3 نوع صمیمیت همسر شما نیاز

برای بسیاری از زندگی من وقتی که من شنیده کلمه صمیمیت همه من می توانم از فکر می کنم ، جنس عالی و مهم برای ازدوا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

برای بسیاری از زندگی من وقتی که من شنیده کلمه صمیمیت همه من می توانم از فکر می کنم ، جنس عالی و مهم برای ازدواج خود را. اما در فرهنگ ما واژه صمیمیت و رابطه جنسی هستند به اشتباه به جای یکدیگر استفاده می شود. و در راه همان است که ما واقعا نمی بحث در مورد جنسیت, ما واقعا نمی بحث در مورد صمیمیت.

اما در چند سال گذشته من به چالش کشیده شده بود به فکر می کنم در مورد صمیمیت در یک مقدار عمیق تر و عمیق تر در راه است. صمیمیت در مورد ارتباط و نزدیکی. اگر شما احساس می کنید مانند شما بازم از همسر خود و یا اگر شما فکر می کنم شما نه فقط به عنوان نزدیک به عنوان شما استفاده می شود به شانس ازدواج خود را از دست رفته است صمیمیت. در اینجا 3 نوع صمیمیت همسر شما نیاز دارد.

1. صمیمیت عاطفی

گوش دادن و ارتباط برقرار است که شما در حال حاضر با همسر خود و او سزاوار وقت و توجه خود را.

من می دانم که من می تواند از نظر احساسی در دسترس نیست. آن است که سخت به لرزش من. زمانی که همه چیز خوب است و یا زمانی که همه چیز بد من ماندن بسیار سازگار با احساسات من. اما همسر خود را نیازهای عاطفی و صمیمیت. او نیاز شما را به همدردی با او درد و جشن شادی او. پایین آویزان میوه برای رشد عاطفی و صمیمیت است گوش دادن. گوش دادن و ارتباط برقرار است که شما در حال حاضر با همسر خود و او سزاوار وقت و توجه خود را. راه دیگر برای شما کار می کنند عاطفی صمیمیت است برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را با همسر خود. در گفتگوی بعدی خود را با استفاده از احساسات نظر که گفتن یک داستان در مورد روز خود را مانند "این واقعا من نا امید در محل کار به دلیل..." و یا "زمانی که این اتفاق افتاد من غمگین بود چون..." این طبیعی نیست برای بسیاری از مردان, بنابراین ما باید در ارتباط با همسران ما عاطفی است.

2. صمیمیت فیزیکی

بله جنسی می کند تعداد به عنوان صمیمیت فیزیکی—اما این تنها نوع از صمیمیت فیزیکی همسر خود را خواسته. او می خواهد برگزار می شود و دوست داشتنی و گرامی. نگه داشتن دست خود را به آرامی با کف دست زدن غنیمت او هنگامی که او پیاده روی (اما تنها اگر او دوست دارد که نوع از چیزی) آغوش خود را در صبح است. چگونه شما درگیر در صمیمیت فیزیکی باید مناسب و خاص به خود را نیاز دارد. قبل از تصمیم به آغاز صمیمیت فیزیکی در یک راه خاص را در نظر بگیرید که آیا او دوست دارد که از لحاظ فیزیکی صمیمی در این راه است. و آنچه که ممکن است کمک به صمیمیت فیزیکی است که عمدی به کار بر روی عاطفی و صمیمیت. آنها متصل هستند.

3. معنوی و صمیمیت

این یکی ممکن است سخت ترین از سه, اما من فکر می کنم این مهم ترین است. در خود من ازدواج من آموخته اند که این یکی از بزرگ همسر من خواسته از من. معنوی و صمیمیت است در به رسمیت شناختن است که ما در زندگی و ازدواج ما هستند و نه یک حادثه. من اعتقاد دارم که من و همسرم با هم ازدواج برای هر یک از دیگر به یک دلیل. معنوی و صمیمیت را به ارمغان می آورد وحدت. این بدان معنا نیست که ما نمی استدلال می کنند. این فقط بدان معنی است که ما بر این باورند که آنچه خدا قرار داده است با هم هیچ مردی می تواند جدا شود. زمانی که ما هر دو به خدا نزدیک تر هستند و نزدیک به یکدیگر است. معنوی و صمیمیت به نظر می رسد متفاوت برای هر زن و شوهر, اما من می خواهم شما را به چالش به این منظور برای ازدواج خود را. آیا شما باور دارید ازدواج خود را یک حادثه و یا آیا شما فکر می کنید قرار داده شده است با هم برای یک هدف است ؟ این گفتگو برای شما و همسر خود را—و آن را پرورش معنوی برخی از صمیمیت.

کسب برخی از نقاط: به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 1 عمده چیزی که شما می توانید انجام دهید به رفع عدم صمیمیت در ازدواج خود را.

صدا کردن: چگونه شما اتصال به همسر خود در این سه حوزه?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب