5 چیزهایی که برای انجام به هنگام جرقه رفته است در ازدواج خود را

"من فقط احساس می کنم هر چیزی برای او ندارد. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که جرقه رفته است از خود ازدواج؟" جری ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 خرداد 1399

"من فقط احساس می کنم هر چیزی برای او ندارد. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که جرقه رفته است از خود ازدواج؟"

جری ازدواج کرده بود به رنه 15 سال و آنها تا به حال دو بچه با هم. ازدواج خود را همواره به چالش کشیدن. آنها هر دو به آن را با مقدار زیادی از چمدان آنها تا به حال با آن برخورد از خانواده خود را از مبدا. آنها همچنین تلاش برای دیدن چشم در چشم در بسیاری از مسائل است. پس از سال ها از ضربه آن را (استعاره) جری خسته بود.

"ما به سختی صحبت کنید و زمانی که ما مبارزه با" او آهی کشید. "من نمی توانم به شما بگویم آخرین بار لمس کردن اجازه دهید به تنهایی و زمان آخرین ما تا به حال ، من نمی خواهم طلاق اما من نمی دانم چه باید بکنید." وضعیت او شایع تر از شما فکر می کنم. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید در یک loveless ازدواج ؟ در اینجا چگونه آن را به نوبه خود در اطراف.

1. اجازه رفتن از ازدواج شما آرزو شما تا به حال و مقابله با یکی از شما در واقع.

یکی از بزرگترین تهدیدات برای خود ازدواج واقعی است, ازدواج شما می خواهید شما تا به حال.

بسیاری از مردم کاج برای رویای ازدواج آنها آرزو داشتند اما هرگز به طور کامل تحقق یابد. یکی از بزرگترین تهدیدات برای خود ازدواج واقعی است, ازدواج شما می خواهید شما تا به حال. هنگامی که جرقه ای از بین رفته است, جلوگیری از تصور ازدواج شما می تواند مانند و شروع به برخورد صادقانه با شخص شما به ازدواج کرد.

2. در آینه نگاه کنید.

مشکل ترین ازدواج های پر از انگشت اشاره. در آن طول می کشد دو تا تانگو, اما شما نیاز دارید برای شروع با خودتان. در چه راه هایی هستند که شما خودخواه پریشان و نا امنی و یا بی توجه? آنچه که در یک منطقه شما می تواند کار بر روی خودتان را بهتر میکند ؟ شروع وجود دارد. (من به شدت شما را تشویق به دیدن یک مشاور). سالم ازدواج نمی توسعه ناسالم بین مردم است. هنگامی که جرقه ای از بین رفته است, شما به طور معمول یکی از افراد با ریختن آب بر روی آن.

3. رفتن به مشاوره ازدواج.

مشاوره ازدواج نیست یک گلوله نقره ای, اما می تواند یک دنیا تفاوت. برای استارت, درمانگر احتمالا می داند که برخی از چیزهایی که از جمله واقعا سوالات خوب بپرسید. اما حتی فقط عمل از رفتن به مشاوره به طور منظم ایجاد یک ریتم توجه است که به احتمال زیاد غایب بود قبل از. شما به طور منظم با توجه به رابطه خود و به هر یک از دیگر.

4. درمان همسر خود را راه شما درمان خود را هنگامی که شما مورخ ،

به یاد داشته باشید زمانی که شما استفاده می شود به بیرون رفتن از راه خود را به او نشان دهد چگونه خاص او به شما ؟ مطمئن شوید که آن را آسان تر پس از آن. در حال حاضر درمان او را مانند او و به ویژه احساس می کند مانند کار سخت است. اما با ارزش ترین چیز را به تلاش قابل توجهی. گرفتن دکترا در حال اجرا ماراتن خود را به گرفتن CDL—همه این چیزها را به تلاش و عزم و اراده. شما فقط از خواب بیدار و کسی که دست آن را به شما. اما اگر شما مایل به درمان همسر خود را مانند او را خاص شما ممکن است تعجب که چگونه این اقدامات شکل نگرش خود را نسبت به او نه به ذکر است نگرش او نسبت به شما.

5. دعوت از دوستان به آن است.

سالم ازدواج به ندرت در انزوا وجود دارد. همه ما نیاز به افرادی که قادر به راه رفتن در کنار ما است. البته این دوستان نیاز به این نوع از افرادی که هر دو را گوش دادن زمانی که شما در حال مبارزه بلکه فشار شما را هنگامی که شما می تواند بهتر از مردم شما می توانید لذت بردن از حلق آویز با چیزهایی هستند که سخت در خانه اما که حاضر اجازه می دهد تا شما را به استفاده از آنها را به فرار. این دوستان چندان آسان نمی آیند اما آنها یک عنصر کلیدی برای یک ازدواج سالم.

هنگامی که جرقه ای از بین رفته است, ازدواج ندارد. این آسان نیست اما ممکن است به جوانی از سر گرفتن مبارزه ازدواج و آن را بهتر از همیشه. من آن را دیده ام در وقت و زمان دوباره. در واقع جری و رنه در حال حاضر بهتر از همیشه. آن سخت مبارزه تصحیح البته, اما آنها آن ساخته شده است. شما می توانید بیش از حد. آیا نمی دهد تا امید و نمی دهد تا در هر یک از دیگر.

کسب برخی از نقاط: به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 5 دلیل شوهران هم مشکل با ارتباط عاطفی.

صدا کردن: آنچه که یک گام شما می توانید برای شروع به کار نسبت به تغییر در ازدواج خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب