Robo-بدهی کلاس اقدام در مسیر سپتامبر 21

دادگاه فدرال استرالیا روز جمعه برگزار شد interlocutory شنوایی در یک مورد در آورده با گوردون حقوقی علیه مشترک ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 تیر 1399

دادگاه فدرال استرالیا روز جمعه برگزار شد interlocutory شنوایی در یک مورد در آورده با گوردون حقوقی علیه مشترک المنافع استرالیا مربوط به Centrelink آنلاین انطباق مداخله (OCI) طرح محاوره شناخته شده به عنوان robo-بدهی.

در ماه نوامبر گوردون حقوقی راه اندازی شد robo-بدهی کلاس اقدام به نمایندگی از پنج نماینده متقاضیان و صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که شامل این مورد به عنوان اعضای گروه.

جوهر از این متقاضیان صورت است که بدهی های مطرح شده توسط robo-بدهی های غیر قانونی هستند و تمام دریافت کنندگان باید جبران توسط دولت فدرال.

در طول روز جمعه شنوایی دسترسی به حدود 83 اسناد و مدارک تحت پوشش یا منافع عمومی ایمنی (PII) و یا حقوقی حرفه ای امتیاز (LPP) مورد بحث قرار گرفت و با عدالت Michael لی شنوایی که آن اسناد را پر خواهد بود "در مورد دو اهرم قوس پوشه".

ارشد, مشاوره برای متقاضی جورجینا کاستلو استدلال کرد که محتوای برخی از اسناد و مدارک مشخص خواهد کرد که آیا آنها باید در نظر گرفته ممتاز.

"ما نمی دانیم که چگونه مستقل وکیل که ارائه شده مربوط به مشاوره حقوقی, اگر, مشاوره حقوقی بود. که موضوع دیگری است که به وضوح در اصل جایی که شما رو در خانه وکلا در یک اداره دولتی; که مسئله افتخار شما آشنا خواهد بود," او گفت:.

قبل از جلسه مشترک المنافع ارائه شده متقاضیان با یک تجدید نظر در آن دو از اسناد که بیش از PII ادعا شده بود در حال حاضر تولید می شود و سه اسناد که بیش از PIII نیز شده بود مدعی شد همچنین توافق کردند که در حال حاضر توان تولید در بخش. و در LPP طرف هر دو طرف توافق کرده اند که نه چنین اسناد و مدارک تولید خواهد شد.

"این غیر معمول نیست در این نوع از مورد که در آن کشورهای مشترک المنافع قرار داده است به اثبات در افتخار ادعا می کند که در مورد آن فکر کمی بیشتر آنها به تولید برخی بیشتر. اما واقعیت این است که امروز ما باید 11 بیشتر اسناد و مدارک تولید شده در کل بیش از که به ظاهر کارشناسان مشترک المنافع داده بود نظر خود را که آن را علیه منافع ملی به تولید این اسناد و مدارک -- و در عین حال امروز آنها تولید می شود -- که شده است وجود دارد -- حداقل در گذشته از کشورهای مشترک المنافع -- نفس بیش از حد," کاستلو گفت.

"یک مرد نفس بیش از حد است فرد دیگری وفادار نرم افزار از هدف فراگیر برای محدود مسائل ... ممکن است افراد مختلف ارشد, مردم, آمده, همه چیز در مدت کوتاهی قبل از یک جلسه" عدالت لی گفت: در پاسخ.

کاستلو گفت: این مهم برای آن شناخته می شود که آیا کشورهای مشترک المنافع بود "دانش و عدم اطمینان از به طور متوسط" و "آگاهی از آسیب های که ممکن است باعث آسیب پذیر کوهورت در انجام فرایند است که ممکن است در نتیجه پاسخ اشتباه" برای کلاس عمل است.

کاستلو اضافه شده است که آن نیز ممکن است لازم باشد برای بازگشت به "نیش دیگر از گیلاس" به عنوان وجود دارد می تواند بیشتر اسناد به آن امتیاز این است که به احتمال زیاد به توان ادعا کرد که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

عدالت لی مردد به "بازگشت دوم نیش گیلاس" برای تعیین اینکه آیا اسناد و مدارک خواهد بود موضوع به یک ادعا معتبر برای امتیاز اما توافق برای دور دوم interlocutory جلسات برگزار می شود هفته آینده.

او گفت: احزاب نیاز به عملی در داشتن این موضوع حل و فصل شود.

وزارت لگد کردن داده ها مطابق با برنامه از کار در سال 2016 که دیدم به صورت خودکار از صدور اعلامیه بدهی به کسانی که در دریافت پرداخت های رفاهی از طریق Centrelink طرح. Centrelink را OCI برنامه از 1 جولای 2016 از طریق 31 اوت 2019 دیدم 1,159,662 ارزیابی آغاز شود با استفاده از خودکار داده ها-مطابق با روش.

کلاس اقدام دادگاه برنامه ریزی شده است برای شروع در 21 سپتامبر سال 2020 است و انتظار می رود به اجرا برای حدود سه هفته است.

آخرین اخبار استرالیا:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن