5 نقاط عطف دوران کودکی من به دنبال به جلو به

چند سال پیش یکی دیگر پدر من را تشویق به آوردن گل خانه ها برای دختران من اغلب تا زمانی که آنها مسن تر آنها می د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 اردیبهشت 1399

چند سال پیش یکی دیگر پدر من را تشویق به آوردن گل خانه ها برای دختران من اغلب تا زمانی که آنها مسن تر آنها می دانند که که تا کنون خریداری آنها گل شد و پدر خود را. او گفت: به همراه دسته گل با تعارف واقعی و سالم محبت است. به این ترتیب زمانی که دختر من می رسد سال های نوجوانی او می شود کمتر احتمال دارد به هیپنوتیزم توسط پسر بچه ای که به او تعارف که اقدام به خرید گل او یا که او می گوید او را دوست دارد. این توصیه من جدی گرفته شود—به معنی وجود دارد اغلب گل ها در خانه من—و من امیدوارم که از آن صحبت می کند به قلب هر یک از دختران من.

من فکر می کنم این درس متناسب به چیزهای متعدد من مشتاقانه منتظر انتقال به فرزندان من است. با پنج بچه ها در سنین 4 تا 13 من تا حد زیادی به نگاه به جلو به. من می خواهم برای آموزش بچه ها چگونه به تغییر پنچر چگونه برای ساخت یک اردو و نحوه کار ابزار قدرت و بدون آسیب است. من مزه مزه دیدن آنها شیرجه رفتن به برخی از داستان های مورد علاقه من مثل ارباب حلقه ها. اما نیز وجود دارد 5 نقاط عطف دوران کودکی من به دنبال به جلو به اشتراک گذاری با آنها بیش از همه از این.

1. رانندگی یک ماشین

من هنوز هم می تواند به وضوح به یاد داشته باشید شب پدرم پرتاب من کلید برای اولین بار و گفت: "شما در حال رانندگی ، من در هنگامی که هیجان زده و وحشت زده از آنچه این بدان معنی—و کسانی که احساسات بزرگ شدند که او مرا در بزرگراه. آن باقی مانده است یکی از ارزشمند ترین لحظه های من همیشه با پدرم.

2. حماسه شکست

من همچنین به یاد داشته باشید شب چند سال بعد که من بالغ بر همان ماشین. آن منجر به پلیس تماس پدرم و قرار دادن من در خط. من وحشت زده از اینکه چگونه پدر من واکنش نشان می دهند به من wrecking ماشین خود را. در حالی که یک شکست ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب کودکی عطف به نگاه به جلو به من هرگز فراموش مراقبت ملایم و نگرانی من از پدر و مادرم که شب. این به من منجر به تماس پدر من زمانی که دوباره به عنوان یک فرد بالغ جوان, من تا به حال تصادف با ماشین خود من.

3. اولین تاریخ

این مهم است که یک پدر به بخشی از این گفتگو که خود را پسران و دختران کار شجاعت به ارائه و یا قبول یک دعوت نامه برای رفتن در تاریخ اول خود را. من امیدوارم که آنها را به خوبی آماده شده هر دو در چگونه آنها عمل می کنند باید در یک تاریخ و در چگونه آنها انتظار می رود به درمان توسط خود تاریخ.

4. اول فروپاشی

در طول سال های نوجوانی من بود که همیشه در پایان دریافت از breakups. من به یاد داشته باشید که چگونه از آن بود که به کار من راه را از طریق ظروف سرباز یا مسافر از احساسات: غم و اندوه و خشم و دوم حدس زدن خودم و.... من همچنین به یاد داشته باشید ارزش آن بود که افرادی که درک این همه به من گفتن این طبیعی بود به احساس احساسات قوی (و در نهایت آنها خواهد شد).

5. تجربه خدا

در Landry در خانواده ما ایمان به معنای اول است. من دعا می کنم روزانه که بچه ها رشد می کنند به یک محل که در آن همه سر دانش ما به اشتراک گذاشته و با آنها در مورد خدا می آید و صفحه و آنها به او را می دانم به عنوان واقعی است. و هر زمان که این تجربه آید به عنوان با بسیاری از دیگر تجربیات من می خواهند به وجود داشته باشد به آنها را تشویق به استقامت, برای پاسخ به سوالات خود و یادگیری از اکتشافات خود را.

صدا کردن: چه نقاط عطف دوران کودکی شما به دنبال به جلو به اند و یا مورد علاقه خود را برای تجربه ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de