شورای اروپا منتشر شده یک لیست از 15 کشور در روز سه شنبه که در آن توصیه می شود کشورهای عضو اتحادیه اروپا آسانسور محدودیت های مسافرتی و اجازه می دهد تا غیر ضروری برای سفر.

14 یقین شد الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه. چین در پایین لیست با یک توجه داشته باشید حاکی از آن بود که موضوع را به متقابل شرایط.

این شورا گفت: این لیست خواهد بود بررسی هر دو هفته طول می کشد و به حساب این که آیا سازمان ملل نگهداری می شود تعداد COVID-19 موارد بیش از دو هفته گذشته در یا کمتر از میانگین اتحادیه اروپا در مطلق و سرانه از نظر; تعداد موارد جدید پایدار بود و یا روند نزولی; به عنوان به خوبی به عنوان یک ارزیابی در پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این عمل متقابل از سفر نیز نگاه شود و اگر این وضعیت در کشور ذکر شده بدتر از آن می تواند از لیست حذف شورای گفت.

برای کشورهایی که در لیست این شورا گفت: شهروندان اتحادیه اروپا ساکنان و خانواده های آنها همچنان باید باقی می ماند معاف از محدودیت و همچنین به عنوان کسانی تلقی می شود در یک “ضروری تابع”.

با توجه به ساختار اتحادیه اروپا, لیست فقط به عنوان یک توصیه برای کشورهای عضو است.

“شورای توصیه است نه یک سند الزام آور. مقامات کشورهای عضو باقی می ماند مسئول اجرای محتوای این پیشنهاد است. آنها ممکن است در شفافیت کامل آسانسور تنها به تدریج محدودیت های مسافرتی نسبت به کشورهای ذکر شده” شورای گفت.

“یک دولت عضو نباید تصمیم به لغو محدودیت های مسافرتی برای عدم ذکر شده در کشورهای ثالث قبل از این تصمیم گرفته شده است در یک شیوه ای هماهنگ.”

همچنین نگاه کنید به: چه اتفاقی می افتد زمانی که coronavirus ممنوعیت سفر به ضربه زدن به ما ؟

در ماه مارس اتحادیه اروپا از اعمال محدودیت های مسافرتی برای یک ماه است که آن را پس از آن تمدید در مارس و آوریل و ژوئن به توافق تدریجی لغو محدودیت از ماه جولای.

در زمان نوشتن سفر مشاوره از نیوزیلند و کانادا دولت به شدت پیشنهاد کرد که مردم برای جلوگیری از سفر در حالی که استرالیا پیشگیری از شهروندان و ساکنان از رفت و آمد مگر اینکه معافیت به دست آمده است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی از ماه ژوئن 27, ایالات متحده دیده می شود بیش از 40 ، 000 مورد جدید در هر روز و در مجموع آن مرگ و میر در حال حاضر نشسته در بالا 126,000 و مورد آن در مجموع بیش از 2.5 میلیون نفر است. در سطح جهانی مورد مجموع در حال حاضر بالای 10 میلیون با 503,000 مرگ و میر.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im