برزیل رتبه بالا در سازمان ملل متحد دولت الکترونیکی شاخص

پیشرفت های ساخته شده در طول سال گذشته و به خصوص در طول Covid-19 شیوع قرار برزیل به عنوان یکی از سریع-محرک در دولت های دیجیتال در سطح جهانی با توجه به آخرین ملل متحد E‑Government Survey.

برزیل یکی از 18 کشور در آمریکا که در رتبه “بسیار بالا” گروه گزارش توسعه دولت الکترونیک شاخص EGDI) برای اولین بار همراه با آرژانتین شیلی و کاستاریکا.

“همه گیر تمدید و لنگر نقش دولت های دیجیتال – هر دو در آن معمولی تحویل خدمات دیجیتالی به عنوان به خوبی به عنوان جدید تلاش های نوآورانه در مدیریت بحران گفت:” در حال اقتصادی و امور اجتماعی در سازمان ملل متحد لیو Zhenmin.

در این گزارش در نظر ابزارهای جدید را در محل برای مقابله با این بیماری همه گیر مانند اختصاص داده شده Covid-19 پورتال اطلاعات hackathons خدمات الکترونیکی برای عرضه کالاهای پزشکی مجازی پزشکی قرار ملاقات خود تشخیص نرم افزار و e-مجوز برای حکومت و همچنین پیگیری و ردیابی برنامه های کاربردی و برنامه های کاربردی برای کار از راه دور و یادگیری است.

برزیل شهروند خدمات پورتال رفته است زندگی می کنند در ماه سپتامبر سال 2019 پس از اعلام آن چند ماه قبل از آن در ماه آوریل است. در ماه دسامبر سال 2020 انتظار می رود که تمام 1600 دولت سایت خواهد بود یکپارچه بر روی پلت فرم جدید. با ظهور این بیماری همه گیر ماه بعد کشور شاهد افزایش جذب e-gov خدمات و نمونه کارها از ارائه گسترش بیشتر طول بحران.

اظهار نظر در کشورهایی که به سرعت در حال پیشرفت در دولت الکترونیکی برنامه های, گزارش سازمان ملل متحد اشاره کرد که برزیل در اولویت انتقال دیجیتال از هر دو دولت و اقتصاد است. آن را برجسته کشور دیجیتال حکومت استراتژی که پی ریزی بخش عمومی انتقال دیجیتال و همچنین برزیل دیجیتال تحول استراتژی که مربوط به تغییر و تحول در اقتصاد است.

سازمان ملل متحد برای بررسی گزارش همچنین هایلایت برزیل چارچوب سیاست دیجیتال برای ورود و مشارکت از طریق رایزنی با افراد و جامعه مدنی که در این کشور بهبود دسترسی به داده ها و اطلاعات است. آن را اضافه می کند که برزیل نیز فعال شده است در بین المللی دیجیتال پروژه با همکاری دولت الکترونیک آکادمی در استونی.

با وجود سود و سرمایه گذاری در دولت الکترونیکی توسط کشورهایی مانند برزیل گزارش سازمان ملل اشاره کرد مسائل از جمله شکاف دیجیتال باقی بماند. دولت از زیر ساخت های ملی نیز ممکن است مانع پیشرفت در دولت الکترونیکی طرح با توجه به بررسی.

“در حالی که دولت الکترونیکی رتبه بندی تمایل به ارتباط با سطح درآمد یک کشور منابع مالی نیست و تنها فاکتور بسیار مهم در پیشبرد دیجیتال دولت گفت:” سازمان ملل متحد Zhenmin.”یک کشور اراده سیاسی رهبری استراتژیک و تعهد به پیشبرد خدمات دیجیتالی می تواند به بهبود آن مقایسه ای رتبه بندی است.”

برخی از 45,9 میلیون برزیلی شهروندان دیجیتالی حذف شدند, با توجه به تازگی منتشر شده دولت آمار و ارقام. نداشتن دانش فنی مورد نیاز به آنلاین ذکر شد یکی از دلایل دیجیتال محرومیت در برزیل و همچنین قیمت بالای خدمات اینترنت و عدم در دسترس بودن خدمات.

به طور کلی 65 درصد از کشورهای عضو سازمان ملل هستند در بالا و یا بسیار بالا EGDI سطح. موقعیت در رتبه بندی قطاری دامنه و کیفیت خدمات آنلاین وضعیت مخابرات زیرساخت ها و مهارت های موجود برای حمایت از پیشرفت در دولت الکترونیکی.

2020 سازمان ملل متحد دولت الکترونیکی رتبه بندی توسط رهبری, دانمارک, جمهوری کره و استونی به دنبال فنلاند و استرالیا, سوئد, انگلستان, نیوزیلند, آمریکا, هلند, سنگاپور, ایسلند, نروژ و ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>