بالا 5 منابع از ازدواج استرس

هر ازدواج و چالش های آن است اما تعداد بسیار کمی از چالش های جدید هستند. آنها معمولا همان مناطق از تنش است که ز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 اردیبهشت 1399

هر ازدواج و چالش های آن است اما تعداد بسیار کمی از چالش های جدید هستند. آنها معمولا همان مناطق از تنش است که زوج ها باید با تلاش برای نسل های. خوشبختانه من و همسرم همراه خوبی بیشتر از زمان و دعوا هستند و چند دور بین.

اما زمانی که من به عقب نگاه ما نزدیک به 20 سال از ازدواج من صادقانه می توان گفت که اکثر اگر نه همه از ما گرم لحظات شدید یاران افتاده اند به یکی از این 5 دسته. کدام یک از این منابع از ازدواج استرس شما پیدا می شود خود بزرگترین مبارزه کنید ؟

اختلاف نظر در مورد پدر و مادر

این ایده از دو نفر تبدیل شدن به یک تیم برای بالا بردن یک زندگی انسانی با هدف کمک به که فرزند یک روز انجام همان یک مفهوم است. اما به عنوان شگفت انگیز به عنوان می توان آن را, آن را نیز ممکن است یکی از چالش برانگیز ترین چیزهایی که شما و همسرتان تا کنون به انجام با هم. پدر و مادر است برای ضعف قلب نیست. این است که چرا پدر و مادر باید در همان صفحه اگر آنها موفق خواهید شد.

Pro-tip: پدر و مادر موفق در خانه اتفاق می افتد زمانی که دو نفر عمدا رفتن در یک جهت و به عنوان یک تیم.

مشاجره بر سر پول

در بسیاری از روابط یک مرد متاهل بیشتر از یک spender و دیگر بیشتر از یک محافظ. و نزدیک به 80 درصد از زوج ها می گویند که آنها زندگی می کنند به چک چک بنابراین پول به راحتی می تواند تبدیل به یک منبع واقعی مشاجره و ازدواج استرس است. در واقع با توجه به برخی از مطالعات مبارزه با بیش از پول است که دومین علت طلاق, پس از خیانت.

Pro-نکته: اجازه ندهید پول برای خراب کردن ازدواج خود را. همیشه مبارزه برای ازدواج خود را, نه در پول خود را.

برخورد با پدر و مادرش

یادگیری را در آغوش خود را در قوانین' نقاط قوت به جای عقده روحی نقاط ضعف خود را.

عاقلانه قطعه از مشاوره به من داده شد, قبل از ازدواج این است: "هنگامی که شما ازدواج با کسی, شما همچنین 'ازدواج' خانواده خود را, بنابراین عاقلانه را انتخاب کنید." هر چند در قوانین و یا شما یاد بگیرند و به آغوش آنها و یا به تحمل آنها است. کرک کردن کد بیش از اختلافات مربوط در قوانین می تواند یک زندگی طولانی روند برای برخی از زوج است. اما آن را ندارد به.

Pro-tip: یادگیری به آغوش خود را در قوانین' نقاط قوت به جای عقده روحی نقاط ضعف خود را.

رابطه جنسی به اندازه کافی

یکی از صمیمی ترین و پیش بینی بخش هایی از ازدواج اتفاق می افتد در یک زن و شوهر در اتاق خواب که در آن وجد لحظه ای از بهشت آورده می شود می تواند به پایین به زمین است. اما برای بسیاری از زوج ها رابطه جنسی می شود به مراتب کمتر از آن است. جنسیت می تواند به سرعت تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا و یک نقطه زناشویی مشاجره با توجه به سطوح مختلف از میل و انتظار. کلید یک زندگی جنسی بزرگ است یادگیری به رشد در این منطقه از ازدواج خود را با قرار دادن هر یک از دیگر خواسته های بالاتر از خود.

Pro-tip: تمرکز بر روی همسر شما خواسته جلوتر از شما هر دو در داخل و خارج از اتاق خواب و ببینید چه اتفاقی می افتد.

ضعف در ارتباطات

ارتباطی است که به عنوان مهم به ازدواج به عنوان مواد غذایی مغذی است که به زندگی است. خوردن یک رژیم غذایی مداوم هله هوله و بدن خود را در نهایت خواهد شکست. موفق به درستی ارتباط خود را با همسر و ازدواج شما همان را انجام خواهد داد. به طور کلی زنان قوی تر هستند در این منطقه بیش از مردان است به ما بچه ها خارج.

Pro-tip: سرب و به یاد داشته باشید که ارتباط یک خیابان دو طرفه است که ضروری است برای ساخت یک عشق که یک عمر طول می کشد.

کسب برخی از نقاط: به اشتراک گذاری و بحث در مورد این iMOM مقاله خود را با همسر: برنده نبرد در ازدواج اما از دست دادن جنگ.

صدا کردن: به کدام یک از این 5 مناطق شما نیاز به برخی از توجه اضافی در ازدواج خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن