Samsung Unpacked event: چگونه به تماشای کهکشان توجه داشته باشید 20, Galaxy برابر 2 اطلاعیه - CNET

این دعوت سامسونگ ارسال به مطبوعات برای آن رویداد Unpacked. سامسونگ در کمتر از دو هفته سامسونگ میزبان رویداد U

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399
Samsung Unpacked Invitation

این دعوت سامسونگ ارسال به مطبوعات برای آن رویداد Unpacked.

سامسونگ

در کمتر از دو هفته سامسونگ میزبان رویداد Unpacked آنلاین که در طی آن توجه داشته باشید کهکشان 20 و کهکشان برابر 2 شد. زمان اوت رویداد عجیب است چرا که در روز چهارشنبه سامسونگ راه اندازی Galaxy Z تلنگر 5Gیک به روز رسانی Galaxy Z تلنگر است که راه اندازی در اوایل این سال است. سامسونگ در رویداد Unpacked می گیرد تقریبا در چهار شنبه Aug. 5 در 10 p. m. و/7 p. m. PT. بستهای شرح زیر است مشابه حوادث توسط شرکت هایی مانند اپلکه باید منتقل رویدادهای آنلاین با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. سامسونگ را از جریان این رویداد زندگی می کنند از کره جنوبی.

اما شما می توانید پیوستن به CNET قبل در طول و بعد از این رویداد در آن livestream توسط ویراستاران ارشد Iyaz اختر و بریجت کری همراه با ویرایشگر در بزرگ جف Bakalar. ارشد خبرنگار شارا Tibken را ظاهر مهمان ویژه قبل از این رویداد.

در یک پست در سامسونگ در اتاق خبر آنلاین, رئیس, سامسونگ, موبایل, کسب و کار, Tae-ماه Roh به اشتراک گذاشته شده است که این شرکت را معرفی پنج دستگاه های جدید در این رویداد است. نشت و شایعات نقطه به نقطه دو کهکشان توجه داشته باشید 20 دستگاه ها و کهکشان برابر 2خواهد بود که یک پیگیری به سال گذشته Galaxy بریزید.

اعضای رسانه ها دریافت بستهای رویداد دعوت با یک عکس از یک مس-مایع رنگی چلپ چلوپ. این می تواند یک سرنخ به رنگ برخی از, اگر نه همه از دستگاه های جدید که اعلام خواهد شد. ویدیو فوق را نشان می دهد نکته از S-Pen stylus می آید که با توجه داشته باشید کهکشان دستگاه های. یک دایره افت مس به رنگ مایع میگذرد از نوک آن.

سامسونگ میزبان یک livestream از این رویداد در وب سایت خود را.

سازمان دیده بان CNET را پوشش زنده Samsung Unpacked event شروع و در ساعت 9:30 p. m. و/6:30 a. m. PT - نیم ساعت قبل از واقعی کلیدی

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سامسونگ Galaxy Z تلنگر: 3 ماه بعد, من می تواند به توقف استفاده از...

14:23

.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب