9 تعجب آور الکسا ترفندهای سعی کنید خود را با آمازون اکو امشب - CNET

آمازون خود را اکو می تواند ایجاد لیست پخش برای شما. سارا تو/CNET شما فکر می کنید شما همه چیز را می دانست وجود

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
30-amazon-echo-studio

آمازون خود را اکو می تواند ایجاد لیست پخش برای شما.

سارا تو/CNET

شما فکر می کنید شما همه چیز را می دانست وجود دارد که در مورد خود آمازون اکو -- همه چیز خنده دار به درخواست الکسا, چگونه به نوبه خود بر روی تلویزیون خود را فقط با صدای شما چگونه خود را برای کنترل خانه هوشمند دستگاه - اما وجود دارد خیلی بیشتر. خود الکسا دستیار صوتی دارای چندین بیشتر جواب شما ممکن است بدانید در مورد نشده است.

برای مثال آیا شما می دانید شما می توانید نگه دارید چیزی به شما آمازون اکو نشان می دهد (180 دلار در آمازون) و الکسا می توانم به شما بگویم آنچه در آن است ؟ و یا که شما می توانید خود را بگویید اکو بلندگو برای ایجاد یک لیست پخش برای شما تا کنون که بدون برداشتن گوشی خود را ؟

ممکن است در حالی که برای یادگیری همه چیز خود را از آمازون اکو و آن دستیار صوتی می تواند انجام دهد اما در حال حاضر در اینجا نه اکو کلاهبرداری ما وارد شده است که شما می توانید شروع به تلاش کردن در حال حاضر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آمازون اکو نمایش 8 نقد و بررسی: الکسا گرفتن حتی بهتر

7:41

1. خود را به نوبه خود اکو به یک تلویزیون بلندگو

این که آیا آن یک صحنه آرام در یک فیلم و یا شما در حال تلاش برای نگه داشتن حجم پایین, بنابراین شما لازم نیست از خواب بیدار همه شما می توانید با استفاده از خود آمازون اکو به شنیدن چه بازی در تلویزیون. تلویزیون شما باید یا دارای قابلیت های بلوتوث و یا متصل به یک آمازون آتش تلویزیون استیک. برای شروع مطمئن شوید که دستگاه اکو نزدیک به تلویزیون خود را پس از آن می گویند "الکسا اتصال." در تلویزیون های هوشمند خود را و یا آتش سوزی تلویزیون, حرکت به تنظیمات بلوتوث برای پیدا کردن اکو بلندگو شما مایل به اتصال. وقتی که شما آماده به قطع فقط می گویند "الکسا جدا."

2. ایجاد یک لیست پخش در پرواز

ایجاد یک لیست پخش جدید می توانید زمان -- شما باید به فکر می کنم از آهنگ های شما می خواهید برای اضافه کردن جستجو برای عناوین و به صورت دستی اضافه کردن آنها را به لیست پخش شما فقط ایجاد شده است. بنابراین به جای تلاش برای به سرعت شیر به عنوان بسیاری از آهنگ ها که ممکن است فقط بخواهید خود را اکو به اضافه کردن آنها را برای شما.

در حالی که شما مشغول انجام کارهای دیگر مانند کارهای خانگی و یا بازی های ویدئویی فقط می گویند, "الکسا, ایجاد یک لیست پخش جدید." شما نیاز به آمده تا با یک نام برای لیست پخش مانند "راک مورد علاقه آهنگ از '90s." اگر شما می خواهید برای اضافه کردن آهنگ به لیست پخش آن شما نیاز به بازی خود را هوشمند بلندگو. بنابراین اگر شما می خواهید برای اضافه کردن Weezer می گویند این طوری نیست به لیست پخش خود را, شما نیاز به درخواست الکسا به آن بازی برای اولین بار و پس از آن می گویند "الکسا, اضافه کردن آهنگ به لیست پخش من."

هنگامی که پخش خود را کامل است و شما آماده برای گوش دادن به آن فقط می گویند, "الکسا, بازی, [نام لیست پخش]."

3. دریافت جزئیات ترافیک برای رفت و آمد صبح

دانستن اینکه کدام مسیر را برای کار در صبح مهم است, به خصوص اگر شما یک رفت و آمد روزانه که شامل رانندگی از طریق شلوغ ترین بخش از شهر است. خوشبختانه قبل از اینکه شما سر کردن درب در صبح روز شما می توانید بپرسید الکسا آنچه که ترافیک به نظر می رسد.

شما نیاز به اضافه کردن خود را در محل کار در الکسا برنامه پس از الکسا می تواند به شما بهترین مسیر مشاوره. باز الکسا برنامه منو, را انتخاب کنید تنظیمات. سپس به پایین رفته و روی آن ضربه بزنید ترافیک و ورود به آدرس شما از ترک (مانند خانه خود و یا کافی شاپ مورد علاقه) به مقصد (آدرس محل کار).

در حال حاضر زمانی که شما آماده به ترک خانه فقط می گویند, "الکسا چه ترافیک من?" و الکسا به شما سریع ترین مسیر و زمان تخمین زده شده آن را برای رسیدن به محل کار.

4. زمزمه به الکسا

اگر هر کس در خانه خود را و یا شما فقط نمی خواهید به شنیدن بلندگو با صدای بلند پاسخ امتحان زمزمه به الکسا. برای مثال اگر شما می خواهید بدانید که چه زمان آن است که هنگامی که شما از خواب بیدار بدون نگاه کردن به یک صفحه نمایش روشن فقط زمزمه "الکسا, چه وقت است؟" که همه شما باید انجام دهید برای دریافت الکسا به زمزمه بازگشت.

amazon-echo-input

اکو ورودی تبدیل هر سخنران به یک الکسا-دستگاه های سازگار.

رأی Crist/CNET

5. به نوبه خود هر سخنران به اکو

اگر شما در حال حاضر یک بلندگو با کیفیت صدای عالی و شما آماده برای به دست آوردن یک اکو بلندگو در عین حال شما می توانید فقط با استفاده از یک اکو ورودی (35 دلار در آمازون) برای روشن کردن بلندگو را به یک الکسا دستگاه.

انجام هر کدام از این شما می دهد زمان سخنران دسترسی به الکسا. برای استفاده از آن مورد علاقه خود را با بلندگو و اتصال آن با استفاده از طناب کمکی که همراه با دستگاه یا جفت آن را با بلندگو با استفاده از بلوتوث.

6. تعیین محل بر اساس روال

این که آیا شما نیاز به ارسال مهمی ایمیل هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی و یا نیاز به یک یادآوری برای تغذیه سگ شما می توانید مجموعه ای معمول به شما یادآوری به عنوان به زودی به عنوان شما را به مقصد خود را.

برای راه اندازی یک روال باز الکسا برنامه منو و روی روال. انتخاب علامت به علاوه آیکون در گوشه بالا و سمت راست و وارد روال نام (برای مثال ارسال ایمیل). بعدی را انتخاب کنید هنگامی که این اتفاق می افتد و روی محل. از اینجا انتخاب کنید و وارد و یا برگرا انتخاب کنید و یا کار خود و یا آدرس منزل. ضربه بعدی را انتخاب کنید و سپس اضافه کردن اکشن. اگر شما در حال تنظیم یک یادآوری را انتخاب کنید و الکسا می گوید و ایجاد یک سفارشی پاسخ.

توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید ایجاد روال که شروع خود را با فعال سازی صدای زنگ یک زمان خاص و یا دیگر ماشه. شما همچنین می توانید مجموعه ای از اقدامات را به انجام کارهایی مانند خود را شروع الکسا-پشتیبانی ربات خلاء و یا به نوبه خود ترموستات دما پایین زمانی که شما خانه را ترک.

echo-show-8-3-1

شما می توانید با برقراری ارتباط با الکسا بدون گفتن یک کلمه.

کریس مونرو/CNET

مفید ویژگی های منحصر به فرد به آمازون اکو نشان می دهد

آمازون اکو نشان می دهد (با شروع در $70 در آمازون) تا مجموعه خود را از ویژگی های سرد است که در دسترس نیست از سوی دیگر اکو دستگاه با توجه به صفحه نمایش لمسی. برای مثال شما می توانید با برقراری ارتباط با الکسا تا کنون که بدون گفتن یک کلمه. در اینجا برخی از چیزهای دیگر مفید شما می توانید خود را با اکو نشان می دهد.

7. شیر فرمان خود را به جای آن گفت:

اگر شما تا به حال مشکل گرفتن الکسا به درک آنچه که شما می گویید فقط به نوبه خود بر روی آن ضربه بزنید به الکسا از ویژگی های. این اجازه می دهد تا شما نوع فرمان را به جای آن صحبت و آن را اجازه می دهد تا شما به راحتی دسترسی به کلید های میانبر با یک شیر آب بر روی صفحه نمایش.

برای مثال به جای گفتن "الکسا چیست, آب و هوا امروز ؟" شما فقط می توانید شیر بر روی آیکون آب و هوا به سرعت پیش بینی شده است. این می تواند مفید باشد اگر شما می خواهید برای دریافت اطلاعات در یک نگاه به جای انتظار برای الکسا به رفتن را از طریق تمام آن spiel در مورد آب و هوا.

برای فعال کردن ضربه بزنید به الکساباز کردن تنظیمات اکو نشان می دهد را انتخاب کنید و دسترسی. سپس در پایین حرکت و تغییر وضعیت شیر به الکسا روشن و روی آن ضربه بزنید ادامه خواهد داد. شما می توانید حرکت را ضربه بزنید به الکسا آیکون در اطراف تا زمانی که شما در پیدا کردن بهترین نقطه.

echo-show-8-2

مطمئن شوید که اکو نشان می دهد دوربین این است که در قبل از استفاده از نشان می دهد و به قابلیت.

کریس مونرو/CNET

8. نشان می دهد و به

اگر شما یک آمازون اکو نشان می دهد, آن می تواند در حال حاضر تشخیص خانواده خود شربت خانه, موارد, مانند, می توانید از سوپ. این ویژگی توسعه داده شد برای کمک به افراد نابینا شناسایی یک شی خاص. الکسا می توانید نام موارد با استفاده از پیشرفته کامپیوتر و بینایی ماشین-یادگیری فن آوری برای به رسمیت شناختن شی.

برای شروع مطمئن شوید که دوربین خود را و بپرسید, "الکسا چه من برگزاری؟" این دستیار صوتی خواهد شد و سپس شما دستورالعمل که در آن به برگزاری این مورد چگونه آن را باید به دوربین و زمانی که برای نشان دادن طرف های مختلف از این محصول است.

من سعی کردم این کار را با دو آیتم ها, یک بسته از بلغور جو دوسر و یک لوله از مومیایی کردن لب. زمانی که من آن را نشان داد بلغور جو دوسر, الکسا قادر به بگویید "دارچین رول" "اندازه گیری" و "کیسه" اما قادر به شناسایی نام تجاری. زمانی که من آن را نشان داد این مومیایی کردن لب, الکسا قادر به شناسایی که در آن بود Blistex دارو مرطوب کننده لب.

9. خاموش کردن صفحه نمایش

خود را اکو نشان می دهد صفحه نمایش باقی بماند به طور مداوم در اگر آن را متصل, است که می تواند خسته کننده هنگامی که شما در حال تلاش برای به خواب رفتن در شب و یا نیاز به ماندن متمرکز در حالی که مشغول به کار است. و در حالی که شما می توانید تار دستگاه شما آن را همیشه کمک کند. خوشبختانه شما می توانید به نوبه خود روی صفحه نمایش خود را بدون خاموش کردن دستگاه با گفتن "الکسا, خاموش کردن صفحه نمایش است." به نوبه خود روی صفحه نمایش به شما هم می توانید صفحه نمایش ضربه بزنید و یا با استفاده از سخنران خود را از خواب بیدار کلمه.

در حال حاضر که شما تسلط این آمازون اکو راهنمایی در اینجا شش چیز بیشتر شما تلاش کرده اند خود را با اکو بلندگو, هفت چیز تکان دهنده شما هنوز هم نمی توانید خود را در آمازون اکو و چهار مکان هایی که هرگز خود را قرار داده اکو در خانه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب