Alibaba است به مورچه گروه برنامه های شانگهای و هنگ کنگ عرضه اولیه اوراق بهادار

Alibaba است در لگد کردن IPO برای رسیدگی به آن پرداخت تلفن همراه, کسب و کار, مورچه گروه در هنگ کنگ و شانگهای که

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

Alibaba است در لگد کردن IPO برای رسیدگی به آن پرداخت تلفن همراه, کسب و کار, مورچه گروه در هنگ کنگ و شانگهای که در آن گزارش شده است eyeing $200 میلیارد دلار ارزیابی. لیست در حال تبلیغ در میان دیگران به سوخت هدف این شرکت به digitalise چین, خدمات, صنعت, صنعت و افزایش سرمایه گذاری خود را در توسعه فناوری.

چینی غول اینترنت گفت: همزمان IPO در بورس شانگهای ستاره هیئت مدیره و سهام بورس هنگ کنگ نیز کمک خواهد کرد و مورچه فشار تقاضای داخلی و تسهیل شرکت گسترش در بازارهای جهانی در کنار شرکای آن است.

لیست خواهد بیشتر آن را قادر به ساخت زیرساخت های مورد نیاز برای پشتیبانی از انتقال دیجیتال تلاش در چین, خدمات, صنعت, صنعت و همچنین ارائه به مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک دسترسی به مالی و دیگر خدمات است که "فراگیر سبز و پایدار.

مورچه گروه اجرایی رئیس اریک جینگ گفت: "تبدیل شدن به یک شرکت عمومی را افزایش شفافیت به ما ذینفعان از جمله مشتریان و شرکای کسب و کار و کارکنان و سهامداران و تنظیم کننده."

شرکت چینی امیدوار است قرارداد ارزیابی برخی از $200 میلیارد از این دو مثال با توجه به بلومبرگ گزارش که به استناد منابع نزدیک به این موضوع است.

Alibaba است در سال های اخیر نگاه کرده بود به گسترش رد پای جهانی و رسیدن به مورچه Alipay از جمله یک برنامه سه ساله به galvanise 40 میلیون ارائه دهندگان خدمات در سراسر چین بر روی پلت فرم پرداخت تلفن همراه و تقویت این نوع از خدمات در دسترس مصرف کنندگان است. اعلام کرد در ماه مارس این طرح با هدف باز کردن پلت فرم را قادر می سازد از این ارائه دهندگان خدمات به منظور توسعه و ارائه طیف وسیعی از برنامه های کاربردی برای تحویل مواد غذایی, رزرو هتل, حمل و نقل و خدمات پزشکی.

در ماه نوامبر گذشته Alipay نیز در دسترس ساخته شده برای بازدید کنندگان خارجی در چین مارک اولین بار از کیف پول الکترونیکی استفاده می شود می تواند خارج از آن داخلی مردم به پرداخت هزینه برای کالا و خدمات است. قبلا موجود است فقط به مصرف کنندگان با یک حساب بانکی محلی و شماره تلفن همراه یک نسخه بین المللی از Alipay ساخته شده در دسترس برای دانلود و استفاده در چین بیش از یک دوره 90 روزه.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب