vydxz7fl-400x400.jpg
(تصویر: جف غرفه)

من بسیار خوشحال به شنیدن در مورد کانادا کارآفرین جف غرفه کتاب قیمت از فردابه دلیل آن را تمرکز بر روی یک موضوع است که به قلب و عقل: نقش تکنولوژی به عنوان یک تورم نیرو و ظرفیت خود را برای بی ثبات کردن جامعه است.

این نادر است برای شنیدن هر گونه صدای بر این موضوع پس از من مشتاق به شنیدن چگونه او تا به حال به این تحقق و به همین دلیل او کتاب نوشت.
(لطفا نگاه کنید به مقدمه این مصاحبه: توقف tech-رانده کاهش قیمت ها خواهد بود که بعد از چالش اقتصادی.)

برخی از زمینه

جف غرفه کانادایی سریال کارآفرین. او ساخته شده است چندین شرکت — بزرگترین بود که یک شرکت با ارزش بازار 500 میلیون دلار. او نشسته بر روی تخته از 10 شرکت ها و, او یک زمان موسس و سرمایه گذار در چهار راه اندازی است. او یک دولت مشاور و خیلی بیشتر.

یادداشت های من

در اینجا یادداشت های من از صحبت های اخیر با جف غرفه. بسیاری از نظرات من در پرانتز:

من شروع به گفتن غرفه من خیلی خوشحال به صحبت کردن با فرد دیگری در این موضوع از آنجا که من نمی توانند درک کنند که چرا تعداد کمی از مردم علاقه مند هستند. من در رشته شیمی بنابراین من بیشتر خود درس اقتصاد; من فقط یک مرد با یک لپ تاپ گزارش در دره سیلیکون tech روند. پس چرا اقتصاددانان — حرفه ای-همه بیش از این ؟ چرا نمی توانید آنها را ببینید که تکنولوژی تورم با نیروی فوق العاده ای مثبت بالقوه و یک اندازه و به طور بالقوه اثر مخربی بر جامعه دارد ؟

(فن آوری ایجاد وفور و فراوانی است که یک فکر ترسناک در این اقتصاد که متکی بر کمبود برای حمایت از قیمت ها)

غرفه می گوید که او تا به حال یک گفتگو با یک اقتصاددان ارشد شد و پرسید: چرا از آن است که شما آن را ببینید و ما اقتصاددانان نمی شود ؟ این دلیل است که من یک خارجی است. خارجی ها می توانید همه چیز را ببینید چرا که آنها قفل شده است به پذیرش سیستم های باور یا پذیرش تعصبات.

(که بسیار درست است. من یک خارجی وضعیت وقتی که می آید به روابط عمومی و بازاریابی است. حدود 15 سال پیش شروع کردم به نوشتن در مورد چگونه هر شرکت یک شرکت رسانه ای و در حال حاضر روابط عمومی همه چیز در مورد بازاریابی محتوا — تولید محتوای روزنامه نگاری برای پر کردن شکاف در کاهش صنعت رسانه ها. EC=MC یک تحول معادله است. هر شرکت یک شرکت رسانه ای. و یک فن آوری شرکت است.)

غرفه می گوید: او کتاب نوشت نه به پول او در حال حاضر ثروتمند و بصورتی پایدار و محکم در 1%. او می خواهد بحث های عمومی در این موضوع به این دلیل او می خواهد فرزندان خود را به یک آینده خوب است. راه کارها در حال پیشرفت است, ترس از اجتماعی نزاع میان تمدید افسرده اقتصاد است.

او توضیح می دهد که فن آوری تورم نقش خیلی ساده: اگر شما نگاه کنید در گوشی های هوشمند آن است که حدود 13 سال است. در حال حاضر آن را جایگزین بسیاری از چیزهای: این یک نقشه پخش موسیقی, پخش ویدئو, نوار اندازه گیری, دستیار شخصی, شخصی, خاطرات, دوربین, نوار ضبط و برنامه های رایگان و یا بسیار کم هزینه است.

اگر شما تصور کنید که همان نوع از سرعت اتفاق می افتد در هر بخش صنعت — پس از آن تورم اثرات تکنولوژی عظیم و رو به رشد نمایی.

(واقعا ملال انگیز علم است که اقتصاددانان اندازه گیری نمی تواند هر گونه بهره مندی از فن آوری است. همه که داده و هیچ چیز. تجزیه و تحلیل خود را از فن آوری سرمایه گذاری نشان می دهد که منفی بهره وری اثر!)

دولت سیاست های پولی همه تورم و کار برای مقابله با کاهش قیمت ها. دولت آن را با چاپ پول مقادیر عظیم آن است که ما شاهد بوده ایم در طول COVID-19 مستندو ما را از دیدن بسیاری از تریلیون ها بیشتر غرفه پیش بینی کرد.

این استراتژی مبارزه با کاهش قیمت ها با بدهی در نهایت خواهد شکست اقتصاد به همین دلیل است که ما نیاز به در آغوش آینده ما و انتقال آگاهانه بیش از آنچه که می تواند تبدیل به بسیار مرفه اقتصاد است اما بر اساس بسیار متفاوت اقتصادی, اصول, قوانین, سرمایه گذاری و کار می کنند. و یا در صورت عواقب وخیم است.

جعلی رشد جهانی

غرفه امتیاز به این واقعیت است که از سال 2000 $185 تریلیون دلار در بدهی های جدید ایجاد شده فقط $46 تریلیون رشد. که وحشتناک بازگشت سرمایه گذاری (ROI). و ROI بدتر به عنوان تریلیون دلار در بدهی های جدید سیل در برای حمایت از بیمار شرکت.

دولت ها در سراسر جهان را مجبور به چاپ پول بیشتر — آن است که تنها چیزی که آنها می دانند که به عنوان پاسخ. اما این فقط تاخیر یک تسويه حساب.

این کتاب نمونه هایی از فناوری تورم قدرت. یکی این است که هوش مصنوعی (AI) که در نهایت قادر خواهد بود به انجام بیشتر ماهرانه و بسیار پرداخت می شود کارهایی که انسان انجام دهید به مراتب بهتر از هر فرد است.

در عین حال جامعه است نه آماده شدن برای این مشاغل از دست رفته است که ناپدید می شوند بدون هیچ گسل از مردم اما به دلیل توقف مارس از فن آوری به عنوان آن را بهبود می بخشد بنابراین بسیاری از چیزهایی که در حالی که کاهش هزینه های.

تورم روند در همه جا می گوید غرفه. آنها به طور طبیعی تولید شده توسط ما اقتصاد است. اما سیاستهای پولی به طور مداوم کار می کنند در برابر این روند نه درک آن غیر ممکن است.

نمایی کاغذ تاشو

سیاستگذاران نیاز به درک که تکنولوژی نمایی رشد می کند — یک سرعت رشد دشوار است تصور کنید.

غرفه های مورد علاقه راه را نشان عالی ترکیب قدرت نمایی رشد با یک داستان در مورد تاشو یک ورق کاغذ تک. شما تنها می توانید تا هفت برابر, اما اگر شما می تواند 50 برابر را ورق کاغذ را در رسیدن به خورشید است.

فن آوری است که در برابر 33 او تخمین می زند.

(بنابراین آینده دو برابر خواهد شد اضافه کردن معادل 70 سال گذشته از پیشرفت تکنولوژی در یک سقوط کرد از بین بردن. هیچ راهی وجود دارد بدهی های جدید صادر می شود در مقدار مورد نیاز بدون خرد کردن اقتصاد است.)

غرفه می گوید که ما دوست صمیمی داری غرفه تا بازار و re-بودجه شکست. ما نمی اجازه می دهد کسب و کار به شکست و این ترکیبات نابرابری می بینیم. ما bail-out غنی در حالی که ضرر و زیان اجتماعی.
 
(به عنوان من می خواهم به می گویند: “بیایید سوسیالیسم برای همه-و نه فقط سرمایه داران است.”)

او می پرسد آنچه که مردم می گویند اگر دولت به آنها گفت که آنها به دنبال سیاست های پولی که هدف این بود که به طور مستمر تضعیف ارزش دلار خود را? هیچ بحث و یا دانش در مورد آنچه که یک تورم جهان خواهد بود و چگونه در آن زندگی می کنند.

کاهش قیمت ها است شهرت بد. آن است که همراه با رکود بزرگ دهه 1930 اما غرفه آن را می بیند به عنوان یک نیروی مثبت به دلیل پول مردم افزایش ارزش در هر روز است. تورم از بین می برد و ارزش.

غرفه می بیند تکنولوژی به عنوان وسیله ای برای ایجاد یک فراوانی از کارها و خدمات مردم می خواهند اما اقتصاد ما متکی بر ایجاد مصنوعی scarcities به درایو تا قیمت. (چگونه می توان این تعارض بود بهترین حل شد ؟ ما می دانیم چه نتیجه خواهد بود.)

تاریخ خواهد بود بسیار نامهربان به بانک مرکزی می گوید: غرفه. اما او می داند که چرا آنها واکنش نشان می دهند راه آنها انجام دهد.

غرفه بسیار آرام در حالی که بحث های جدی موضوع و عواقب آن است.

اما عموم مردم ممکن است بسیار عصبانی هنگامی که عواقب وحشتناک مدیریت اقتصاد خود را نشان می دهد.

یک COVID پرتاب

از آنچه غرفه توصیف آن را معقول و منطقی می گویند ما در یک مقطع بحرانی. ما در حال نزدیک شدن به نقطه اوج است که فقط اضافی پرتاب از چاپ تریلیون دلار برای مبارزه با COVID بحران اقتصادی است.

تورم زدایی سیستم اقتصادی اجتناب ناپذیر آینده بشریت ،

(من فکر می کنم از آن به عنوان یک استعاره: زیادی شهاب در اجتناب ناپذیر مسیر برخورد با زمین — برای اولین بار کشف چند ستاره شناسان آماتور. آن می تواند در نهایت به عنوان یک قاتل یا رگبار تگرگ از سنگ مذاب یا ما توسعه فن آوری برای تسخیر سیارک و معدن آن را برای خود ثروت است.)

غرفه فکر می کند ممکن است آن را خیلی دیر شده برای انتقال منظم. اما ما نیاز به صحبت کردن علنی در مورد این موضوع برای آموزش و کاهش اثرات آن.

لطفا انتخاب کنید تا یک کپی از قیمت فردا: چرا کاهش قیمت ها کلید فراوان در آینده.

Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de