5 اشتباه رایج پدران را در هنگام بالا بردن جوانترین فرزند

بسیاری از خانواده های دارای چند فرزند و بیشتر پدر و مادر (که اغلب ناخواسته) بالا بردن فرزندان خود را تا حدودی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399

بسیاری از خانواده های دارای چند فرزند و بیشتر پدر و مادر (که اغلب ناخواسته) بالا بردن فرزندان خود را تا حدودی متفاوت خود را در بدو تولد. من و همسرم هر دو از خانواده ها با کودکان چهار و ما در حال حاضر با پدر و مادر چهار بچه های خودمان. ما مسن و کودکان باید در نظر برخی از تفاوت در چگونه ما آنها را مطرح و در مقایسه با چگونه ما پدر و مادر ما جوانترین فرزند.

"شما شد بسیار سخت تر بر ما" آنها می گویند. "من هرگز به انجام این کار است." "ما هرگز بدست دور با آن است." چرا ؟ چرا که همه چیز تغییر از جمله ما به عنوان پدر و مادر. در سال من به عنوان یک پدر من مشاهده برخی از مشکلات خاص—مکان های که در آن پدر و مادر از جمله خودم تمایل به رها کردن توپ در هنگام بالا بردن جوانترین. در اینجا 5 اشتباه رایج برای پدران برای جلوگیری از با کوچکترین فرزند.

1. گفت: هرگز هیچ

یکی از شکایت ما کودکان مسن تر است که من می گویم بله به ما جوانترین فرزند بیشتر از من همیشه به آنها. در حالی که من معتقدم من در این منطقه افزایش یافته و من می خواهم به یک "بله پدر" در هر زمان که امکان آن نیز مهم است به اعتصاب تعادل مناسب از والدین اصلاح در مقابل شخصی توجه است. گفت: هرگز هیچ نیست متعادل استراتژی است زیرا نه تنها آن محروم فرزند خود را مورد نیاز مرزهای آن تقریبا همیشه به پایان می رسد تا تغذیه نگرش حق.

2. داشتن "هر چیزی می رود" ذهنیت

مشترک وسوسه برای پدران است به کار در خارج از بی تفاوتی با داشتن یک سهل انگاری نگرش است که هنگامی که ما راحت سرازیری—از آنجا که گاهی اوقات ساده ترین چیزی که به انجام هیچ چیز در تمام. ما تمایل به شل کردن در طول زمان و به مجاز و همیشه در یک راه خوب. بسیاری از پدران و خسته نباشید در این مرحله از پدر و مادر و بنابراین به راحتی برنده این روز است. خطر در اینجا است که کودکان اغلب نادیده گرفته شدن رنجش بزرگسالان است. فرزندان ما میل و سزاوار ما نزدیک ،

3. فاقد این منطقه از نظم و انضباط

بدون محبت و متعادل نظم و انضباط هر کودک است, حال و آینده شخصیت رنج می برند.

در بسیاری از خانواده های ما نرم با کوچکترین فرزند که در آن ما سخت با بچه های بزرگتر به خصوص در نظم و انضباط است. یک پدر جدید که یک بار در زمان نقش بسیار جدی می شود پدر که گاهی اوقات عمل می کند و بیشتر شبیه یک پدر از پدر و مادر و نظم و انضباط به تدریج می رود از پنجره به بیرون. این یک دستور غذا سالم برای موفقیت برای پدر و مادر و یا کودک. بدون محبت و متعادل نظم و انضباط هر کودک است, حال و آینده شخصیت رنج می برند.

4. ساخت کمتر عمدی سرمایه گذاری

گاهی اوقات جوانترین می شود پایان کوتاه از چوب از پدر زمان و توجه است. به یاد داشته باشید که با اولین فرزند خود را, شما می خواستم به عنوان وجود دارد در هر مرحله از راه است, بنابراین به عنوان به از دست ندهید همین هر چیزی ؟ با کوچکترین فرزند بسیاری از لرزش از پدر و مادر و دیگر هیجان ما—و متاسفانه کودک استفاده نمي نماييد. جوانترین فرزند می تواند از چپ به خود تخیل بدون حد عمدی سرمایه گذاری از پدر. گاهی اوقات این نتایج در بیشتر "پرداخت" توجه (اسباب بازی و اسباب بازی) در هزینه از پدر شخصی زمان و توجه است. به عنوان یک نتیجه, ما سهوا ممکن است miscommunicating چه عشق واقعی قرار است به مانند نگاه.

5. از دست رفته خود و یا قلب او

متاسفانه بسیاری از جوانترین کودکان تلاش کرده اند با خشم و مسائل دیگر با توجه به پدر و مادر خود را' عدم دخالت شخصی در دوران کودکی خود را. جوانترین فرزند رویاهای که نیاز به اعتقاد و افکار است که نیاز به شنیده می شود و یک قلب است که نیاز به درک. همانطور که ما یاد بگیرند که بهتر است پدر و مادر ما ممکن است تغییر برخی از چیزهایی که در طول راه. من می دانم که من باید. اما بیایید فقط به عنوان عمدی با گذشته ما به عنوان با ما ندارد.

صدا کردن: در چه راه های می تواند شما را تبدیل به بیشتر عمدی خود را با جوانترین کودک ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im