سه مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات در حال حاضر اشاره کرد در یک Infinite بان کی مون در این ماه

سه عالی رتبه مقامات آمریکایی اشاره کرده اند در این ماه که برگ برنده دولت به طور جدی فکر کردن و کار بر ممنوعیت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 تیر 1399
amazon-tells-employees-to-remove-tiktok-5f0e0ae2e0a7442b5c9e73c5-1-jul-15-2020-14-46-36-poster.jpg

سه عالی رتبه مقامات آمریکایی اشاره کرده اند در این ماه که برگ برنده دولت به طور جدی فکر کردن و کار بر ممنوعیت چینی برنامه Infinite.

فهرست مقامات که ساخته شده از نظر از نوع شامل وزیر امور خارجه مایک Pompeo (در یک مصاحبه با فاکس نیوز' این Ingraham زاویه), مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین (در یک مصاحبه با فاکس نیوز رادیو) و مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع (صحبت با خبرنگاران در نیروی هوایی یک پرواز).

سه مقامات گفت: Infinite در حال جمع آوری اطلاعات کاربران آمریکایی و به اشتراک گذاری اطلاعات با حزب کمونیست چین.

Pompeo, بود که برای اولین بار شروع به تهمت و دولت حمله چینی ها برنامه گفت: ما از مقامات شروع به طور جدی در ممنوعیت Infinite در آمریکا پس از برنامه ممنوع شد روز قبل در هند.

در تاریخ 29 ژوئن در میان یک درگیری نظامی با پکن در هند مرز شمالی جدید دهلی دولت ممنوع 59 چینی ساخته شده برنامه های کاربردی از جمله Infinite تحت اتهام جمع آوری و به اشتراک گذاری داده ها در هند کاربران با هوش.

Pompeo اولیه حمله Infinite دنبال شد روز بعد توسط مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین که در زمان اتهامات یک گام بیشتر نشان می دهد که Infinite بود جمع آوری تشخیص صورت اطلاعات ما کاربران.

"من فکر نمی کنم که هیچ خودخواسته مهلت اقدام, اما من فکر می کنم ما به دنبال در هفته نه ماه" مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت: در یک پرواز از آتلانتا به اندروز پایه چند روز بعد انعکاس دو مورد قبلی مقامات دیدگاه.

چینی نرم افزار در حال حاضر موفق از طریق ما شرکت ByteDance شده است در مواجهه با این نوع اتهامات برای سال در میان افزایش موج ضد چینی احساسات در ما. این شرکت همواره با رد شایعات و اتهامات بیان کرد چند بار که برنامه اجرا می شود به طور جداگانه از آن نسخه چینی به نام Douyin و هر گونه اطلاعات با ما کاربران ذخیره شده است در آمریکا و نه در چین. اما این متوقف نشده شایعات از Infinite خدمت به عنوان یک مجرا برای جاسوسی از متداول شدن دوباره و دوباره.

اما در حالی که تا به حال Infinite تا به حال برای مقابله با صرف اتهامات معمولا از مطبوعات این برنامه ممکن است به زودی پیدا کردن خود را در مواجهه با یک مقام رسمی بان کی مون.

در حالی که ماه آغاز شده و با نظرات مقامات دولتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر رفته به رسانه های اجتماعی خود را برای گام بعدی.

در طول هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات در اجرا های متعدد anti-Infinite تبلیغات در Facebook و Instagram متهم چینی برنامه جاسوسی کاربران در تلاش برای به دست آوردن حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان پایه برای قریب الوقوع بان کی مون.

تحولات جدید نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مرده است-مجموعه ای در ممنوعیت و کاخ سفید است پس همان راهکار آن استفاده می شود در برابر Huawei به آرامی chipping دور در عمومی اعتماد به نفس تا زمانی که آن را احساس می کند و آماده به تصویب رسمی اقدامات است.

چند کارشناسان هشدار داده اند-هر دو سال گذشته و این ماه-که یک ممنوعیت Infinite نمی رسیدن به اثر مورد نظر بودن فقط کم عمق اندازه گیری است که متوقف نخواهد شد "چینی جاسوسی" به عنوان هزاران نفر از برنامه های دیگر باقی می ماند در دسترس ما کاربران.

بعلاوه Infinite نیز این برنامه است که مسئولان باید با تمرکز بر به گفته کارشناسان که معتقدند WeChat چین قدرتمند ترین ابزار رسانه های اجتماعی.

"من نمی گویم کسانی که خطرات آن [به] نفوذ و دخالت در فرایندهای سیاسی از دولت های خارجی من فکر می کنم Infinite یک استقلالی در مقایسه با WeChat" گفت: لایحه اسقف یک خبرنگار که تحت پوشش چین و سیاست های خود برای نیویورک تایمز و دیگر نشریات.

"WeChat کلی پایگاه کاربر در کشورهای خارجی ممکن است کوچک اما گسترده در میان چینی در خارج از کشور خارج از کشور, بسیاری از آنها استفاده از WeChat به عنوان یک کلید اگر نه اطلاعات اولیه کانال. استرالیا و کانادا در حال حاضر دیده می شود مسائل در اطراف انتخابات از دروغ طریق WeChat," اسقف گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن