به جدید اپل دیده بان سری 5 به پدر فقط برای $300 - CNET

سارا تو/CNET این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد ما را برای پدران که عاشق تکنولوژی. برا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 خرداد 1399
52-apple-watch-series-5
سارا تو/CNET
این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد ما را برای پدران که عاشق تکنولوژی.

برای چند ماه گذشته از همه گیر زمان به نظر می رسد را متوقف کرده اند در حال حرکت, اما من می توانم به شما اطمینان دهم که روز پدر نزدیک است به سرعت (یکشنبه خرداد 21). و این ممکن است سال که من به پدر من یک دیده بان اپل. چرا که آمازون در حال حاضر کاهش دیده بان اپل سری 5 را با پایین ترین قیمت -- $300. که $84 خاموش آمازون معمول قیمت گذاری و 100 دلار کمتر از آنچه که شما می توانید آن را در اپل خود را ذخیره کنید.

این معامله برای 40mm مورد آلومینیوم نسخه از سری 5 در فضای خاکستری با سیاه و سفید گروه ورزشی. هیچ کوپن جعبه چک در صفحه محصول و یا کد تخفیف را وارد کنید در پرداخت (هر چند شما باید ببینید "نجات $84.01 در پرداخت" در صفحه محصول). این مبلغ 84 تخفیف خواهد شد به صورت خودکار اعمال می شود زمانی که شما رسیدن به, پرداخت, کاهش قیمت به $300.

من می دانم که نظرات متفاوت است به طور گسترده روی این موضوع, اما من شخصا نمی خواهد در نظر خرید هر اپل واچ مدل دیگر از سری 5. من متعلق به یک سری 1 -- به طور خلاصه -- پنج سال پیش و قبل از آن درگذشت غم انگیز اسکیت سواری تصادف. رک و پوست کنده من با تشکر از پیاده رو برای قرار دادن آن را از آن بدبختی; این یک ساعت خوب است. از آن زمان من مقیم من زمان انتظار برای یک مدل که در واقع تا به حال همیشه بر روی صفحه نمایش و سری 5 است که در مدل اول برای انجام این کار. I've been loving من سری 5 از آنجایی که من آن را خریدم در راه اندازی. مطمئن شوید که در مورد همه که جدید, بنابراین اگر شما در حال حاضر یک سری 4 وجود دارد نه بسیاری از انگیزه برای ارتقاء. اما اگر شما در حال خرید یک اپل واچ برای پدر آن خواهید بود به او از جمله GPS, قطب نما, نرم افزار مانیتور ضربان قلب و ECG, نظارت بر تناسب اندام ویژگی های چهره با عوارض تعاملی اطلاعیه و بر روی مچ دست اپل پرداخت.

چه تغییراتی خواهد شد که سازمان دیده بان اپل سری 6 به ارمغان بیاورد ؟ در حال حاضر آن را کسی نمیداند. اگر اپل باقی می ماند در آن معمول انتشار برنامه (و در این سال چه کسی می داند؟), ما باید آن را ببینید در پاییز و این می تواند شامل ردیابی خواب بهتر و عمر باتری در میان چیزهای دیگر. اگر شما شیفته مطمئن باشید به خواندن CNET را خلاصه ای از تمام دیده بان اپل 6, شایعات. اما من نمی خواهد اجازه دهید هر یک از است که شما را متوقف از کشیدن ماشه در $300 اپل دیده بان سری 5-قیمت مناسب است و سری 6 است که هنوز هم بسیار دور.

نمی تواند نوسان است که مدل ؟ آمازون همچنین اپل دیده بان سری 3 38mm در فروش برای $179است که 20 دلار قیمت به طور منظم. که برای فضای خاکستری نسخه با گروه سیاه و سفید; شما می توانید آلومینیوم نقره ای با یک باند سفید با همان قیمت اما آن را در حال حاضر نشان دادن سهام در تاریخ ژوئن 5.

اگر شما نمی مراقبت در مورد پاییز-تشخیص و یا یک صفحه نمایش سری 3 است که بسیار قادر به ساعت هوشمند برای صاحبان آیفون و قطعا جامد معامله در این قیمت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بالا اپل دیده بان سری 6 شایعات

4:37


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب