مرورگر فرمت هوگو را نشان می دهد اشتراک گذاری پاپ از جلسه یادداشت ها در بالای صفحات وب

من مرورگر باز در تمام طول روز زمانی که من کار می کنند و من اغلب نقطه یادداشت ها در مورد وب سایت من مراجعه کنید. در حال حاضر من را کشف کرده اند Hugo, من می توانم همه چیز را در یک مکان – مرورگر.

هوگو browser extension for Chrome فروشگاه یادداشت های من در کنار جلسات من در یک محل مرکزی, بنابراین من می توانید آنها را به اشتراک بگذارید. من می توانم ایجاد جلسه برنامه در تقویم گوگل و همچنین به اشتراک گذاشتن یادداشت های جلسه. هوگو همچنین دارای یک برنامه iOS با اندروید و MacOS در آثار.

من می توانم نوشتن یادداشت های جلسه به طور مستقیم به مرورگر و ارسال یادداشت به شل اگر من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آنها. یادداشت های طبقه بندی شده به طوری که من می توانید جستجو برای آنها را بیش از حد.

همه چیز ذخیره شده در تقویم گوگل. من نیازی به تغییر زبانه. وقتی که من ایجاد یک جلسه با استفاده از تقویم گوگل, دکمه, من اجازه می دهد برای ایجاد یک دستور کار و یادداشت ها را که مربوط به این رویداد است.

لینک به این معنی است که یادداشت های شما را می توان با دیگران به اشتراک گذاشته در این جلسه – حتی اگر آنها Hugo نصب شده است. آن را نیز سازماندهی یادداشت های خود را بر اساس Microsoft365 تقویم و اضافه کردن آنها به صفحه اول آن.

این فرمت اجازه می دهد تا من به نوشتن یادداشت های خود را بدون آوردن تا یک تب جدید. جلسه یادداشت های سازمان یافته بر اساس جلسات شما را در تقویم گوگل خود را بنابراین شما نمی نیاز به فایل اسناد خود را در پوشه های دیگر.

اگر شما در تقویم گوگل شما می توانید با کلیک بر روی آیکون به استناد فرمت. هوگو ادغام با برنامه های کنفرانس از قبیل زوم BlueJeans و گوگل ملاقات شل و CRM سیستم عامل مانند Salesforce و Hubspot.

Browser extension Hugo shows shareable pop-out meeting notes on top of webpages zdnet

هوگو

همچنین ادغام با سرویس میز و گردش کار در نرم افزار مانند Zendesk, سرو سرویس میز و میز تازه, تلاقی و رد کردن.

جاش Lowy, مدیر عامل و بنیانگذار شرکت هوگو گفت: “این فرمت جدید – که در حال حاضر بیش از 5000 downloads – باعث می شود نشست دبستان یادداشت برداری و به اشتراک گذاری دانش را آسان تر نمی ساخت شما باید به طور مستمر سوئیچ بین یادداشت های جلسه و یک صفحه وب دیگر.”

هوگو رایگان برای تیم به 40 هوگو کاربران و همراه با نامحدود یادداشت ها و برنامه – های ارائه شده در طول COVID-19 همه گیر.

با توجه به هوگو ربات در وب سایت خود را در تمام سازمان هایی است که با ثبت نام این پیشنهاد را “حفظ COVID-19 طرح قیمت گذاری در حال حاضر به شروع به کار با هوگو و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد پرداخت.”

نسخه pro از این نرم افزار برای تا 100 کاربران هزینه 399 دلاری در هر ماه.

من می خواهم این واقعیت است که آن را به نظر می رسد برای اتصال همه چیز را با هم بنابراین من لازم نیست که برای پیدا کردن جایی که من ارسال شده یا چیزی را نجات داد. هوگو فرمت شاخص های نت بر اساس که حضور در این جلسه و organisies یادداشت های من.

من دوست دارم که هوگو نگه می دارد همه چیز را همگام و در یک مکان در گوگل. اگر شما نگران در مورد گوگل دانستن حتی بیشتر در مورد شما از آن در حال حاضر می کند و سپس هوگو برای شما نیست.

اما اگر شما می خواهید ساده زندگی کاری و رشته اشاره می کند که در واقع مربوط به هر یک از دیگر, و سپس شما ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید.

مطالب مرتبط

سنبله جدید برنامه reimagines مشترک ایمیل

سنبله را قادر می سازد شما را به انجام همه چیز شما نیاز به از یک صندوق پستی یکپارچه — بدون باز کردن خود برنامه های دیگر.

قرنطینه باعث می شود ما تمرکز بر روی هم – را افزایش می دهد و پیام های دوستان ما

تماس های صوتی تصویری و پیام ما کمک می کند ماندن متصل در طول مستند.

کارکنان طلب قوانین سختگیرانه تر در اطراف همکاری برنامه استفاده

اگر شما با داشتن یک رابطه عشق و نفرت را با همکاری نرم افزار در حال حاضر به عنوان شما سعی می کنید برای کار از خانه شما به تنهایی نیست.

چه واقعی چالش های فن آوری کارگران با کار از راه دور?

ترس از کروناویروس که باعث بیشتر شرکت ها به کارکنان خود کار از راه دور. اما آنچه چالش واقعی کارگران هنگام کار از خانه و تلاش برای برقراری ارتباط با همکاران ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>