یک سال پس از دستیابی به Avi شبکه های VMware گسترش load balancing قابلیت

VMware روز چهارشنبه اعلام کرد پیشرفت NSX پیشرفته Load Balancer های توزیع برنامه تحویل کنترل کننده است که آن را

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 مرداد 1399

VMware روز چهارشنبه اعلام کرد پیشرفت NSX پیشرفته Load Balancer های توزیع برنامه تحویل کنترل کننده است که آن را نورد از سال گذشته و پس از دستیابی به Avi شبکه.

مستقل load balancing محصول یکی از ارکان اصلی VMware مجازی ابری شبکه ارائه, با توجه به تام Gillis SVP و جنرال موتورز VMware شبکه و امنیت کسب و کار واحد در VMware. این محصول گفت: کمک می کند تا مشتریان زیرساخت ابر خصوصی "نگاه و احساس و رفتار مانند ابر عمومی است."

"که ماموریت ما," او گفت: "برای ایجاد یک سطح بهره وری و اتوماسیون در مرکز داده ها. داشتن به طور کامل برجسته نرم افزار-تعریف مقیاس کردن load balancer کاملا ضروری بخشی از این ماموریت است."

ویژگی های جدید در NSX پیشرفته Load Balancer نسخه 20.1 شامل ابر در مقیاس شبکه های پیشرفت که ساده جهانی load balancing به روز رسانی جدید معماری برای تثبیت Kubernetes نفوذ خدمات بهینه سازی شده برای چند خوشه ظرف استقرار و مشتری جدید مورد مدیریت و خدمات امنیتی است.

در میان پیشرفت های مرتبط با ابر-مقیاس شبکه VMware است که افزایش توانایی خود را به مقیاس به صورت افقی با Border Gateway Protocol (BGP) پیشرفت است.

"با سرور جهانی توازن بار یک نیاز مهم است که مشتریان داشته است و این توانایی به اعتماد انتشار جهانی load balancing تغییرات" آموزش VMware چاندرا Sekar گفت. با محیط های سنتی هر گونه اشتباه می تواند به پایین آوردن تمام سایت ها. "Avi ثابت است این مشکل با CI/CD DevOps apopraoch جهانی server load balancing پیکربندی به روز رسانی," او گفت:. "ما می توانیم گاز را به روز رسانی مطمئن شوید این موفقیت در کارشناسی ارشد سایت قبل از انتشار آن را به پیروان و مطمئن شوید این نرم افزار است و هیچ خرابی درگیر است."

نسخه جدید NSX پیشرفته Load Balancer نیز ارائه می دهد ادغام کامل با Google Cloud Platform.

آخرین نسخه همچنین شامل چندین برنامه کاربردی وب پیشرفت های امنیتی و SaaS خدمات است که اجازه می دهد پلت فرم برای مدیریت بهتر مورد مطالب ارسالی. این پلت فرم به طور خودکار پشتیبانی از ایجاد پشتیبانی از مشتری بلیط و فعالانه درگیر می شود در کمک به مشتریان پچ سرور خود و امنیت خود رد پا.

پس از راه اندازی NSX پیشرفته Load Balancer این شرکت دیده می شود "واقعا قابل توجهی در بازار, شتاب" Gillis گفت. VMware برآورد آن را جایگزین بیش از 7000 میراث load balancer لوازم.

"این به طور کلی بسیار بالا عملکرد بزرگ سنگین لوازم" Gillis گفت. "که بیش از 2.5 تن به ارزش از سخت افزار ما در حال گرفتن خارج از مرکز داده است."

وقتی VMware مجازی خود را معرفی کرد ابر شبکه ارائه دو سال پیش آن را به حال حدود 6,500 مشتریان. در حال حاضر در سراسر مجازی ابری شبکه آن را تا بیش از 15 ، 000 مشتریان.

"در بالاترین سطح... ما کمک به مشتریان خود را در ابر خصوصی به عنوان چالاک به عنوان کارآمد به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ابر عمومی زیرساخت" Gillis گفت. "اگر آنها نمی, ارائه این سطح از بهره وری بیشتر از داخلی خود تشکیل می رویم به نگاهی به ابر عمومی" است که اغلب نمی تواند دیدار با هزینه های شرکت و یا امنیت مورد نیاز است.

NSX پیشرفته Load Balancer نسخه 20.1 است که انتظار می رود در دسترس خواهد بود در VMware دوم مالی سه ماهه به پایان می رسد که در ژوئیه 31.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن