آمازون می گوید کارکنان به حذف Infinite از گوشی های - CNET

Infinite متعلق به چینی شرکت با تکنولوژی ByteDance. آنجلا Lang/CNET آمازون با ارسال یادداشتی به کارکنان جمعه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 21 تیر 1399
tik-tok-0825

Infinite متعلق به چینی شرکت با تکنولوژی ByteDance.

آنجلا Lang/CNET

آمازون با ارسال یادداشتی به کارکنان جمعه نیاز به آنها را حذف کنید رسانه های اجتماعی محبوب برنامه Infinite از هر گونه دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند برای دسترسی آمازون خود را ایمیل.

در این ایمیل به کارگران آمازون آن را بخش خدمات گفت: این برنامه به شمار "خطرات امنیتی" اما آن را ارائه نمی دهد جزئیات. کارگران شد و گفت: برای حذف کردن برنامه جمعه قادر به نگه داشتن دسترسی به تلفن همراه به کار خود ایمیل. دسترسی به Infinite از یک مرورگر بر روی یک لپ تاپ است که هنوز هم مجاز با توجه به ایمیل با عنوان "اقدام مورد نیاز: اجباری حذف Infinite 10-Jul" که CNET بررسی شده است.

Infinite است که متعلق به شرکت چینی با تکنولوژی شرکت ByteDance شده رو افزایش موشکافی بیش از نگرانی در مورد دولت چین استفاده از نرم افزار جاسوسی. با استناد به امنیت ملی هند ممنوع Infinite هفته گذشته است. آمریکا و استرالیا نیز با توجه به مسدود کردن نرم افزار. مقامات چینی گرفته اند موضوع را با هوش و نگرانی است.

نیویورک تایمز قبلا در مورد آمازون ایمیل. آمازون نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

"کاربر امنیت از اهمیت به Infinite-ما به طور کامل متعهد به احترام به حریم خصوصی کاربران ما" یک Infinite سخنگو در بیانیه ای گفت جمعه. "در حالی که آمازون نیست و ارتباط به ما قبل از ارسال ایمیل خود, و ما هنوز هم نمی فهمم نگرانی های خود را ما خوش آمدید گفت و گو بنابراین ما می تواند هر گونه مسائل که ممکن است و فعال کردن تیم خود برای ادامه شرکت در جامعه ما است. ما افتخار است که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به نوبه خود به Infinite برای سرگرمی الهام و اتصال, از جمله بسیاری از آمازون کارکنان و پیمانکاران که در خط مقدم از این بیماری همه گیر."

Infinite شده است و این موضوع نگرانی های امنیتی در گذشته است.

در ماه دسامبر ارتش ایالات متحده ممنوع Infinite از گوشی های خود و در مارس سناتور پیشنهاد یک لایحه که بلوک Infinite از همه دولت و دستگاه های. قانونگذاران در پشت این قانون ذکر جاسوسی نگرانی و اشاره کرد که Bytedance یک شرکت چینی.

سناتور. جاش هاولی یک جمهوری خواه از ایالت میسوری و یکی از این لایحه را با همکاری حامیان مالی گفت: در یک راهپیمایی بیانیه ای که Infinite "بستری شده در آن جمع آوری داده های کاربر در حالی که خود برنامه در حال اجرا در پس زمینه -- از جمله پیام های مردم ارسال تصاویر آنها سهم خود را کلید و داده های مکان."

کارشناسان امنیتی شده اند سریع به اشاره است که بسیاری از برنامه های انجام این کار از جمله برنامه های محبوب مانند Facebook, Google Maps و Instagram اما نمی جذب همان موشکافی چرا که آنها نه چینی متعلق به.

فرانسه محقق امنیتی باپتیست رابرت گفت: او را مورد تجزیه و تحلیل Infinite برنامه و در حالی که او می بیند مسائل مربوط به حریم خصوصی با چه مقدار داده ها در شبکه های اجتماعی از دستگاه های آن را چیزی عادی در برنامه اکوسیستم.

"من هیچ چیز غیر معمول برای این نوع از برنامه با یک پایگاه کاربر" رابرت گفت. "این بد است و از نظر حریم خصوصی برای اطمینان حاصل کنید. اما از نظر امنیت آن را بدتر از برنامه های دیگر."

خواهد Strafach مدیر عامل شرکت نگهبان تلفن همراه شرکت امنیتی گفت که او و تیم او به دنبال شده بود در Infinite گسترده از آنجا که ممکن است. این شرکت امنیت سایبر است که هنوز هم در فرایند تجزیه و تحلیل برنامه اما هنوز نمی یافت هر گونه "بلافاصله هشدار دهنده فعالیت" از Infinite.

"این روند هنوز هم در جریان است اما در این زمان ما زمان ارزیابی است که آنها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها مانند بسیاری از برنامه های دیگر, اما آنها نشان داده نمی شود هر شاخص انحراف مسیر تا هر چیزی اضافی و یا قابل توجه" Strafach گفت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن