تشکر. Devin Nunes نمی تواند شکایت توییتر بیش طنز گاو حساب judge rules - CNET

تشکر. Devin Nunes شامل توییتر در یک افترا طرح دعوی در دادگاه در سال 2019. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ تشکر. D

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399
gettyimages-1177250709

تشکر. Devin Nunes شامل توییتر در یک افترا طرح دعوی در دادگاه در سال 2019.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

تشکر. Devin Nunes نمی تواند شکایت توییتر بیش توییتهایی ساخته شده توسط دو طنز حساب و یک استراتژیست جمهوری خواه او متهم از اهانت او ویرجینیا قاضی حکم داده است. طنز حساب او هدفمند به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه شامل جعلی گاو و یکی که تقلید کالیفرنیا حزب جمهوری خواه ،

قاضی جان مارشال از ویرجینیا مدار دادگاه نوشت که Nunes "به دنبال به دادگاه درمان توییتر به عنوان ناشر و یا سخنران از مطالب ارائه شده توسط دیگران بر اساس آن اجازه می دهد یا نه اجازه می دهد محتوای خاص به خود به اینترنت پلت فرم" اضافه کردن "دادگاه حاضر به انجام این کار" با توجه به Fresno Bee.

او در سال 2019 دعوی Nunes ادعا توییتر سانسور محافظه کار, صدای, طریق "سایه-ممنوعیت" و باعث می شود پول از "سوء استفاده های مضر و توهین آمیز" مطالب. در علاوه بر این به توییتر با طرح دعوی در دادگاه به نام مشاور سیاسی لیز Mair و کاربران توییتر @DevinNunesMom و @DevinCow به عنوان متهمان.

Nunes' طرح دعوی در دادگاه ادعا شده که کاربران توییتر ارسال شده اظهارات توهین آمیز در مورد او در طول سال 2018 کنگره انتخابات و توییتر نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از این رفتار.

توییتر گفت: این تصمیم به اخراج Nunes' دعوی صدا بود.

"توییتر اجرا توییتر قوانین بی طرفانه برای هر کسی که با استفاده از خدمات ما در سراسر جهان صرف نظر از پس زمینه خود را و یا وابستگی سیاسی" توییتر سخنگوی گفت. "ما به طور مداوم بهبود تلاش های ما برای خدمت به مردم گفتگو و ادامه خواهد داد به طور شفاف با مردم است."

این @DevinCow حساب که وانمود می شود که قانونگذار گاو ظاهرا ایجاد شده به مسخره Nunes' تربیت در خانواده اش مزرعه های لبنی, چیزی است که او ساخته شده, مرکزی, سیاسی, هویت پس از او شده است در سیاست. حساب توییتهایی بسیاری از گاو جوک ها و جناس ها به تشویق "moovement."

این حساب تا به حال کمتر از 2000 نفر از پیروان زمانی که طرح دعوی در دادگاه واصل شد اما ballooned به بیش از 500 ، 000 پیروان فقط در چند روز.

Nunes نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب