یک پزشک برای موفقیت درمان فرسودگی شغلی

نور خورشید صبح جریان را از طریق تا حدی مطرح سفید پارچه پرده. شکوه براق روشن دو شکوفایی گیاهان گلدانی از سقف معلق توسط macramé گره یادآور دوران گذشته است. در میان بی سر و صدا صحنه دکتر نوید احمد لبخند گرمی به دوربین, دعوت, یک لحظه آرامش. دکتر احمد است که از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت شکوفا. او aspirational بیانیه ماموریت شخصی است که برای ایجاد یک صلح آمیز و مرفه جهان با کمک همه تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را. قبل از co-founding شکوفا, Dr. Ahmad بود بهداشت و درمان اجرایی با تمرکز بر مراقبت های نوآورانه تحویل و مدل های کسب و کار.

picture2.jpg

دکتر نوید احمد از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت شکوفا

این مکث کوتاه احساس می کند مانند نادر دعوت به طور موقت به حالت تعلیق واقعیت است. استقبال مهلت از گشت و گذار در امواج از عدم قطعیت است که همه ما. مرور یک جهانی همه گیر — که در آن خطوط بین کار و زندگی را تقریبا از بین رفته — بدون capsizing جدید است. پیامدهای بودن همیشه در, همیشه در حرکت بی انتها هستند.

تا “همیشه” در محل کار و در زندگی به طور ناگهانی خود را تبدیل به روال جدید? شما به تنهایی نیست. فراتر از هشدارهای کارشناسان, اجازه دهید آن را به یک شخصی سوال: این است که همیشه در روال خدمت شما ؟ قرار دادن شما در بهترین حالت خود را?

به عنوان دکتر احمد و برخی از ما کشف راه سخت همیشه در روال در نتیجه فرسودگی شغلی بیشتر از پیشرفت. مگر اینکه شما عمیقا کنجکاو در مورد منبع خود را فرسودگی شغلی.

نویسنده و رهبر فکری آدام گرانت توصیف فرسودگی شغلی به عنوان پایدار ترکیبی از:

  • افزایش خواسته های کار
  • احساس یا تجربه عدم کنترل بر نتایج
  • عدم اتصال به سیستم های حمایت اجتماعی (همکاران همسالان و دوستان و خانواده)

صدا آشنا است ؟ خبر خوب این است که درمان جهانی در دسترس است.

mo-adam-grant-jonathan-pushnik-fb.jpg

Adam Grant روانشناس سازمانی @Wharton و نویسنده از دادن و گرفتن و اصل

پزشک, Heal Thyself.

قبل از دکتر احمد شد, عکس از آرام او در زندگی ثابت هرج و مرج است. او به یاد می آورد لحظه ای او را به اعمال حاد تشخیص فرسودگی به خود است. او در سوئیس برای مخاطرات بالا جلسه که دو ایمیل تغییر مسیر زندگی او را به طور دائم.

“آن دو ایمیل به نمایندگی از دو افراط و از احساسات من می تواند تجربه کرده اند که در آن نقطه در زندگی من” دکتر احمد به یاد می آورد. “برای اولین بار بود که از من رئیس, رئیس, تبریک من در یک ارتقاء جدید که من به دست آورده جلوتر از برنامه. که باید یک لحظه از شادی و رضایت و هیجان اما من احساس نمی هر یک از کسانی که همه چیز. دیگر ایمیل بود که از دوست دختر من شکستن با من. بیش از ایمیل. که به خودی خود به اندازه کافی بد است. آن را سخت به حتی به کلمات قرار داده چگونه من باید احساس شده است در آن لحظه. اما من احساس نمی کنید.”

دکتر احمد unceremoniously بسته شده خود را, لپ تاپ, سقوط در هتل-هنوز به طور کامل چادری خود را متناسب با کت و شلوار و کراوات ابریشمی و کاملا براق کفش — کاهش یافت و به سرعت در خواب.

61cjsp8da2l.jpg

کارن Mangia نویسنده موفقیت با کمتر’

کارن Mangia می داند موضوع از خود داستان است که به طرز مرموزی آشنا. چون او شده است وجود دارد بیش از حد. و شاید شما در حال حاضر وجود دارد. در اوج موفقیت و در آستانه سقوط است. Mangia به اشتراک گذاشته شده در کتاب موفقیت با کمتر:

“درآمد یک ارتقاء برای من مهم است. و من مشغول به کار بود به سمت توسعه برای سال. من سرمایه گذاری. نه تنها سرمایه گذاری کنم, من بیش از سرمایه گذاری. شب. وسط شب. روزهای هفته تا کی. تعطیلات آخر هفته. هیچ ساعت خیلی دیر شده بود. یا خیلی زود است. هیچ عرشه اسلاید بیش از حد استادانه درست شده. هیچ صوتی بیش از حد دقیق است. هیچ ایمیل بیش از حد طولانی. من فرار با تمام سرعت به سوزاندن فروغ از فعالیت های هر روز. بدون تردید. مهم نیست که چگونه ممکن است من سوخته و یا به طور کامل مصرف در هر لحظه. چون من نادیده گرفته یکی از مهم ایمنی روش. محروم. هنگامی که شما سرمایه گذاری در چیزی جدید شما باید محروم از چیز دیگری است. به اتاق را در برنامه خود و در ذهن خود را بیشتر از خود مسیر جدید. زمانی که من تصمیم به سرمایه گذاری در سهام بالا پروژه در محل کار, من موفق به محروم از هر یک از مسئولیت های دیگر. در داخل کار می کنند. و یا خارج از محل کار. هنگامی که شما موفق به divest قبل از شما سرمایه گذاری, شما غیر روحانی پایه و اساس که در آن برای ساخت صدمه زدن به داستان. و عادات. “من باید به نگه داشتن تمام صفحات در حال چرخش!” “من مطمئن هستم که من می توانید آن را تمام انجام اگر من فقط سعی کنید کمی سخت تر!” “من نمی خواهید به دیده می شود به عنوان یک واگذارنده!” “من آنقدر شلوغ است که من باید مهم باشد! و موفق!” — کارن Mangia

هنگامی که شما مجبور به سرمایه گذاری در بازمانده جهانی همه گیر چه شما انتخاب می کنید به سمت در پاسخ ؟ این جواب برای بسیاری از مردم هیچ چیز است. به جای ضجه و زاری کردن آنچه ممکن است را فشار دهید مکث برای اجرای یک شخصی تشخیصی در دولت فعلی خود را.

سکوت نشانه های فرسودگی شغلی

برخی از علائم و نشانه های فرسودگی شغلی می توان به راحتی نادیده گرفته شده است. به همین دلیل دکتر احمد توصیه تست این شش علائم حیاتی به طور منظم.

  1. یکشنبه Scaries: “در بعد از ظهر یکشنبه در 4ساعت شما شروع به وحشت دوشنبه. و شما صرف شب برنامه ریزی بنابراین شما آماده برای مربا بسته بندی شده در هفته پیش رو است.”
  2. تعویق اعتیاد: “این وافغان صدای زنگ خود را خاموش می رود در سراسر اتاق و شما رفتن به آن را بازیابی. تنها به رفتن به رختخواب. تکرار چرخه 9 دقیقه بعد. سپس 18 دقیقه بعد. سپس 27 دقیقه بعد.”
  3. افزایش مصرف: “این آشکار به عنوان Netflix, شراب خواری, خوردن اضافی که پاینت بستنی افزایش مصرف کافئین است.”
  4. برنامه ریزی فرار خود را: “شما تحقیق یک کابین به دور اما هیچ برنامه ای از ساخت در واقع این سفر یک واقعیت است. شما خیال بافی در مورد گرفتن فقط در ماشین و رانندگی aimlessly.”
  5. تیز تغییرات وزن: “شما به طور غیر منتظره به دست آوردن یا از دست دادن ده پوند در این دوره از یک ماه است.”
  6. شمارش دقیقه: “شما نگاهی به ساعت و به معنای واقعی کلمه شمارش دقیقه تا پایان یک جلسه و یا بعد.”

دکتر احمد هشدار وجود دارد هیچ شرم در هر یک از این علائم است. بدن شما است که به سادگی در تلاش برای کشف کردن آنچه که به آن نیاز دارد.

نسخه ای برای درمان فرسودگی شغلی.

ریشه و علت فرسودگی است که کمتر در مورد جایی که شما هستند و یا آنچه شما انجام دهد و بیشتر در مورد چگونه شما احساس می کنید در مورد جایی که شما هستند و آنچه شما انجام دهد. شما تا کنون متوجه شده است که یکی مربا بسته بندی شده در روز می تواند احساس کاملا متفاوت از دیگری ؟ این است که چرا ؟

درمان فرسودگی شغلی نهفته در یک کلمه پاسخ به این سوال است. تحقق است.

“همه ما می خواهیم به زندگی غنی و رضایت بخش زندگی” دکتر احمد سهام. “فرسودگی شغلی است که در مورد عدم تحقق.”

زمانی که من و تو ما صرف زمان و انرژی در فعالیت های ما پیدا کردن انجام ما نه تنها احساس ما احساس انرژی. در مقابل فعالیت های ما پیدا نمی انجام را با ما احساس تخلیه شده است. و پایدار تخلیه ماهیت از فرسودگی شغلی است.

وجود دارد یک مسیر رو به جلو — حتی در انزوا.

“آیا از خودتان بپرسید آنچه جهان نیاز به خودتان بپرسید چه چیزی باعث می شود شما زنده است. چرا که آنچه جهان نیاز مردم که زنده اند, گفت:” هوارد تورمن و نویسنده و فیلسوف و رهبر جنبش حقوق مدنی. به خودتان اجازه برای کشف آنچه باعث می شود شما زنده است. و خاموش کردن شعله های آتش از فرسودگی شغلی یک قاشق مربا خوری از آب در یک زمان. چه یک میکرو-تجربه شما می توانید لذت بردن از به عنوان به زودی به عنوان امروز است که کمک می کند تا شما زنده است ؟

چگونه شما در غلبه بر فرسودگی شغلی ؟ به اشتراک گذاری ایده های خود را با ما تمدید جامعه مجازی @karenmangia و @valaafshar


این مقاله با همکاری نوشته شده توسط: کارن Mangia, معاون رئیس جمهور, مشتری و بازار بینش در Salesforce.

کارن درگیر مشتریان در سراسر جهان برای کشف راه های جدید برای ایجاد موفقیت و رشد با هم. از اجرایی انجمن مشاوره برای مشاوره استراتژیک درگیری او بینش مرکزی برای رفتن به بازار استراتژی توسعه محصول و بازاریابی و نام تجاری. علاوه بر این کارن تأثیرات صنعت فکر رهبری در نقش خود به عنوان صندلی از تجربه مشتری شورای کنفرانس هیئت مدیره. قبلا مسئول بینش نوآوری در سیستم های سیسکو او رهبری یک تیم جهانی با نظارت به رضایت مشتری و تجربه تنوع شیوه های کسب و کار جهانی و افست و Countertrade. کارن همچنین نویسنده با موفقیت کمتر و یک TEDx بلندگو.

کار از راه دور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>