اپل, Elon Musk, اوباما و تویت کردن بیت کوین کلاهبرداری – CNET

عکس توسط چاک رینولدز/CNET

بیت کوین scammers هدفمند حساب توییتر از Elon Musk, بیل گیتس, Kanye West, باراک اوباما و دیگر تکنولوژی معروف مدیران هنرمندان و سیاستمداران در روز چهارشنبه در آنچه به نظر می رسد به یک مقیاس بزرگ هک. اپل بارگذاری و کسب و کارهای دیگر بودند در حمله وسیع.

حساب توییتر با میلیون ها نفر از پیروان به نظر می رسید به خطر افتاده است با افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه این شرکت انجام شده است به اندازه کافی برای حفاظت از امنیت کاربران آن است. در حالی که cryptocurrency کلاهبرداری نیست یک مشکل جدید برای توییتر به اندازه حمله غیر معمول است.

“من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19” یک شرکت-حذف صدای جیر جیر از مشک حساب می خواند. “من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!”

تصویر توسط ایان Sherr/CNET

مشابه توییتهایی ارسال شد از طریق حساب توییتر از بیل گیتس میلیاردر نیکوکار و موسس مایکروسافت. “من دو برابر کردن تمام ارسال پرداخت به بیت کوین آدرس بعدی 30 دقیقه. شما ارسال $1,000 من شما را به ارسال $2,000,” صدای جیر جیر که حذف شد ،

کلاهبرداری توییتهایی خواهد به صورت دوره ای ناپدید و تنها به ظهور دقیقه بعد.

یک سخنگوی گیتس تایید جیر نمی شد ارسال شده توسط میلیاردر.

“ما می توانیم تایید می کنند که این توییت فرستاده نشد توسط بیل گیتس. این به نظر می رسد بخشی از یک مسئله بزرگتر که توییتر مواجه است. توییتر آگاه است و تلاش برای بازگرداندن حساب کاربری” این سخنگو در بیانیه ای گفت.

آن را بلافاصله روشن چگونه هک شد و یا چگونه بسیاری از حساب های نهفته بودند. توییتر گفت که به دنبال این موضوع اما نمی تواند بلافاصله ارائه اطلاعات در مورد چگونه حساب کرده اند که ده ها میلیون نفر پیروان ترکیب در معرض خطر قرار گرفت.

پس از دو ساعت و توییتر هنوز هم ندارد این حادثه تحت کنترل است. در یک صدای جیر جیر این شرکت گفت که برخی از کاربران ممکن است قادر به صدای جیر جیر و یا تنظیم مجدد رمز عبور خود را به عنوان آنها بررسی و مقابله با این مشکل است.

برخی از کاربران که سعی کردم به صدای جیر جیر یک پیغام خطا کردم. “این درخواست به نظر می رسد مانند آن را ممکن است به صورت خودکار. برای محافظت از کاربران ما از هرزنامه ها و دیگر فعالیت های مخرب ما نمی توانیم در تکمیل این اقدام در حال حاضر. لطفا بعدا دوباره سعی کنید” پیام به عنوان خوانده شده.

کلاهبرداری توییتهایی پایان با یک لینک که در آن شکی به آن نداریم خوانندگان می توانند ارسال بیت کوین. ما سیاه که کمی در تصاویر بالا. از بعد از ظهر چهارشنبه سرسری بررسی از BTC نشانی از توییت را نشان می دهد مجموع دریافتی از 12.30776555 BTC تقریبا $113,572.

چهارشنبه هک اولین بار نیست که حساب توییتر شده اند در معرض خطر توسط scammers. در سال 2018 هکرها در زمان کنترل از تایید حساب توییتر از هدف و گوگل G-Suite. توییتر گفت که هکرها به بهره برداری شخص ثالث, بازاریابی خدمات نه خود سیستم. توییتر و سپس ممنوع cryptocurrency تبلیغات اما متوقف نشده scammers از آمدن به پلت فرم.

حتی توییتر خود مدیر عامل شرکت جک دورسی نشده است و مصون از نرم. در 2019, Dorsey حساب معرض خطر بود و هکرها توییتی جنسیتی نژادپرستانه و ضد یهودی نظرات. توییتر وجود دارد گفت: یک مسئله امنیتی با دورسی را از ارائه دهنده تلفن همراه است که اجازه به کاربران برای نوشتن و ارسال توییت از حساب خود از طریق پیام متنی. در یک تاکتیک شناخته شده به عنوان سیم کارت تعویض یک هکر رشوه به یک کارمند از یک ارائه دهنده تلفن همراه به آنها را به سوئیچ شماره به سیم کارت. که اجازه می دهد تا آنها را برای دور زدن اقدامات امنیتی مانند دو فاکتور تأیید هویت.

سیاستمداران در چهارشنبه خواسته بودند دیگران را به سقوط بیت کوین کلاهبرداری و برخی از رسیده به دورسی برای پاسخ. سناتور. جاش هاولی یک جمهوری خواه از ایالت میسوری خواسته دورسی در نامه ای به پاسخ به سوالاتی از قبیل اینکه آیا این حمله تهدید امنیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب و تاثیر آن بر امنیت کاربران دیگر.

“من نگران هستم که این رویداد ممکن است نشان دهنده نه تنها هماهنگ مجموعه ای از هم جدا هک حوادث بلکه یک حمله موفق در امنیت توییتر خود گفت:” در این نامه است. “یک حمله موفقیت آمیز بر روی سیستم شما سرورهای نشان دهنده یک تهدید برای همه کاربران خود را حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها.”

مشک و دروازه ندارد و تنها با مشخصات بالا حساب که به نظر می رسد به خطر بیافتد. Scammy توییتهایی دیده می شد در اخبار برای فست فود های زنجیره ای وندی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن نیکوکار وارن بافت, موسیقیدان, Wiz Khalifa, مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و افراد مشهور کیم کارداشیان. کلاهبرداران نیز به نظر می رسد باید هدفمند ورزشکاران مانند سابق بوکسور حرفه ای Floyd Mayweather و حتی محبوب طنز حساب برای خدا همراه با cryptocurrency کسب و کار.

“همه مهم پرکردن حساب های توییتر شده اند در معرض خطر ایم” کامرون Winklevoss, co-founder of the Gemini cryptocurrency ارز. “ما در حال بررسی و امیدوارم که به شما اطلاعات بیشتر به زودی.”

“هشدار: @Gemini حساب توییتر همراه با تعدادی دیگر از پرکردن حساب توییتر هک شده است” اضافه شده تایلر Winklevoss انعکاس خود را برادر دوقلو و برج جوزا بنیانگذاران نگرانی کرد. “این منجر به @Gemini @coinbase @binance و @CoinDesk به tweeting در مورد کلاهبرداری با همکاری CryptoForHealth. آیا با کلیک بر روی لینک! این توییت کلاهبرداری هستند.”

تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. در ایالات متحده #هک شد روند همراه با بیت کوین و #twitterhacked.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im