نیسان درب عقب هشدار در حال حاضر در دسترس در 12 مدل از جمله مقرون به صرفه بالعکس, Sentra و ضربات

ژوئیه 10 سال 2020 RDA است در 12 نیسان وسایل نقلیه است و انتظار می رود در تمام چهار درب کامیون و خودروی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 21 تیر 1399

  • RDA است در 12 نیسان وسایل نقلیه است و انتظار می رود در تمام چهار درب کامیون و خودروی سواری و Suv ها تا سال 2022
  • این سیستم با استفاده از درب دنباله منطق, مرکز پانل ابزار نمایش پیام و چند شاخ honks برای کمک به رانندگان یادآوری برای بررسی صندلی عقب پس از وسیله نقلیه پارک شده است
  • این سیستم می تواند کمک به یاد پدر و مادر و مراقبان که محموله گرانبها است که در صندلی عقب

NASHVILLE, Tenn. – نیسان همچنان به نشان دادن تعهد به آوردن مهم فن آوری برای همه در حال حاضر ارائه آن هوشمندانه و در عین حال ساده و درب عقب Alert (RDA)1 تکنولوژی در 12 مدل. این تکنولوژی که به طور بالقوه می تواند کمک به کاهش خطرات ناشی از خطرناک داخلی ماشین درجه حرارت.

برای مدل سال 2020 RDA استاندارد در نیسان آلتیما نیروی دریایی ضربات (SV و SR), برگ, مورانو ماکسیما Pathfinder Rogue Rogue, ورزش, Sentra, تیتان (King Cab و خدمه کابین) و بالعکس (SV و SR).

معرفی با 2018 Pathfinder SUV نیسان RDA فن آوری توسعه یافته توسط یک جفت از نیسان مهندسین که هم مادران با الهام از نیسان "فرهنگ نوآوری است." RDA بود و این صنعت برای اولین بار سیستم برای استفاده از شاخ علاوه بر سنسور درب و نمایش پیام در مرکز پانل ابزار برای یادآوری رانندگان برای بررسی صندلی عقب پس از وسیله نقلیه پارک شده است.

نیسان باقی می ماند متعهد به آوردن آن RDA تکنولوژی به تمام چهار درب کامیون و خودروی سواری و Suv ها تا سال 2022.

در سال گذشته نیسان پیوست و دیگر تولید کنندگان خودرو در تعهد به عقب صندلی یادآوری ویژگی در اصل تمام ماشین ها و کامیون ها با مدل سال 2025 یا دیر. در زیر این تعهد خودروسازان به معرفی طیف گسترده ای از روش های برای کمک به پدر و مادر و مراقبان به یاد داشته باشید برای بررسی صندلی عقب به عنوان آنها را ترک یک وسیله نقلیه است.

چگونه RDA کار می کند
هنگامی که فعال, سیستم مانیتور هنگامی که یک درب عقب را باز و بسته قبل و بعد از وسیله نقلیه در حال حرکت. اگر یک درب عقب استفاده شد قبل از سفر اما نمی شد باز کرد پس از این وسیله نقلیه پارک شده است این سیستم به یاد راننده برای بررسی صندلی عقب. هنگامی که خودرو در پارک این سیستم را برای اولین بار نمایش یک notification در پانل ابزار. اگر راننده خروجی خودرو و نه باز کردن درب پشتی سیستم پیشرفت به متمایز chirps از شاخ.

RDA سیستم است آسان به پیکربندی و می تواند به طور موقت یا دائم روشن از طریق یک منو در خوشه صفحه نمایش و یا از طریق یک جداگانه RDA سوئیچ بسته به مدل.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درب عقب هشدار و کامل نیسان خودرو صف به اینجا مراجعه کنید.

در مورد نیسان آمریکای شمالی:
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و Infiniti وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

# # #

1. درب عقب هشدار را شناسایی نمی کند مردم و یا کالا. همیشه عقب صندلی قبل از خروج. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن