یکی coronavirus سود به پایان می رسد پیش از آن در ماه ژوئیه از انتظار است. در اینجا همه چیز که می رود - CNET

افزایش مزایای بیکاری در حال پایان ژوئیه 31. سارا تو/CNET برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399
cash funds running out of money change dollars wallet empty

افزایش مزایای بیکاری در حال پایان ژوئیه 31.

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

مزایای متعددی است که طراحی شده برای سهولت مالی سویه های آمریکایی در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال آمدن است به پایان است در پایان ماه ژوئیهترک میلیون ها نفر از بیکاری و یا بیکار آمریکایی بدانم چه می آید بعدی. مراقبت عمل می کنند که به قانون امضا شده بود در مارس 27 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه مزایای مانند افزایش بیکاری پرداخت به مکمل درآمد از دست رفته از اخراج. این همچنین شامل یک بند به تاخیر اخراج به مدت 120 روز.

اما در حال حاضر این منافع در حال حل این 600 $در بیکاری زودتر از آنچه معمولا تصور شد. و شانس نیست تا آن را تمدید کرد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: کنگره قصد ندارد به گسترش $600 مزایای بیکاری اما معلوم نیست که آیا این یک تصمیم نهایی است.

آن را نیز معلوم نیست اگر وجود خواهد داشت یک دوم محرک چک برای افراد و خانواده ها برای کمک به نگه داشتن خانواده های شناور و اگر فصل مالیات 2020 را ببینید دوم رسمی فرمت. در اینجا تمام مزایای آن از بین برود هنگامی که مراقبت عمل منقضی می شود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

افزایش مزایای بیکاری در حال خشک شدن

زمانی که شهرستانها در سراسر کشور رفت و در مستند در ماه مارس کسب و کار به طور موقت بسته درهای خود را ترک میلیون ها نفر بیکار است. در حال حاضر نزدیک به 21 میلیون نفر در حال دریافت مزایای بیکاری و همچنین 9.7 میلیون شغل کارگران دریافت کمک. در هفتۀ منتهی به 20 ژوئن نزدیک به 1.5 میلیون نفر در زمینه بیکاری برای اولین بار وزارت کار گزارش شده است.

در ژوئیه 26, 2020, افزایش بیکاری مزایای اضافی 600 $در هر هفته در بالا از معمول کمک هزینه به پایان خواهد رسید -- یک هفته زودتر از انتظار می رود در ابتدا با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز که برای اولین بار به گزارش اخبار.

وزارت کار ایالات متحده گفت: این در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز که برای اولین بار به گزارش اخبار:

این (فدرال همه گیر جبران بیکاری) 600 دلار پرداخت می تواند برای هفته ها در پایان بعد از یک هفته قبل از پایان روز شنبه, 31 جولای سال 2020" با توجه به این بیانیه. "برای همه کشورها به جز (نیویورک) است که شنبه, جولای 25th. نیویورک پایان تاریخ یکشنبه, جولای 26th.

انقضای این مزایا نیز می تواند معنی فرفره کارگران مترجمان آزاد و مستقل پیمانکاران و صاحبان کسب و کار کوچک -- آن است که معمولا نمی واجد شرایط برای بیکاری -- خواهد شد و همچنین از دست دادن این منبع درآمد. اگر شما هنوز واجد شرایط برای معمول مزایای بیکاری شما هنوز هم همچنان به آنها را دریافت.

026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

مزایای بیکاری مثل اضافی 600 $در هر هفته به پایان خواهد رسید و در ماه جولای.

سارا تو/CNET

فدرال اخراج حمایت

شامل تحت مراقبت عمل است یک مهلت قانونی به طور موقت اخراج برای بسیاری از ساکنان با یارانه, آپارتمان و اجاره خانه های تحت پوشش Fannie Mae, FHA و فردی مک. این محافظت آمریکایی ها بودند که قادر به پرداخت اجاره خود را از اخراج از خانه های خود را برای 120 روز.

این حمایت به پایان خواهد رسید جولای 25-و در آن تاریخ صاحبخانه می توانید شروع به ارسال اخراج استفاده نمي نماييد. در آن زمان صاحبخانه موظف هستند که به ساکنان 30 روز متوجه به تخلیه قبل از اخراج. وجود نگرانی که افرادی که نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را و در حال اخراج می تواند کمک به افزایش تعداد خانواده های بی خانمان در سراسر کشور است.

money-cash-dollar-economy-recession-2874

مالیاتی تشکیل پرونده مهلت 15.

آنجلا Lang/CNET

وقت اضافی به فایل مالیات خود را

اصلی مهلت به فایل خود را مالیات شد مارس 15, اما با توجه به coronavirus آن را تمدید ژوئیه 15. که هنوز هم در اثر اما در حال حاضر وجود دارد بحث دوم ممکن است گسترش. تا آن زمان مهلت در حال حاضر فقط هفته دور. اگر شما واصل نشده و در عین حال شما نیاز به انجام این کار قبل از مهلت می رسد برای جلوگیری از هر گونه مسائل در آینده با IRS.

اگر شما فکر نمی کنم شما قادر خواهید بود به فایل در زمان, شما می توانید درخواست برای فرمت, اگر چه شما مجبور به پرداخت بهره که تجمع می یابد. اگر شما فایل مالیات خود را در زمان شما شارژ می شود 300 دلار جریمه.

اگر شما یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلاش برای کشف کردن آنچه در گام های بعدی ما رو بیشتر راهنمایی به شما کمک کند. در اینجا آنچه که در پایان از افزایش نرخ بیکاری به معنی برای شما, چه زمانی که اخراج حمایت از پایان و چگونه به فایل مالیات خود را آنلاین. همچنین در اینجا آخرین محرک بررسی دور 2 و اینکه آیا شما یکی دیگر از $1,200 از IRS.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب