هفته پس از دولت به دیوان عالی کشور لغو فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید. گرجستان که یکی از اولین متحده شروع به بلند کردن اجسام مستند سفارشات شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت در موارد پس از چند هفته از فلات.

بیشتر بخوانید: نیاز به یکی دیگر از ماسک صورت? شما می توانید یک خرید آنلاین در هر یک از این فروشگاه ها

می تواند موج دوم بود بدتر از اول است ؟

اگر وجود دارد یک دوم coronavirus موج شدت شیوع امر بستگی به عوامل متعدد از جمله چگونه به خوبی مردم حفظ اجتماعی فاصله و چگونه بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک. در دسترس بودن گسترده از آزمون نیز ممکن است نقش مهمی در علاوه بر این به قرارداد ردیابی برای هر کسی که تست مثبت است.

برای مثال یک مطالعه و کامپیوتر مدل توسعه یافته تحت Dr. د کای یک دانشمند کامپیوتر با انتصاب در هر دو دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه هنگ کنگ پیشنهاد می کند که اگر 80 درصد از جمعیت عینک ماسک صورت در coronavirus نرخ انتقال خواهد شاقول (PDF) به حدود 8 درصد نسبت به پوشیدن لباس بدون ماسک.

بیشتر اقدامات وجود دارد در محل برای کمک به کاهش انتقال بیماری-و بیشتر به طور موثر آن اقدامات به دنبال دارد — کاهش ميزان عفونت ممکن است بار دوم در اطراف با توجه به مدل کامپیوتری.

عوامل دیگری که می تواند به بازی می آیند هر گونه پتانسیل جهش های ژنتیکی در coronavirus است که می تواند آن را بیشتر یا کمتر از انتقال به توسعه یک واکسن موثرتوسعه امن, درمانهای موثر برای COVID-19 بیماری و توانایی آزمون درصد زیادی از مردم حتی کسانی که به نظر نمی رسد به بیمار می شود.

شاید فشار بیشتر سوالات از همه هستند چه موج دوم coronavirus ممکن است برای شما معنی. در اینجا چگونه ما فکر می کنیم زندگی را پس از قرنطینه به پایان می رسد به عنوان عمومی پرانتز برای موج دوم. اگر شما مجبور به ترک خانه در اینجا برخی از راه های عملی برای اقامت امن زمانی که شما بیرون بروید. در نهایت نمی یاد بردن همه عادات خوب شما توسعه یافته در طول بیماری همه گیر — مانند اغلب شستن دست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>