یکی از نوشیدنی, هیچ کس بیش از 30 باید به دلیل آن باعث می شود چین و چروک

مگر اینکه شما به دنیا آمده اند با ترکیب کامل ژنتیک, چین و چروک یک واقعیت اجتناب ناپذیر از زندگی: تمام پوست خوا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 اردیبهشت 1399

مگر اینکه شما به دنیا آمده اند با ترکیب کامل ژنتیک, چین و چروک یک واقعیت اجتناب ناپذیر از زندگی: تمام پوست خواهد شد و در نهایت به صورت چین و چروک است. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید خاموش در حال توسعه چین و چروک برای مدت زمان طولانی. پوست بیشتر مستعد ابتلا به خسارت هایی که باعث پیری به ما برسد ما در اواسط دهه بیست سالگی و در ادامه پیری اما در حال توسعه مناسب محصولات مراقبت از پوست عادات می تواند کمک به جلوگیری از تشکیل چین و چروک. وجود دارد بسیاری از اشتباهات معمول بسیاری از مردم را که باعث چین و چروک است. یکی که شگفتی بسیاری از مردم ؟ نوشیدن چای سرد.

iced tea worst sugary drink skin wrinkles

شایع ترین زیبایی از اشتباهات است که باعث چین و چروک به طور مستقیم مربوط به خود را در روال مراقبت از پوست - فراموش کردن به مرطوب, استفاده از کرم های ضد آفتاب یا پاک کردن روزانه باعث می شود چین و چروک به صورت زودرس به گفته کارشناسان. اما موضعی اشتباه نیست تنها چیزهایی که باعث چین و چروک است. به یاد داشته باشید: پوست یک ارگان پس از آن واکنش نشان می دهد مواد غذایی و نوشیدنی مصرف می کند.

iced tea worst sugary drink skin wrinkles

خوردن بیش از حد قند و شکر می تواند باعث چین و چروک به توسعه است. در واقع قند سریع آهنگ های روند پیری در پوست به دلیل آن dehydrates آن است. این به این معنی است که قند می تواند باعث چین و چروک و خطوط ریز و لکه های تیره و کسل کننده بافت در صورت مصرف بیش از حد به طور منظم. در حال حاضر ما نمی گوییم که شما باید چشم پوشی از همه شکر از رژیم غذایی خود را برای اطمینان از حفظ جوانی پوست برای تا زمانی که ممکن است, اما شما باید برش قند از هر کجا که شما می توانید.

iced tea worst sugary drink skin wrinkles

نوشیدنی های شیرین اولین چیزی که شما باید از بین بردن از رژیم غذایی خود را زیرا آنها فقط لازم نیست. وجود دارد بسیاری از خوشمزه نوشیدنی های بدون قند پس چرا زباله های خود را روزانه مصرف قند در نوشیدنی ؟ حتی اگر شما در حال حاضر قطع نوشابه نوشابه را از رژیم غذایی خود را, شما هنوز هم ممکن است نوشیدن مقدار زیادی شکر به خاطر چای سرد فقط به عنوان بالا از قند دفعات مشاهده شده است.

iced tea worst sugary drink skin wrinkles

اکثر مردم فرض کنیم که چای سرد است, نوشیدنی سالم, اما بسیاری از بطری چای سرد برندها قرار داده تا آنجا که 42 گرم از قند اضافه شده به هر خدمت. که 59 درصد از روزانه خود را توصیه می شود مصرف! به جای خطر چین و چروک, شما می توانید سعی کنید به دم خود را سرد چای و عطر و طعم آن را با عسل و لیمو برای نگه داشتن مصرف قند خود را به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب