4 برنامه های در جریان هیچ یک باید با استفاده از, دیگر در سال 2020 به گفته کارشناسان

برای بسیاری از مردم در جریان برنامه های به آرامی جایگزین گران قیمت کابل اشتراک. اما حتی در سن که در آن وجود دا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 فروردین 1399

برای بسیاری از مردم در جریان برنامه های به آرامی جایگزین گران قیمت کابل اشتراک. اما حتی در سن که در آن وجود دارد هیچ کمبود جریان برنامه های در نوک انگشتان شما برنامه های که سرگرم ندارد همه یکی و همان است. برخی از برنامه های را روی کیک به عنوان رهبران در این صنعت در حالی که دیگران به طور مستمر رتبه به سمت پایین لیست.

تعجب آن را انتخاب کنید و آن را دور? در اینجا چهار جریان برنامه های هیچ کس نباید استفاده کنه در سال 2020 به گفته کارشناسان.

iphone

شاتر

Vudu


با توجه به تکنولوژی کارشناسان در Looper که رتبه بالا 10 عمده خدمات جریان از بدترین به بهترین Vudu در آخرین مرده می آید. "با هر قطعه قیمت گذاری برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد هزینه استفاده از VUDU برای تماشای برنامه های مورد علاقه خود می تواند به سرعت اضافه کردن. آن را قطعا نزدیک به iTunes از Netflix یا Hulu—یعنی بیشتر از یک بر روی تقاضا خدمات از فراگیر جریان ... "

iphone

شاتر

PlayStation Vue


بزرگترین مشکل با PlayStation Vue است که قیمت آن با توجه به Looper. حتی اگر آن را ارائه می دهد خدمات مشابه به عنوان شما به طور منظم کابل اشتراک با توانایی به جریان تا پنج دستگاه از آن را به شما هزینه $29.99 برای $64.99 یک ماه است که به معنی شما نمی صرفه جویی در پول زیادی با این سرویس.

iphone

شاتر

Starz


Starz شده است در اطراف برای مدتی در حال حاضر و آن اشتراک هزینه منصفانه است اما در عین حال برای به دست آوردن بخار و تبدیل به یک جریان محبوب گزینه عمدتا به دلیل آن را فاقد محتوا محبوب. با توجه به Looper: "در $8.99/ماه STARZ بیت هر دو Showtime و HBO در حال حاضر وقتی که می آید به هزینه—اما کمتر محبوب سری زیر کمربند خود سرویس جریان ندارد به دست آورد مشترکین به عنوان به سرعت به عنوان دیگر ارائه دهندگان حق بیمه."

iphone

شاتر

Showtime Anytime


در آینده به عنوان یک گزینه بهتر است که این سه جریان برنامه های, اما هنوز هم یک انتخاب برتر (با این حال) شما در پیدا کردن Showtime Anytime که هزینه بین $8.99 به $10.99 یک ماه و چند سری اصلی مانند میهن و خودت. این سرویس نیست به عنوان محبوب HBO و Netflix بکشد اما آن را احتمالا به حلق آویز در به آن نشان می دهد که بسیاری از وعده و فقط نگه می دارد بهتر و بهتر.


به عنوان برای این جریان است که آمد تا در بالا ؟ جای تعجب نیست در اینجا: Netflix, ترجمه, تشکر به شدت نشان می دهد و برنامه نویسی اصلی مانند ببر پادشاه و غریبه همه چیز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im