Raiinmaker تاثیر گذار در بازاریابی راه اندازی پلت فرم با $50,000 منبع باز پول پاداش

تاثیر گذار صنعت بازاریابی است که در مسیر به ارزش 15 میلیارد دلار تا سال 2022 با توجه به کسب و کار خودی هوش و ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 مرداد 1399

تاثیر گذار صنعت بازاریابی است که در مسیر به ارزش 15 میلیارد دلار تا سال 2022 با توجه به کسب و کار خودی هوش و بسیاری از ما می خواهم یک تکه از این پای.

تقریبا نه از 10 (86%) از Gen Z و millennials بررسی های صبح مشورت گفت که پست با حمایت محتوا برای پول و 54 ٪ گفت که آنها را تبدیل به یک گذار اگر آنها می تواند.

Aan تاثیر گذار در بازاریابی پلت فرم راه اندازی کرده است محدود بتا عمومی که توانمند سازی طرفداران برای به اشتراک گذاشتن مبارزات و پاداش خود را تایید.

Blockchain تکنولوژی مورد استفاده برای ترویج اعتماد بین تامین کنندگان و مصرف کنندگان است.

از آنجا که هزینه پردازش معاملات BTC blockchain نصف شرکت از زنجیره تامین غذاهای دریایی, رسانه های اجتماعی, توییتر جایگزین و یا Facebook رقبا شده اند در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای اثرگذارندهها به کسب درآمد از محتوای آنها. حتی پرداخت به پست در رسانه های اجتماعی می تواند یک راه برای از بین بردن عضو شورای نظارت مدت.

Los Angeles, CA-بر اساس تاثیر گذار در بازاریابی پلت فرم Raiinmaker شده توسط blockchain را امتحان کنید این اتفاق می افتد. آن را راه اندازی کرده است برای اولین بار از $50,000 تومان تاثیر گذار کمپین بازاریابی برای ترویج آینده docu-سری به نام باز منبع پول.

طرفداران که ترویج منبع باز پول سری را کسب پاداش از $50,000 تومان تاثیر گذار در بازاریابی بودجه در نظر گرفته شده برای درایو های دیجیتال نامزدی با پاداش پرداخت می شود fractionally بر اساس معیارهای خاص مانند به دست آورده لایک, نظر, سهام و نمایش.

این مستند سری جزئیات افزایش دیزنی-انکوباتور blockchain شرکت Dragonchain و بحث جهانی تکامل از واحد پول دیجیتال و فناوری blockchain.

آن را در دسترس است در علم کشف کانال. این منبع باز پول سری اول سری به طور کامل تامین مالی از طریق دیجیتال cryptocurrency با یک سری بودجه بیش از 1 میلیون دلار است.

Raiinmaker است که ادعا می شود یکی از اولین تاثیر گذار در بازاریابی برنامه های ساخته شده در blockchain. آن است که در نظر گرفته شده برای تشویق مخاطبان به عمل اجتماعی تشویق ارتباط و وفاداری.

با استفاده از این Dragonchain blockchain به داده ها امن معاملات در باطن آن با استفاده از DRGN رمز برای دسترسی به Dragonchain شرکت blockchain خدمات.

ترکیبی از پروتکل هش داده ها در سراسر چندین عمومی زنجیره ای از جمله Bitcoin Ethereum و Binance زنجیره ای.

با استفاده از یک الگوریتم اختصاصی است که شرکت تماس 'اثبات نفوذ" شرکت ها و پروژه ها می توانید اندازه گیری بازگشت و تاثیر مبارزات انتخاباتی خود را صرف.

با استفاده از غیر متمرکز هویت و توزیع دفتر فن آوری به ارائه یک منبع تنها از حقیقت' پلت فرم می تواند به طور خودکار خواستگاری و آشتی تاثیر گذار در فرآیند مدیریت.

هزینه هر تاثیر گذار تعهد می تواند تا حد زیادی کاهش می یابد. پتانسیل اثرگذارندهها می توانید ثبت نام برای ترویج این سری از Raiinmaker سایت.

دیگر پروژه های آینده شامل فیلم آتاری, تولید شده توسط چشم انداز, درخت, رسانه ها و لئوناردو دی کاپریو را Appian Way محصولات و موبی Fox, یک ساعت هوشمند محتوا و لوازم جانبی شرکت با صدور مجوز معاملات برای جنگ ستارگان دیزنی و مارول.

Jonel کردرو COO/موسس Raiinmaker گفت: "ما به ایجاد یک راه منحصر به فرد اجازه مصرف کنندگان علاقه خود را برای محصولات و پروژه ها و ارتباط آنها به دنبال در یک راه است که در واقع monetizable برای آنها و همچنین بسیار مقیاس پذیر و قابل اندازه گیری برای علامت های تجاری."

تصویب Blockchain فن آوری در حال رشد است و blockchain مبتنی بر ابزارهای قطعا تغییر راه ما با استفاده از اینترنت.

کاهش هزینه های معاملات و پیدایش ارتقا در اوایل سال جاری هموار کرده است راه را برای میکرو معاملات و افزایش حجم. اثرگذارندهها خواهد بود به احتمال زیاد برای شرکت در کمپین های بازاریابی برای دریافت پاداش -- حتی شرکت در به اشتراک گذاری پروژه ها.

اثرگذارندهها به مراتب بیشتر احتمال دارد برای ترویج محصولات که در آن وجود دارد تضمین بازگشت برای آنها.

قایق از فن آوری های جدید در سراسر blockchain قطعا تضمین می کند که پرداخت تحویل داده خواهد شد به مردم است که در واقع انجام کار آنلاین. و که خواهد شد تنها یک چیز خوب است.

نوآوریtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن