3 راه برای مذاکره با کودکان را از یک استاد FBI مذاکره

همه چیز در یک مذاکره به خصوص با کودکان و نوجوانان. کمدین Jim Gaffigan جوک که جوانترین دختر خود را به عنوان حلقه رهبری برای چهار دیگر کودکان و نوجوانان و تبدیل خواب به گروگان مذاکره است. اکراه Gaffigan غارها می دهد و خواسته های خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها را به خواب رفتن. این طنز و درست است. مذاکره با کودکان بخشی از پدری. و گاهی اوقات ما مجبور به مذاکره با ما بچه های به دست آوردن مجدد برخی از ما خواب.

مذاکره با کودکان بخشی از پدری.

من در زمان یک کلاس با سابق اف بی آی به گروگان مذاکره کننده کریس وسع و آموخته برخی از تکنیک های من با دختر من. در اینجا این است که چگونه استادانه مذاکره با بچه های خود را.

1. انعکاس

معکوس است در مورد جمع آوری اطلاعات با تکرار پشت یک تا سه کلمه فرزند خود می گوید—و انجام آن را در قالب یک سوال. آن را به خصوص به خوبی کار می کند در مقابله مکالمات به دلیل آن را می دهد بچه ها در سهولت قرار می دهد و باعث می شود آنها احساس شنیده می شود. خود را پسر می پرسد: “آیا من می توانم به جیمی حزب؟” به شما می گویند, “جیمی حزب؟” او پاسخ می دهد “بله جیمی پرتاب یک حزب در ساحل آخر هفته آینده.” به شما می گویند “در ساحل؟” او می گوید: “جیمی پدربزرگ و مادربزرگ باید یک ساحل خانه آنها وام او را به جشن فارغ التحصیلی خود را.” به شما می گویند “فارغ التحصیلی؟” شما متوجه جیمی ارشد است در حالی که پسر خود را که هنوز دانشجوی سال دوم. در حال حاضر شما می دانید که داشتن پسر خود این حزب حضور یک ایده خوب نیست اما شما نیاز به او را به نتیجه گیری کرد که در خود. بنابراین هنگامی که مذاکره با کودکان شما باید به آینه آنها را به خاطر انعکاس نیاز به کودکان خود را به گوش دادن به خود و منطق. نیاز به توضیح آنچه آنها می خواهند در جزئیات اجازه می دهد تا شما را به انتخاب حق پیگیری سوال است که آنها را به فکر می کنم به شدت در مورد تصمیم گیری کنند. معکوس شما کمک می کند تا کودکان خود صحبت کردن و در نهایت فکر کردن در مورد آنچه که آنها واقعا می خواهید.

2. برچسب

احساسات همیشه بخشی از مذاکرات است. آن را به ارزش جشن هنگامی که فرزندان خود را برچسب احساسات خود را. لحظه هیجانی برچسب آن باعث مغز برای خنثی کردن که احساسات. زمانی که برچسب زدن برای آنها آنچه به شما می گویند شروع می شود یکی از این راه: “به نظر می رسد, به نظر می رسد برای تلفن های موبایل مانند احساس می کند مانند…” بیایید می گویند شما 5 سال امتناع از خوردن شام خود را مگر اینکه شما به او بگویید یک داستان است. او در تلاش است تا به مذاکره با شما. اگر شما از تخت گفتن احساسات خود را بیش از او را احساس نمی کند در کنترل است. اما اگر شما استفاده از یک برچسب و بگو: “آن را برای تلفن های موبایل مانند شما لذت بردن از داستان” شما خنثی کردن هر گونه عوارض جانبی واکنش عاطفی و کاهش مقاومت به پیشنهاد خود را از گفتن یک داستان پس از او می خورد شام. اگر او ناراحت شدن آن برچسب: “آن را برای تلفن های موبایل مانند شما عصبانی هستند.” شما ممکن است نیاز به چند برچسب برای خنثی کردن تنش ها در کامپیوتر است. عاطفی برچسب ایجاد روابط و افزایش اعتماد مبتنی بر تاثیر همان چیزی است که شما می خواهید به عنوان یک پدر و مادر است.

3. جایگزینی چرا با چگونه و چه

وسع می گوید: مردم ترجیح می دهند به خواسته می شود که “چه” سوال به جای “چرا” مطرح شده است. “چرا” باعث جهانی مکانیسم دفاعی و “چه” باعث می شود افراد دیگر احساس می کنید مثل آنها در کنترل و حتی زمانی که آنها نیست. اگر شما در حال تلاش برای به دست آوردن فرزند خود را به تمیز کردن اتاق خود را بگو “چرا شما را به تمیز کردن اتاق خود را؟” در عوض بپرسید: “چه کاری می توانید انجام دهید برای تمیز کردن اتاق خود را در بعد از 10 دقیقه؟” یا “چگونه می توانم کمک کنم شما را به تمیز کردن اتاق خود را به یک عادت روزانه?” این سوال در نهایت کمک به شکل دادن به کودک خود را به فکر کردن.

صدا کردن: چه چیز دیگری شما کمک می کند تا موفق هنگامی که شما در حال مذاکره با کودکان ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im