بازار PC پرش به عقب در Q2 گارتنر و IDC گزارش

جهانی کامپیوتر محموله های منعکس در سه ماهه دوم سال 2020 با توجه به IDC و گارتنر پس از همه گیر مربوط به زنجیره

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 تیر 1399

جهانی کامپیوتر محموله های منعکس در سه ماهه دوم سال 2020 با توجه به IDC و گارتنر پس از همه گیر مربوط به زنجیره تامین و لجستیک مشکلات بهبود به اندازه کافی برای دیدار با قوی تقاضای مصرف کننده. بهبود ممکن است در کوتاه مدت این شرکت تحقیقات هشدار داد.

در سراسر جهان, PC محموله آمد به 64.8 میلیون واحد در سه ماهه دوم سال 2020 به گفته گارتنر به نمایندگی از 2.8 درصد در سال بیش از سال افزایش دهد. IDC گزارش جهانی حمل و نقل رشد 11.2 درصد در سال بیش از سال به, در مجموع 72.3 میلیون واحد است.

گارتنر و IDC تعریف بازار PC کمی متفاوت: گارتنر داده ها شامل میز مبتنی بر رایانه های شخصی و نوت بوک و رایانه های شخصی و ultramobile حق بیمه (مانند Microsoft Surface) اما نه Chromebook یا iPads ها. IDC تعداد کامپیوترهای رومیزی و نوت بوک (از جمله Chromebook) و ایستگاه های کاری اما نه قرص و یا سرورهای x86.

gartnerpcq2.png

"سه ماهه دوم سال 2020 نشان داده در کوتاه مدت بهبود برای بازار PC در سراسر جهان به رهبری فوق العاده قوی رشد در EMEA" Mikako Kitagawa مدیر پژوهش در گارتنر در بیانیه ای گفت. "پس از PC عرضه زنجیره ای بود به شدت مختل در اوایل سال 2020 با توجه به COVID-19 گیر برخی از رشد این سه ماهه بود و با توجه به توزیع کنندگان و خرده فروشی کانال های تهیه منابع خود را به نزدیک به سطح نرمال است."

کامپیوتر موبایل رشد بود به خصوص قوی Kitagawa اشاره رانده شده توسط عوامل از جمله تداوم کسب و کار از راه دور کار و آموزش آنلاین. "این چشم انداز مثبت در کامپیوتر موبایل و تقاضا ادامه خواهد داد فراتر از سال 2020 به عنوان حمل و نقل عمدتا به دلیل افزایش در کوتاه مدت نیازهای کسب و کار با توجه به تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر."

به طور مشابه IDC را Jitesh Ubrani در بیانیه ای گفت: "چه باقی مانده است دیده می شود این است که اگر این تقاضا و سطح بالا از استفاده همچنان در طول رکود اقتصادی و به پست COVID جهان پس از بودجه در حال کوچک شدن هستند در حالی که مدارس و محل های کار بازگشایی شده است."

HP و Lenovo رقابت برای نقطه بالا در میان فروشندگان در Q2. به گفته گارتنر خیر فقط به سختی بیرون آمد جلو با 25 درصد از بازار در حالی که HP برنده 24.9 درصد سهم بازار. HP بود به خصوص قوی در سه ماهه غلبه بر Q1 زنجیره تامین مسائل و رشد بیش از 17 درصد است.

به گفته IDC, HP انجام شده 25 درصد از بازار با بیش از 17 درصد رشد داشته در حالی که خیر برنده 24.1 درصد از بازار است.

لیست برترین فروشندگان بود گرد با دل و اپل و ایسر.

در ایالات متحده با توجه به گارتنر HP بالا بود فروشنده با حدود 33 درصد سهم بازار را به دنبال دل با 26 درصد سهم بازار. به طور کلی گارتنر گفت: ما بازار PC رشد 3.5 درصد در سال بیش از سال در آن سه ماهه متوالی رشد. دو رقمی کامپیوتر موبایل رشد افست با 44 درصد کاهش در deskbased عدد.

به گفته IDC بازار ایالات متحده تا به حال قوی ترین آن سه ماهه پس از پایان سال 2009 با محموله بیش از 21 میلیون به نمایندگی از رشد دو رقمی. قوی چهارم شرح زیر است کاهش قابل توجهی در حمل و نقل در Q1. هر دو IDC و گارتنر گفت: پناهگاه در محل سفارشات در سراسر ایالات متحده کمک به تقاضا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن