جستجو برای حیات در مریخ و افرادی که می گویند ما در بر داشت آن را در حال حاضر - CNET

جری van Andel نشسته به تنهایی در تعظیم از RV لولو شناور بنجل از یک کشتی, آن را به عنوان bobbed در برابر امواج

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399

جری van Andel نشسته به تنهایی در تعظیم از RV لولو شناور بنجل از یک کشتی, آن را به عنوان bobbed در برابر امواج اقیانوس آرام است. در سراسر عرشه یک تیم از دانشمندان سرو در اطراف یک سبد پر از عجیب و غریب زندگی, اشکال, لوسیون صورت از توانا کرک در زمین 10 ، 000 پا زیر سطح اقیانوس.

این بود سرنوشت مسافت اما van Andel, یک, پر انرژی, هلندی اقیانوس شناس از دانشگاه استنفورد نبود رقص در اطراف پیدا کردن با بقیه تیم. او در فکر عمیق لبه پنجره رساند تا در لنگر چرخ چاه. یک shipmate جان Porteus متوجه حوصلگی و بیش از.

"چه خبر؟" Porteus پرسید.

"آنها نمی دانند آنچه که ما آن را کشف کردیم" van Andel پاسخ داد.

آن سال 1977. دانشمندان به تازگی مشاهده شده زندگی پر رونق در اقیانوسی ریج در پایین از دریا برای اولین بار. آنها انتظار یک کویر; آنها در بر داشت یک واحه. عجیب و غریب, ماهی شنا از طریق تیره دود مواج از سنگ دودکش ها. نرم تنان چسبیده به منافذ گرمابی و آخرتی شکاف کرم ها -- 6-پا بلند لوله آراسته با خون قرمز پرهای زینتی -- تحت تأثیر در جریان است.

RV لولو ماموریت شامل هیچ زیست شناسان. آن را طراحی شده به دنبال زندگی در اعماق اقیانوس. اما محققان آن را به هر حال. پاینده در یک رژیم غذایی سمی سولفید هیدروژن در تاریکی مطلقزیر استخوان-خرد کردن فشار در محل بود واقعا زنده است. به عنوان سطل نمونه مطرح شد به سطح van Andel بلافاصله درک اهمیت پیدا کنید: تعریف "زندگی" بود که بازنویسی شده.

Riftia pachyptila, لوله worm کشف شده در پایین از اقیانوس.

جنگل سوراخ موسسه اقیانوس شناسی

کشف حال عمیق و آثار دانشمندان درک نه تنها از زندگی در سیاره ما اما از این پتانسیل برای زندگی جای دیگری در منظومه شمسی است. اگر زندگی می تواند رشد 10 ، 000 پا در زیر دریا و سپس شاید آن می تواند رشد در دیگر سیارات بیش از حد. سیارات شبیه به مریخ است.

بعید به نظر می رسد روی سطح مریخ در معرض خشونت از فضا می تواند شامل هر چیزی اما شبح مانند آثار وجود است. این سیاره بیش از حد خشک است. بیش از حد سرد است. اما بسیاری بر این باورند که نه تنها زندگی در مریخ وجود داشته باشد اما ناسا در حال حاضر کشف آن.

در سال 1976 یک سال قبل از RV لولو کشف 10,000 متر زیر دریا ناسا فرود آمد دو به شکل سوسک فضاپیمای وایکینگ 1 و وایکینگ 2 بر سطح مریخ است. این اولین بار بود این سازمان رسیده بود از سطح سیاره سرخ. این landers بودند سیارات آزمایشگاه حمل یک مجموعه از ابزار قادر به تشخیص زندگی است. تنها چند هفته پس از فرود وایکینگ شروع به انجام آزمایش های بیولوژیکی با نمونه های خاک از سطح. اولین نتیجه ای که trickled بازگشت به زمین بودند حیرت انگیز: مثبت.

زندگی در یک سیاره دیگر.

اما آن واقعا بود ؟

آزمایش

خیره در سوسوی تلویزیون مانیتور داخل ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت گیلبرت لوین منتظر عصبی با او همدست پاتریشیا Straat به اطلاعات از سراسر جهان هستی trickled در. آن شب از تاریخ 30 ژوئیه سال 1976 و لوین 52 ساله و بهداشت عمومی مهندس با علاقه زیادی میکروارگانیسم بود دریافت نتایج از یک آزمایش است که تا به حال صورت گرفته بیش از 200 میلیون کیلومتر در سطح مریخ است.

ران لوین با اشاره به تازگی منتشر شده تصویر از وایکینگ بر روی یک مانیتور از زیست شناسی تیم اتاق در JPL.

ران لوین

در داخل یک محفظه کوچک در فلز بدنه وایکینگ 1 یک نمونه خاک بود که به بررسی نشانه هایی از رادیواکتیویته. آزمون شناخته شده به عنوان برچسب انتشار آزمایش طراحی شده به مریخ خاک و اسپری آن را با یک سوپ رادیو اکتیو و مواد مغذی است. اگر وجود میکروب در خاک آنها خواهد slurp سوپ و انتشار آن را به اتاق به عنوان یک گاز رادیواکتیو -- یک پاسخ است که می تواند تشخیص داده شده توسط ابزار پردازنده وایکینگ و از لحاظ نظری ثابت کند که زندگی در مریخ وجود داشته.

در این آزمایش لوین را ران مستقر شد یک طبقه زیر شناسی تیم در JPL. او فشرده صورت خود را به پنجره های پلاستیکی, تماشای داده ها از ماموریت های چاپ شده بر روی fanfold کاغذ به عنوان وایکینگ به آرامی فرستاده نتایج صفحه اصلی. او می تواند از طریق پنجره نشانه هایی از مثبت تشخیص است.

او به سرعت به طبقه بالا دوید و به او بگویید پدر و زیست شناسی تیم. تنش بین می رود. در حدود 9 p. m. برای اولین بار کامل بازخوانی تحویل داده شده به آزمایشگاه در نشان دادن یک منحنی تیز در نمودار. این اولین نشانه ای از زندگی وجود دارد ممکن است در جای دیگر در جهان هستی است.

"من خیلی هیجان زده بود من فرستاده برای شامپاین و یک سیگار برگ" لوین در حال حاضر 96 به یاد می آورد.

اضافی آزمایشات لازم برای تایید آنچه LR آزمایش دیدن شد. یک هفته بعد لوین دستور دوم نمونه گرفته شود و حرارت 160 درجه سانتی گراد-کشتن هر گونه میکروب است که ممکن است در خاک -- و سپس تحت درمان با رادیواکتیو سوپ. این بازخوانی نشان داد هیچ عنوان انتظار می رود.

"قبل از ماموریت معیارهای زندگی تشخیص شده بود راضی" ران می گوید. "پدر داشت زندگی میکروبی در خاک مریخ است."

در مجموع وایکینگ انجام شده نه آزمون و همه به نظر می رسد به نقطه را به همان نتیجه رسیدند. اما شور و هیجان بود. یکی دیگر از آزمایش بر روی این کاوشگر موفق به شناسایی مولکول های آلی لازم برای زندگی پیشرو دانشمندان ناسا به فرض LR آزمایش تا به حال شناسایی ناشناخته واکنش شیمیایی در خاک است.

"آنها تصمیم گرفتند آزمایش ما اشتباه بود" گیلبرت لوین می گوید.

شاهزاده panspermia

Rhawn گابریل ژوزف معتقد است LR آزمایش درست بود.

یوسف یک معما پیچیده شده در یک معما پیچیده شده در یک پیراهن گشوده به معده اش. او با توجه به زندگینامه شناخته شده و تحسین neurobiologist. او لذت می برد اقیانوس راه رفتن در امتداد ساحل و پیاده روی. خود مقالات منتشر شده استدلال می کنند زندگی یافت شده است بر روی مریخ و زهره و انتشار یک دیدگاه جایگزین از زندگی را آغاز.

که نظریه "panspermia." آن را نگه می دارد که زندگی را برای اولین بار به وجود آمد و در فضا و سیارات در منظومه شمسی بودند "کشت" با میکروب های انجام شده در سراسر جهان توسط گرد و غبار شهاب سنگ و آوار.

"Panspermia یکی از آن چیزهایی که در آن همه زیست شناسان می گویند:" شاید این می توانست اتفاق افتاده است اما ما هیچ شواهدی برای آن می گوید:" پل مایرز یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه مینه سوتا موریس. مایرز به رد این نظریه در گذشته منجر به درگیری با یوسف و همکارانش یک گروه او خواستار "panspermia مافیا."

دو تا از panspermia بزرگترین طرفداران مشهور هستند شناس فرد هویل که در سال 2001 و خود را تحت الحمایه Chandra Wickramasinghe. هویل کمک باز کردن "نوکلئوسنتز اختری" یک فرایند رخ می دهد که در ستاره ها به تولید تمام عناصر شیمیایی در جهان هستی و در همکاری با Wickramasinghe جفت ارز کشف مواد آلی است که باعث می شود تا گرد و غبار کیهانی. اما در دومی قطعات حرفه خود را دو ساخته شده اند بحث برانگیز ادعا با شواهد کمی به عقب آنها را از جمله این ایده که ویروس ها مانند آنفلوآنزا و کروناویروس آمده از فضا.

مایرز می گوید تحصیلی شجره هویل و Wickramasinghe به panspermia یک درجه از اعتبار در دهه 1970 کمک به این جفت ارز مورد پسند عامه آن را به عنوان یک تبادل نظر نمایش ریشه های زندگی است. اما این نظریه به عنوان یک سکوی پرتاب برای مزخرف نظریه های شبه علمی -- از جمله یوسف باور است که مریخ پر از قارچ ها, قارچ ها و گلسنگ.

Wickramasinghe باقی مانده پدرخوانده panspermia ادامه به انتشار در این نظریه در کتاب و مجلات. Rhawn گابریل یوسف وارث آشکار است.

فرد هویل (سمت چپ) Chandra Wickramasinghe (مرکز) و لی Spetner با یک عکس از های فسیلی Archaeopteryxکه آنها به اشتباه ادعا جعلی بود.

گتی

***

بیشتر از آنچه که من می دانم در مورد یوسف می آید از طریق وب سایت خود را brainmind.com. سایت بلافاصله متبادر روح معروف دیگر Joseph -- ببر پادشاهو یوسف Maldonado-پاساژ-با فتوشاپ تصاویر را از Rhawn نما در مقابل آتشین قارچ ابر خواندن یک رمان سیاه, مو اغراق بالای سر خود مو قفسه سینه peeking از یک پیراهن آبی عزیزم. سایت احساس می کند مانند آن نبوده است به روز رسانی از '90s گریه به دور از دیوار-از-متن درسی vitaes به طور معمول در ارتباط با دانشگاهیان و محققان.

این شامل 2000 کلمه که در آن بیوگرافی یوسف جزئیات دوران کودکی خود را و منافع در حال رشد از جمله "عمیق تصور" است که شماری از مرغ در حال اجرا به و وپیش ساخته شده او در زمانی که او یک کودک نو پا. داستان دیگری را بازگو اولین تجربه صمیمی در سن 13 سالگی با "خوشمزه و دوست داشتنی پا بلند" همسایه یک زن او می گوید: او gazed در "مثل یک شیر گرسنه خیره استیک."

این عجیب و غریب, کلمات قصار راه را برای اعتبار علمی توضیح یوسف اوایل زندگی به عنوان یک عصب شناسی در دهه 1970 زمانی که او ساخته شده است "عمده اکتشافات" در این زمینه قبل از pivoting به زمان تلاش به دنبال ریشه های زندگی است. در سال 2009 او تاسیس خود, مجله, مجله کیهان شناسی (JOC) و او ادعا می کند در سال 2011 آن را "بیشترین خوانده شده بیشتر در مورد مجله علمی در جهان است."

اما JOC واقعا یک مجله آن را به یک وب سایت. اعتبار آن شده است به طور معمول به سوال نامیده می شود توسط همکار دانشگاهیان و آن را به عنوان یک سنگر و استحکامات برای حاشیه علمی باورهای اعلام شده توسط یک دوز و کلک از تبادل نظر محققان پس از آغاز به کار. در یک نمونه از آن منتشر شده ادعا می کند توسط ex-دانشمند ناسا ریچارد هوور که فسیل باکتری به دنیا آمد و در فضا کشف شد در شهاب سنگ ها بر روی زمین است. ناسا شات پایین ادعای بیان آنها تا به حال نشده است به طور کامل بررسی توسط کارشناسان است.

یک screengrab از Rhawn یوسف وب سایت brainmind.com در ژوئن 29.

Brainmind.com

یوسف خود بحث برانگیز ادعا می کند در مورد زندگی در مریخ را فقط گاه به گاه شده است که در جریان اصلی مطبوعات و بیشتر برآورده شده است با سوء ظن. بسیاری از مشخصات بالا از این آمد و در فوریه 2014 زمانی که او طرح دعوی در دادگاه در برابر ناسا قانع کننده آژانس به بررسی "احتمالي بیولوژیکی ارگانیسم" دیده می شود در تصاویر مخابره بازگشت از مریخ توسط مریخ نورد فرصت. این "زنده" شد و بعد از تایید به یک سنگ.

پس از آن یوسف به ندرت شنیده شده است از. خارج از در حال حاضر از بین رفته کانال یوتیوب که انباشته میلیون ها نفر از نمایش آن فیلم در مورد تاریخ باستان بیگانه زندگی و جنگ و جنایات او را حفظ می کند بدون حساب های رسانه های اجتماعی. او با وابسته نیست و هر گونه موسسات علمی و یا دانشگاه های نوار مغز "آزمایشگاه تحقیقاتی" که او تاسیس خود را در سال 1986 و "Astrobiology همکاران در شمال کالیفرنیا در سان فرانسیسکو." نه یک حضور آنلاین و یا یک آدرس فیزیکی و یوسف نام به نظر می رسد تنها چهار بار در PubMed یک مخزن آنلاین مقالات تحقیقات که توسط موسسه ملی بهداشت -- قبل از سال 1989. خود اعتبار علمی کم رنگ در مقایسه با هویل و Wickramasinghe.

یوسف همچنان مرموز شکل نامرئی شاهزاده یک متزلزل پادشاهی. و در حالی که او ستیز دیدگاه های کیهان را عمدتا نادیده گرفته شده است و توسط ناسا و جامعه علمی او به تازگی ادعا کرد که دستیابی به موفقیت.

قارچ بر روی مریخ

اولین تعامل من با Rhawn گابریل ژوزف شد از طریق ایمیل ارسال شده به روزنامه نگاران در 11 آوریل این سال است. موضوع خط ابرو-بالا بردن: "زندگی در مریخ منتشر شده توسط طبیعت/اسپرینگر." به ایمیل وصل شده بود 50 صفحه سند این ادعا شواهد به شدت از این ایده "قارچ جلبک لیکن قارچ و مربوط به موجودات" در حال حاضر در سطح مریخ.

آن شامل 13 تصاویر به دست آمده توسط ناسا مریخ نورد فرصت در طول زمان خود را در Eagle دهانه. این عمدتا برجسته زوم و برش تصاویر از مریخ "زغال اخته" کروی سنگ تشکیل شده از هماتیت معدنی ساخته شده از اکسیژن و آهن است. درد دل "رد" این تصور که این sphericules هستند هماتیت و به جای آنها فرض می شود ممکن است photosynthesizing قارچ مستعمرات.

"زغال اخته" کشف شده توسط مریخ نورد فرصت در آوریل 2004. زغال اخته ساخته شده از هماتیت مشترک اکسید آهن معدنی.

NASA/JPL-Caltech/کرنل/USGS

این ادعا فوق العاده بودند پذیرفته شده برای انتشار و تنظیم به نظر می رسد در یک مورد احترام طولانی مدت در مجله به عنوان شناخته شده فیزیک نجومی و فضایی علم است. مقالات ارسال شده به مجله تحت بررسی دقیق یک فرایند اجازه می دهد دانشمندان دیگر به ناشناس ارزیابی و اعتبار پژوهش است.

پس از من پرسش در مورد صحت یوسف پژوهش با جرمی قالب سردبیر اخترفیزیک و فضا علم سخنگوی این مجله تایید آن در حال بررسی بررسی دقیق فرآیند و "نشان داد نگرانی بیش از استحکام آن." بیشتر بررسی همکار دستور داده شد اما یوسف انصراف از مقاله به بررسی این ادعا ناشران به حال مجوف به "فشار از ناسا." یک هفته بعد او تصمیم به انتشار خود در دیگر وب سایت خود را شناخته شده به عنوان "فیزیک نجومی و فضایی علم بررسی" یک نام ترسناک شبیه به اسپرینگر طبیعت مجله.

چگونه یوسف قطعه منتقل گذشته به بررسی دقیق فرآیند و پذیرفته شده برای انتشار باقی می ماند یک رمز و راز است. این فرایند معمولا علف های هرز این صراحت غیر علمی ادعا می کند. دیگر ستاره شناسان و astrobiologists که به بررسی تحقیقات کاملا سرزنش نتیجه گیری خود را با استناد به فقیر روش و تجزیه و تحلیل.

مایکل براون یک ستاره شناس در دانشگاه موناش در استرالیا گفت: "برخی خیلی وحشتناک بیش از تفسیر عکس های تار" در حالی که گرچن Benedix یک متخصص ژئوفیزیک در دانشگاه Curtin استرالیا اشاره کرد: "افزایش اندازه تصویر به بررسی اشیاء مورد علاقه تغییر نمی کند وضوح تصویر و در نتیجه نمی دهد بهتر تجزیه و تحلیل اشیاء مورد علاقه."

Rocco Mancinelli که سردبیر مجله بین المللی Astrobiology به نام علم و منطق "کاملا ناقص" و گفت که او توصیه می کنم آن رد می شود برای انتشار.

یک سخنگوی ناسا گفت: من "اجماع اکثریت جامعه علمی این است که شرایط فعلی در سطح مریخ هستند و مناسب برای آب مایع و یا پیچیده زندگی است."

مریخ قارچ فرضیه سقوط از هم جدا. اما شش ماه قبل از آن یوسف نظریه سیارات قارچ ها در حال حاضر از آن ساخته شده به لیگ های بزرگ.

خطر (و قارچ ها در ونوس)

در نوامبر 2019, فیزیک نجومی و فضایی علم منتشر یوسف مقاله با عنوان "زندگی در زهره و سیارات انتقال موجودات زنده از زمین است."

18-صفحه سند پیشنهاد می کند که روسیه ونرا 13 کاوشگر که صرف 127 دقیقه بر روی سطح زهره در سال 1982 و قبل از تسلیم به گرمای شدید بود عکس تصاویر موجودات شبیه گلسنگ و قارچ ها. مانند مریخ کار یوسف را نقد و بررسی را فراهم می کند "شواهد" از زندگی از طریق دانه دانه تصاویر دیجیتال کشیده نابود و لگدمال و بزرگنمایی به فراموشی اما یادداشت "شباهت در مورفولوژی هستند نه ضد زندگی" است.

این اولین و تنها نمونه از یک مقاله توسط جوزف چاپ در مشروع کارشناسی مجله در دهه گذشته است. اما پس از جنجال بر سر مریخ کاغذ یوسف پرسید: فیزیک نجومی و فضایی علم به برداشت خود زهره نقد و بازپرداخت تمام انتشار هزینه های این ادعا که آن را منتشر "جعلی مقالات." پس از من پرسش های مطرح شده در مورد مقاله Springer, طبیعت گفت: زهره کاغذ "خواهد بود به دقت مورد بررسی قرار زیر چاپ و نشر بهترین عمل است." آن را هنوز هم در دسترس آنلاین و ذکر شده در حداقل یک مقاله علمی در یک فضای کلید علم, مجله. در تاریخ 23 ژوئن پس از افزایش سوالی در مورد مقاله یادداشت سردبیر اضافه شد.

بیش از دهه گذشته یوسف و JOC عمدتا نادیده گرفته شده است و توسط ناسا و توسط جامعه علمی است. تعداد بسیار کمی از دانشمندان بیگانه قارچ ادعا می کند به طور جدی اما یوسف کار برجسته شده در انگلستان, شایعات, RT و بسیاری از خوبی-معنای علم از سایت های خبری از فوریه 2019. برخی تبلیغ یوسف وب سایت به عنوان "مجلات علمی" و حتی اشتباه یوسف غرور وب سایت با مشروع با نام مشابه مجلات. یک نقاشی یوسف به عنوان کسی که در تلاش برای "نادیده گرفتن شانس."

و این جایی است که خطر نهفته است.

Astrobiology جستجو برای مطالعه و فرازمینی زندگی است جدی و علمی تلاش است. ناسا یک astrobiology برنامه و جستجو برای زندگی است که بخش مهمی از آن برنامه اکتشاف مریخ. و اگر چه مردم به نظر می رسد و مقاوم در برابر ادعای خیالی از اسپور قارچ بر روی مریخ یا گلسنگ در ونوس از آنها دور شده اند. اگر هر چیزی, رسانه های اجتماعی به نظر می رسد ما بیشتر ساده لوح. به عنوان میل لنگ, fringe, نظریه شروع به جمع آوری بخار صادقانه در مجلات مورد بررسی این درک عمومی از astrobiology می تواند به سرعت گل آلود.

"من احساس می کنم مثل این بچه ها باید فقط مسموم تمام زمینه می گوید:" مایرز.

گیل لوین دانشمند در وایکینگ را LR آزمایش احساس می کند به طور مشابه. منتشر شده او در یوسف JOC در سال 2010 و دارای سابقه با یوسف که نامزد این کار را برای جایزه نوبل شد. اما در سال های اخیر لوین است فاصله خود را. "او به قدری نامنظم بود که من از ترس به در ارتباط با کار خود را," او می گوید.

یوسف مدعی است که ناسا شده است نفوذ است و "کنترل شده توسط متعصبان مذهبی" مخالف جستجو برای حیات فرازمینی. او ادعا می کند او به پایان رسید کار خود را "با کشف و مستند سازی شواهد آشکار از زندگی در مریخ" و می گوید که او تنها می تواند صبر کنید برای چین به بررسی این سیاره به دلیل ناسا را "هرگز حقیقت را بگویید."

یک تصویر گرفته شده توسط ونرا 13 کاوشگر از سطح زهره.

NSSDC

کارآگاه

لوتر Beegle یک سیاره دانشمند ناسا در JPL معتقد است حقیقت ساده است: وایکینگ نمی یافتن حیات در مریخ است. اما او می گویند وجود دارد بحث شود که ناسا کردم منظور از آزمایش همه اشتباه است.

"آنها وایکینگ کردم و یک دسته از نتایج آنها را درک نمی کنند می گوید:" Beegle. او توضیح می دهد که چگونه وایکینگ طراحی شده به عنوان یک زیست شناسی آزمایش-اما آژانس فضایی نیست که درک شرکت از مریخ خاک یا جو است. آن را باید انجام شود و زمین شناسی و شیمی ، مبهم از نتایج وایکینگ را LR آزمایش تا به حال تاثیر قابل توجهی در ناسا اکتشاف در سیاره سرخ.

Beegle بخشی از JPL علوم بخش و نظارت کار انجام شده توسط کاوشگر کنجکاوی پس از آن وارد در مریخ در سال 2012. بعدی ماموریت مریخ را ببینید او را تبدیل به یک مدرن روز آرتور کانن دویل-تنها خود شرلوک هلمز است که 10 پوند ابزار نصب شده بر روی بازوی روباتیک از پشتکار ناسا نسل بعدی مریخ.

"اسکن محیط قابل سکونت با رامان & لومینسانس برای آلی و مواد شیمیایی" یا Sherloc به عنوان ابزار محبت شناخته شده را برای جستجوی نشانه هایی از حیات بر روی این سیاره قرمز تقریبا 50 سال پس از وایکینگ اولین آزمایش هنگامی که آن را راه اندازی به مریخ در ماه جولای. ابزار و همراه آن دوربین (با نام مستعار واتسون) است که قادر به گرفتن تصاویر میکروسکوپی از مریخ و تجزیه و تحلیل آنها. مجهز به لیزر می تواند آتش در سطح Sherloc است که قادر به اندازه گیری مواد شیمیایی موجود در خاک و سنگ با استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان طیف سنجی.

"ما دو نوع طیف سنجی با استفاده از همان لیزر" Beegle توضیح می دهد. "اولین طیف سنجی است رامان, که در آن ما مولکولی اثر انگشت."

رامان طیف سنج است که قادر به شناسایی مولکول ها مانند نمک ها و حتی نوکلئوتید -- ترکیبات شیمیایی است که به صورت RNA و DNA. دیگر تشخیص طیف سنج فلورسانس و Beegle می گوید طراحی شده است به نگاه در درجه اول برای معطر آلی بسیار پایدار مولکول های شناخته شده مهم است در فرآیندهای بیوشیمیایی.

اگر زندگی هم وجود داشته باشد در مریخ پشتکار باید قادر به پیدا کردن آن است.

پشتکار قبل از راه اندازی در ناسا JPL

NASA/JPL-Caltech

در مارس سال 2021 به مریخ برنامه ریزی شده است به لمس کردن در Jezero دهانه یک منطقه بود که هنگامی که سایت از یک عمر طولانی مریخ دریاچه. این شامل لایه هایی از رسوبات است که ممکن است نگه دارید داستان بگویید نشانه هایی که زندگی پس از رونق وجود دارد. Sherloc خواهد نقشه سطح دهانه در سطح میکروسکوپی اینچ اینچ و داده های آن را جمع آوری خواهد شد ارائه یک پنجره به گذشته است.

و پشتکار است وظیفه اولین مرحله از یک نمونه بازیابی میشن. این مریخ نورد است که می رود به نمونه های اصلی از مریخ خاک در طول زمان خود را در سطح. "ما در حال رفتن به قرار دادن آنها در نمونه لوله به مهر و موم آنها و پس از آن ما در حال رفتن به ترک آنها را در سطح" Beegle یادداشت ها.

در 2026 نمونه-بازگشت ماموریت راه اندازی خواهد شد با هدف توقیف کاهش یافته و نمونه و قرار دادن آنها بر روی یک موشک به مدار مریخ و در نهایت بازگشت به زمین است.

اعماق اقیانوس ها و لبه کیهان

وجود در اعماق دریا شکاف کرم ها غیر قابل تصور بود قبل از van Andel و یک تیم از زیراب کاشفان آنها را کشف swaying در آبهای گرم زمین گرمابی دریچه سیستم.

و در حالی که از دیدن آنها پر رونق در پایین از اقیانوس است شواهد کافی از انواع روش های زندگی می تواند وجود داشته باشد, چه چیزی باعث می شود این کرم ها واقعا قابل توجه است نامرئی برای چشم انسان.

این کرم ها را هیچ و هیچ و روده. آنها نمی توانند شکار برای مواد غذایی است. به عنوان کالین Cavanaugh کشف شده در سال 1981 تریلیون میکروب های ساکن بدن خود را تبدیل سولفید هیدروژن و اکسیژن به انرژی در یک فرایند شناخته شده به عنوان "chemosynthesis." کرم ها بستگی باکتری برای زنده ماندن.

کشف chemosynthesis در شکاف worm کمک به تغییر ادراک ما نه تنها در کف اقیانوس, اما کیهان خود را. یک سال 2017, طبیعت, کاغذ توصیف microfossils تا 4.3 میلیارد سال در حال حاضر در رسوب از باستان منافذ گرمابی. اگر باکتری ها را بوجود می آیند و زنده ماندن در چنین شرایطی چرا نمی تواند آنها را انجام داده اند تا در زیر سطح مریخ است ؟ و یا در ورطه زیر پوسته یخی مشتری قمر اروپا? شاید زندگی حتی می تواند امکان استفاده از هیدروکربن دریاچه در حال حاضر در سطح تیتان. کسانی که نظریه هنوز به دقت مورد آزمایش قرار.

ما در بر داشت زندگی پر رونق در مکان ما هرگز انتظار می رود تقریبا از 50 سال پیش. ما هنوز هم می تواند شگفت زده. بنابراین ما نمی توانیم و نباید نوشتن نظریه panspermia آشکار است. ما نمی توانیم با قرار دادن یک خط از طریق این ایده که زندگی کمین است در زیر مریخ' بی ثمر بیرونی. شواهد نشان می دهد این بسیار بعید است اما ما نمی تواند مطمئن باشد.

از سوی دیگر این امکان بی اعتبار و ادعاهای عجیب و غریب از قارچ در مریخ یا قارچ بر روی ونوس منتشر شود در مشروع مجلات علمی قرار می دهد ما در یک شیب لغزنده. اطلاعات غلط به سرعت گسترش می یابد و به راحتی. آن را به طور فعال می تواند آسیب های صادقانه و منطقی astrobiology پژوهش است.

هیچ ناسا توطئه است. ما در ماه فرود آمد. زمین هموار و تخت نیست. Coronavirus نمی آمد از فضا. وجود قارچ ها در ونوس.

و مریخ را در خانه به قارچ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن