5 دلیل شما بچه ها باید یاد بگیرند که از اشتباهات خود را

اکثر پدر و مادر باید در لحظات تردید و حتی ترس های مورد اشتباهات خود را با کودکان خود. کسانی هستند که لحظات شما دوم حدس توانایی خود را حتی حق خود را به موضع خود را با بچه ها زمانی که شما از آنها بخواهید برای انجام کاری متفاوت از چگونه شما آن را انجام داد. برای من این اتفاق افتاد وقتی که من به صحبت من در مورد نوشیدن. با توجه به الکل مسائل در سابقه خانوادگی خود و overindulgent روز در آن بود و ناراحت کننده به موضع با آنها در مورد این موضوع. اما من متوجه شدم که چون من می خواستم برای آنها بهتر من تا به حال برای به اشتراک گذاشتن انتخاب های ضعیف و پیامدهای من رنج می برد.

آن را وسوسه انگیز برای نرم کردن انتظارات ما برای بچه های ما که ما را بد انتخاب کند. اما ما نباید اجازه دهید ما انتخاب بد و ترس از به دنبال مانند یک منافق غرفه و یا متوقف کردن ما به عنوان پدر و مادر. پس پدران و ترس نیست. باید شجاعت. در سن مناسب محل و زمان شما باید به اشتراک گذاشتن با کودکان خود را به طوری که آنها می توانید یادگیری از اشتباهات خود را. در اینجا 5 دلیل که چرا شما نباید ترس به اشتراک گذاشتن اشتباهات خود را با فرزندان خود را.

1. تاریخچه معلم خوب است.

ما انتخاب های بد در گذشته نه رد صلاحیت ما را از مخالفت با خود و مخالفت کسانی که انتخاب در حال حاضر است. اشتباهات ما در گذشته سابقه و تاریخچه معلم خوب است. در حالی که این می تواند ناراحت کننده بودن و شفاف در مورد گذشته و در واقع تقویت می کند و استدلال ما در حال حاضر. ما امیدوارم به دست آورد عقل از تجارب ما و عقل نیاز به تصویب در به فرزندان ما.

2. مخالفت با گذشته خود را معنا نیست که محکومیت خود را در حال حاضر.

مخالفت با گذشته خود را معنا نیست که محکومیت خود را در حال حاضر.

گاهی اوقات ترس از احساس قضاوت یا داوری خودمان را در زمان حال به گذشته می تواند یک مانع است. ما نیاز به غلبه بر آن. اگر ما فرزند خدا و اعتراف کرده اند آن را به او آن بوده است ببخشند و هیچ محکومیت. بنابراین ما در حال حاضر باید احساس آزادی برای هدایت و آموزش کودکان و نوجوانان ما در این راه آنها باید در حال حاضر. عشق بچه های ما به خوبی به معنی صحبت کردن حقیقت به زندگی خود را.

3. بهتر است که به می گویند: “این کار را انجام نمی!” نسبت به کسی که زندگی کرده است با عواقب?

ما اشتباهات و قضاوت بد در واقع به ما چیزهای زیادی برای ارائه به کودکان و نوجوانان ما به دلیل ما درس آموخته است. طبیعی عمل متقابل از بچه های ما ممکن است “فقط به خاطر شما تلاش این معنا نیست که من خواهد شد.” ما می توانیم پاسخ های که آنها می تواند درست باشد. اما همچنین اجازه دهید آنها را می دانیم که همه ما قادر به انتخاب بد از جمله آنها است. هیچ یک از ما مصون هستند و این خطرناک به فکر ما هستند. تشویق آنها برای همیشه در گارد.

4. آسیب پذیری و تواضع را قادر خواهد ساخت تا فرزندان ما را بهتر شناسایی با ما.

های داستان ما در یک فروتن با فرزندان ما خواهد شد آن را آسان تر برای آنها را به شناسایی با ما. و زمانی که ما ارتباط با ما بچه ها, آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که آنها را واقعا گوش دادن به ما. در آسیب پذیر بودن یکی از نگرانی های پدر و مادر ممکن است که با به اشتراک گذاشتن چگونه ما messed تا بچه های ما ممکن است فکر می کنم آنها باید مجوز و یا بهانه ای برای انجام همان چیز گنگ. که یک دلیل برای سکوت. ریسک گاهی اوقات بیش از حد بالا است. ما باید اجازه دهید فرزندان ما می دانیم که ما می های ما اشتباهات و در نتیجه عواقب و درد (شاید درد که ما هنوز حمل) به دلیل عشق ما فرزندان ما بسیار و نمی خواهید آنها را به رفتن را از طریق همان چیزی که. ما می خواهیم چیزی بسیار بهتر برای بچه های ما.

5. استفاده از اشتباهات خود را به ارائه برای آینده ای بهتر برای فرزندان خود را.

ما نباید فرض کنیم که بچه های ما باید یاد بگیرند که راه سخت با ساخت اشتباهات خود را دارند. آنها اشتباهات را? بله. ما آنها را می خواهید به یادگیری از اشتباهات ؟ بله. اما اجتناب از آنها را در وهله اول حتی بهتر است. و بنابراین ما نباید خجالتی در مورد ساخت مورد ما به آنها. ما باید پررنگ باشد.

اجازه نمی دهد به ترس. ما می خواهیم بهتر برای بچه های ما. ما می خواهیم آنها را به انتخاب بهتر, زندگی بهتر, زندگی و ناموس خدا را با انتخاب های خود را.

صدا کردن: چه شک و تردید یا ترس آیا شما در مورد به اشتراک گذاری خود را با اشتباهات فرزندان خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>