BlueLeaks: داده ها از 200 پلیس آمریکا بخش & fusion مراکز آنلاین منتشر شده

ران جنکینز گتی ایماژ یک گروه فعال منتشر شده در جمعه 296 GB از داده ها در آنها ادعا شده است به سرقت رفته از ما

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399
dallas-police-shooting-getty-545477344.jpg
ران جنکینز گتی ایماژ

یک گروه فعال منتشر شده در جمعه 296 GB از داده ها در آنها ادعا شده است به سرقت رفته از ما سازمان های اجرای قانون و فیوژن مراکز.

فایل دوبله BlueLeaks منتشر شده توسط توزیع شده انکار اسرار (DDoSecrets) یک گروه است که به توصیف خود را به عنوان یک "شفافیت جمعی."

داده ها در دسترس ساخته شده آنلاین در یک جستجو پورتال. با توجه به BlueLeaks پورتال به بیرون درز داده شامل بیش از یک میلیون فایل از جمله اسناد اسکن شده, فیلم ها, ایمیل, فایل های صوتی و بیشتر.

blueleaks.png

DDoSecrets ادعا به بیرون درز فایل حاوی بیش از ده سال ارزش از فایل های متعلق به بیش از 200 ادارات پلیس و اجرای قانون fusion مراکز از سراسر ایالات متحده است.

با توجه به DDoSecrets بسیاری از فایل های پلیس و اف بی آی گزارش بولتن امنیتی اجرای قانون راهنمایی و بیشتر. برخی از فایل ها نیز ظاهرا حاوی اطلاعات حساس و شخصی مانند نام و شماره حساب بانکی و شماره تلفن.

DDoSecrets ادعا می کند آن را دریافت BlueLeaks اطلاعات "حسن نیت ارائه میدهد از ناشناس" بدنام hacktivist ،

بسیاری از فایل های ذکر شده در BlueLeaks پورتال برچسب شده "Netsential.com Inc" میزبانی وب شرکت مستقر در هوستون تگزاس.

KrebsOnSecurity امروز گزارش داد که ملی Fusion مرکز انجمن (NFCA) مرکزی انجمن به نمایندگی از همه fusion مراکز در سراسر ایالات متحده تایید نشت اصالت.

TheNFCA ادعا کرد که پس از یک تجزیه و تحلیل مقدماتی داده ها به نظر می رسد که نشات گرفته از سرورهای Netsential یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب برای بسیاری از ما سازمان های اجرای قانون و فیوژن مراکز.

فیوژن مراکز انجمن که عمل به عنوان واسطه و هماهنگی مراکز بین دولت و اجرای قانون محلی و فدرال آمریکا در سازمان های دولتی. فیوژن مراکز درگیر در آموزش افسران و رله فدرال هشدار, راهنما و دستورالعمل های دیگر از دولت مرکزی به ایستگاه پلیس محلی و بالعکس.

کاربران ترکیب از طریق BlueLeaks مجموعه داده های بیش از آخر هفته در حال حاضر شناسایی متعدد هشدارهای امنیتی و اجرای قانون راهنمایی به اشتراک گذاشته شده توسط fusion مراکز به عنوان اخیر به عنوان 4 ژوئن 2020.

این هشدار شامل دستورالعمل ها و نقطه تمرکز برای ما نیروهای پلیس درگیر در زندگی توجه به اعتراضات در ایالات متحده است.

این DDoSecrets گروه شده است که اغلب به عنوان "یک جایگزین برای ویکی لیکس." این گروه قبلی نشت را در معرض عمده دولت رسوایی فساد در سراسر جهان و DDoSecrets کار ذکر شده در New York Times, CNN, The Daily Beast, و دیگر نشریات عمده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب