4 چیزهایی که پسران می توانند یاد بگیرند از شکست

ورزش جهان و زندگی واقعی به طور یکسان آشغال با داستان افرادی که میرم بالا افزایش یافته است شکست برای پیدا کردن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

ورزش جهان و زندگی واقعی به طور یکسان آشغال با داستان افرادی که میرم بالا افزایش یافته است شکست برای پیدا کردن چیزی بیشتر. اما اغلب آنها هرگز رسیدن به آن ارتفاع بدون از دست دادن برای اولین بار. یک مثال 1982-83 Edmonton Oilers فوق العاده خوب تیم هاکی. آنها به ثمر رساند 424 اهداف آن فصل (که تا کنون به آن نقطه) به پایان رسید و سوم در لیگ. Oilers coasted راه خود را از طریق پلی آف از دست دادن تنها یک بازی در راه به استنلی جام. که بهار Wayne Gretzky و روغن صنعتی شدند به اولین قهرمانی خود را برنده, اما چیزهایی که کار نمی کند که راه. آنها جاروب در چهار بازی توسط New York Islanders.

داستان پایان ندارد وجود دارد. Oilers خواهد برنده پنج بار بیش از هفت سال حفاری خود را به عنوان NHL سلسله. بازیکنان در این تیم خواهد به شما بگویم که از دست دادن یک معلم بزرگ است. آنچه را که آنها آموخته از شکست در مرحله تنظیم خود را برای موفقیت در آینده چیزی است که ما نیاز به آموزش بچه های ما. در اینجا 4 درس مهم فرزندان ما می توانند یاد بگیرند از دست دادن.

1. ما یادگیری از شکست چگونه به نفع خود.

Oilers افسانه مانند Wayne Gretzky و علامت مسیه صحبت کرد که در سال 1983 از دست دادن به عنوان کلیدی برای موفقیت در آینده خود را. آنها به یاد داشته باشید راه رفتن گذشته نشینان', اتاق پانسمان انتظار برای دیدن جشن antics اما در عوض دیدم قهرمانان با بسته یخ بر روی زخم بدن. Gretzky صحبت از نیاز به آن را به "سطح دیگری" به یک قهرمان. این همان چیزی است که تیم خود را انجام داد. تجربه از دست دادن ارائه می دهد یک پسر و یک چوب اندازه گیری بین که در آن او است و جایی که او می خواهد. از آنجا فرزندان ما می توانید پیشرفت نسبت به اهداف خود.

2. همیشه وجود دارد یکی دیگر از دست یکی دیگر از بازی های فصل است.

در حالی که همه ما باید به زندگی با از دست دادن از دست دادن نباید انکار ما فرصتی برای شروع دوباره فردا.

پسر من ناراحت می شود زمانی که او از دست می دهد. مهم نیست که اگر این کارت یک مسابقه و یا یک تیم او را دوست دارد ، من نمی خواهم به از دست دادن یا نه. در این مورد از دست دادن باعث می شود او را می خواهید به ترک. اما آوردن او به صحنه از دست دادن خود را به بازی دوباره به یاد او که همیشه وجود دارد یکی دیگر از دست یکی دیگر از بازی و یک فصل دیگر. یکی از کلیدی درس فرزندان ما می توانند یاد بگیرند که از شکست یا از دست دادن است که آن را تعریف نمی کند که ما که هستیم و یا که ما تبدیل خواهد شد. در حالی که همه ما باید به زندگی با از دست دادن از دست دادن نباید انکار ما فرصتی برای شروع دوباره فردا.

3. ما یاد بگیرند همدلی است.

زمانی که ورزشکاران حرفه ای برنده شدید به خصوص بازی ما آنها را جشن می گیرند با یک خفاش تلنگر یک هدف جشن یا زمین نشستن کامل هواپیما ، بچه های ما می شود وسوسه به تقلید از آنها پس از یک نمره یا پیروزی خود را. اما 8 سال بازیکن فوتبال فاقد حالت ارتجاعی ورزشکاران حرفه ای ساخته شده است و می توانید این نوع از جشن شخصا. بیش از حد بالا جشن می توان فقیر ورزشکاری. از دست دادن فرزندان ما می آموزد که به فکر این زمانی که آنها جشن می گیرند چرا که آنها نمی خواهید از دست دادن مالش را در چهره خود را اگر نقش ها معکوس شد.

4. بازی ها نه فقط در مورد برنده شدن.

وقتی که من 24 من امضا برای مردان لیگ هاکی. من بازی وحشتناک تیم اما عاشق هر دقیقه از آن را. آن را لذت بخش با بچه ها بازی را دوست دارم. حقیقت این است که بازی های ورزشی و بازی می رود دست در دست با از دست دادن. فرزندان ما در حال رفتن به بازی بازی های است که آنها از دست دادن. ما باید به آنها یاد می دهد که برنده نیست بهترین قسمت و یا حتی بزرگترین هدف است. بزرگترین هدف این است که این بازی را دوست دارم و یا از مردم ما آن را به اشتراک با.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ اگر چنین است, به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 5 چیزهایی که برای آموزش بچه های خود را در مورد شکست.

صدا کردن: آنچه را به شما آموخته از دست دادن و یا شکست ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن