ستاره ها با استفاده از آنها مؤثر در قدرت خوب این روزها تمرین های اجتماعی فاصله در طول رمان coronavirus (COVID-19) شیوع–حتی در صورتی که به معنی فدا کردن خود زیبایی روال!

از Kelly Ripa ریشه سازمان دیده بان برای Ariana Grande مصرف کردن پسوند مشاهیر’ “واقعی” طرف واقعا بیرون آمدن در طول بهداشت جهانی بحران! پس مو و آرایش تیم های کمیاب ستاره ها به ما یک نگاه اجمالی از زیبایی های طبیعی خود را. و برخی از آنها حتی شدید مو تغییر رنگ و برش موی خود را! نگاهی به:

Ariana Grande شناخته شده است از او امضا پسوند در بالا تسویه حساب–از این رو او را بدنام “7 حلقه” متن ترانه: “شما مانند من ، هی تشکر فقط آن را خریدم.”

بنابراین طرفداران می رویم وحشی در مورد پوشیدن او فر طبیعی بدون پسوند, on Instagram اجتماعی در طول فاصله:

Kelly Ripa‘s امضا قفل بلوند دیده می شود توسط میلیون ها نفر هر روز در “زندگی با کلی و رایان.”

و پس از آن بود مناسب برای صبح میزبان نشان می دهد برای به اشتراک گذاشتن سفیدی ریشه ها با Instagram مخاطبان از 2.7 متر در ماه گذشته. “ریشه تماشای هفته ای یک” او زیر نویس مارس Instagram داستان.

مایلی سایرس تا به حال از هر مو به سبک–هانا مونتانا, سرزرد, ادم بازیگوش و خطرناک شما نام آن را.

اما هیچ کدام به عنوان تکان دهنده به عنوان ببر پادشاه الهام گرفته از ماهی کفال او قطع برای خودش در قرنطینه. خواننده نشان داد در Instagram زندگی می کنند نشان می دهد بحث, روشن فکر.

صورتی را لرزاند یک پری برش مو تا زمانی که ما می توانیم به یاد داشته باشید.

اما یک کمی خود انزوا می توانید درایو هر کسی به هر چیزی… شامل دادن خودتان مست بد کوتاه کردن مو! خواننده نشان گم شده و یک تکه از مو در Instagram داستان.

مشاهده این پست در Instagram

قرنطینه diaries

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط P!NK (@صورتی) on Mar 24, 2020 در 4:24pm PDT

هیلاری داف تا به حال موهای بلوند کثیف ترین از زندگی بزرگسالان است چرا که ما خیلی شگفت زده برای دیدن او تاب, خلاق, رنگ در قرنطینه!

بازیگر عرضه آبی قفل در Instagram در این هفته. چه چیزی شما فکر می کنم او دراماتیک جدید انجام دهید ؟

سبزه, بمب, Jennifer Love Hewitt است که به سختی قابل تشخیص با موهای بنفش! “به سختی می تواند صبر کنید” ستاره نشان داد جدید اسطوخودوس قفل در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de